Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Конкуренцията не спи!  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано07.05.12 16:14



От около 3 седмици имам нова съседка - самотна майка на две негърчета, безработна, глуповата, но много напориста. Съпругът ми вече е оценен като кредитна карта с покритие. Децата ни играят заедно и между общите въпроси бях разпитана дали сексуалният живот е на ниво, имам ли редовен цикъл, възнамерявам ли да раждам още деца и т.н. Едва ли щях да обърна много внимание, ако не бях предупредена от една от майките да внимавам и да си отварям очите, защото нищо от разговорът ни не е случайно.



Тема Re: Конкуренцията не спи! [re: ariel$$]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано07.05.12 16:22



иска да забие съпружето ти, а той харесва ли черни?



Тема Re: Конкуренцията не спи! [re: ariel$$]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.05.12 16:29



А мъжът ти какво мисли по въпроса? Около първия ми мъж имаше тълпи от такива и други най-разнообразни обожателки, но не помня това особено да ме е притеснявало.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Конкуренцията не спи! [re: ariel$$]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано07.05.12 16:59



Много важно.
От начина, по който дамата е поддържала разговора и най- вече въпросите, които ти е задала, става безпощадно ясно, че няма красив ум

, много меко казано, с който да привлече трайно мъж като твоя. Пък и две тъмнокожи дечица, предполагам, не ще го хвърлят в особен ентусиазъм... Пък тя, конкуренцията, нека да не спи- живеем в пазарен свят.:)

П.П. Разсъждавам си по принцип- не че си се закъхарила, предполагам.:))




Тема Re: Конкуренцията не спи! [re: ariel$$]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано07.05.12 17:10



А аз пък, по принцип не вярвам на "доброжелателите", защото такива неща, трябва да ги имаш в съзнанието си, за да ги предположиш.



Тема Re: Конкуренцията не спи! [re: mirror_]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано07.05.12 17:12



Аз съм прекалено заета със себе си, за да забележа околните. Като цяло не съм ревнива.



Тема Re: Конкуренцията не спи! [re: mirror_]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано07.05.12 17:14



И си права. Излишната мнителност май по- често изважда на светло всъщност собствените ни "демони".:)




Тема Re: Конкуренцията не спи! [re: PipilotaV.]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано07.05.12 17:18



Забравих да спомена домашния пор. За първи път виждам пор за домашен любимец. Голяма смрад е.
Мъжът ми е достатъчно здравомислещ, а тази прекалено глуповата. Подхвърлих му, че има две негрета и един пор, които трябва да се хранят, та да си прави сметката как и колко ще работи. Въпреки всичко жената вече успя да се запознае с нашето семейство по съседски. Децата й се натискат да ми идват на гости. Таз ми ти социализация почва да ми дотяга.



Тема Re: Конкуренцията не спи! [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано07.05.12 17:20



Не бих казала, че съм притеснена. Просто като гайгер-мюлеров брояч отчитам активност.



Тема Re: Конкуренцията не спи! [re: ariel$$]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано07.05.12 17:24



Ами, значи дамата не е и особена чистофайница. Имам позната, доста популярна личност у нас, която си има порче ( и не само) за домашен любимец и те уверявам, че у тях няма никаква смрад.

Пък за останалото, може и просто жената да проявява някаква нейна норма за междусъседска любезност (всички сме виждали, поне по филмите, онези ентусиазирани съседи, които се появяват на вратата на новодомци с кошнички с нещо като уелкъм- подаръчета или пък подхванали чинии с някакъв пай:)).







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.