Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:53 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Аааа, значи е мързелива...нови  
Автор 4usmivki ()
Публикувано05.05.12 14:54



Пипи, пущам тема.....:)))))

За квалификация, дадена от моя пайтак :)
То хубу, че още му по-беден речника и го кара с думи "прости -ясни" :))))
Бъбрим си с него оня ден и той по детски си духа едно глухарче и третото му желание...."Никой да не отива в гроба"....
И на въпроса ми, че кой е там....почва изброява хора, починали, преди да е роден.
И накрая...."Моята майка...май и тя" :)
Поухилвайки се му викам:"Абе тя май не е още, ама пък знам ли".
Съответно няма как да не се почне разговор:
- А тя защо замина?
-Ами, защото не се разбирахме много с нея за някои неща. Искаше нещо друго за себе си и не и харесваше тука.
- Не можа ли да остане тука и да се обажда?
-Ми не, тя искаше да прави каквото си иска, да не се съобразява с никой и да не поема отгворности. /съответно обясних какво е отговорност/
-Аааааа, значи е мързелива!

И направо ме застреля с тази употреба и смисъла,който вложи в думата "мързелив" :)

Нататъка няма продължавам с разговора, че все пак е между баща и син и е личен. Но вече трудно лавирам. Щото аз се казвах :"Бе питай майка си когато и ако я видиш" . Аз не искам нищо лошо да кажа за майка му, а и не позволявам, но трудно става вече да се правя на разсеян и все повече стеснява кръга диването. Усеща, че не ми се обяснява и след лек размисъл....
"Хубу, че не ме е взела с нея".
Аз на акъла си :" Тя па се е спукала да иска", а на него :" Ми не е можела, а някой ден може и да може и ти да искаш и да ти е по- добре с нея".
Той, след лек размисъл...."Не, няма искам".
От една страна....не ми е приятно да мисли така за майка си, а от друга кво да го лъжа. Него въобще не го интересува какви са отношенията ми с майка му, а какви са нейните към него....
И колкото и да се правя на разсеян, с времето ме обгражда кат.....глутница вълци - лос...
Естествено, че няма му кажа неща, които никое дете не трябва научава за майка си, но пък и не мога го лъжа, защото доверието му към мен, почива на това, че моята дума - винаги е вярна и никога не го лъжа -доказано и проверено през целия му живот /откъм него де/ .
Сега още ми е весело и забавно, но вече се замислям за момента, кога въпросите може ми бъдат зададени ребром....ако майка му още не се е появила на хоризонта.
Тогава или ще трябва казвам неприятни истини, или да го лъжа.
Което надали ще направя.
Шибана ситуация.
Ако сте пред тая дилема? А де!
Усеща вече, че не желая да разказвам.
Щеше да е лесно, ако майка му се интересуваше, говореше с него и т.н.
Хеле па и подаръци или парички и т..н
Тогава щеше да е само едното :" Ми не се разбираме с нея и трудно се изтрайваме" - това щеше го разбере.
Ама в някой си момент ще требе му кажа "Ми заеба те и толкоз".
Гадост.
Но неминуемо на там вървим, ако случайно не "изгрее" майка му и почн се прави на любяща за постоянно.
Ей на.

не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут


Тема Re: Аааа, значи е мързелива... [re: 4usmivki]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано05.05.12 15:16



Намери спешно "Нова мама".Хлапето има нужда от майка, пък ако ще и не непременно родна.
Едва ли ще ме послушаш, ама аз да си кажа.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Аааа, значи е мързелива... [re: 4usmivki]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано05.05.12 15:27



нова мама му трябва
уфх...



Тема Re: Аааа, значи е мързелива... [re: Hoй]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано05.05.12 15:31



Speшно или е, ние живеем в кооперация /фамилна/ и си контактува с 'лели":)
И оня ден го слушам как детето на момата ме споменава кат тати и той го коригира: "Както твоята майка и викам "леля", така и моя тати ти е "чичо" "


Па и ревнив :)))))))
Извеждам го отвреме-навреме лели :)

не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут

Тема Re: Аааа, значи е мързелива... [re: 4usmivki]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано05.05.12 15:33



Ной е прав, лелите не са мами.......кооперацията не е семен модел.



Тема Re: Аааа, значи е мързелива... [re: tia9]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано05.05.12 15:40



Мога даря бъбрек, ама не и да изтрайвам денонощно няква жена около гъза ми.
Тая жертва трудно мога я напрая....освен ако не живея другаде...ще стане о- лошо

не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут


Тема Re: Аааа, значи е мързелива... [re: 4usmivki]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано05.05.12 15:49



Лошо, че с малчо сте на различни нива в момента.....той има нужда, ти не си готов. Не бива ако така чувстваш нещата, прав си.



Тема Re: Аааа, значи е мързелива... [re: tia9]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано05.05.12 16:25



Той малчо си има заместители.
На брат ми момата е стабилна и той там си ходи....както и аз ако му домъкна леля.
Джитка при баба си, при мене.
Той не пита за майка си с тъга или нещо друго, а от любопитство.
Той не я и познава де :)
Даже малко ли сме се бъзикали....разни майки крещящи и побъркани....и аз му смигам :"Ко ще кажеш ако имаше такава майка":)))) И веднага гуш за крака ми :"Ох, благодаря ти тати,че нямам такава" :)
Аз и ся го гледам кви гви върши навънка и реално ме няма, но гогледам как ако почне върши дивотии и попоглежда нагоре, но мен ме няма :)
Но още преди да е викнал "татииии" с въпрос дали може, аз знам кво ще ме пита и му спестявам въпроса с предварителен отговор :)
С туй мога компенсирам .
Но не става въпрос за компенсация.
Друго ме разбрахте.
% майки да му докарам, той пак ще пита същите въпроси.
Не е от липса на майка толкоз.
Той е расъл без майка и няма тая необходимост.
Кое точно ще му привнесе нова жена в живота му, което той сега няма?
Да, има какво - ако започнем тримата да излизаме и живеем.
Едно , че няма е веднага, друго, че и нови хора ще навлязат в живота му, а той е още объркан от предното лято, кога го запознах с майката на майка му и т.н.
Почуства се несигурен и нямаше по-любящо, тати си, дете :)
Та аз губейки нещо....и печеля.
Но не ми беше там идеята.
Идеята е, че неминуемо настъпва и лази "момента на истината", колкото и да бягам.

п.п: всъщност, детето искаше аз да се оженя:)))) А не, че му трябва мама....даже имаме договорка, че и жена да има тука....неговата стая си остава далече от нея..... той по- скоро мене жени


Мани тея стари теми, дето жена трябвало - има си и баба тука, кака тука, леля там, филанкишия нейде...
Идеята е, че усеща, че крия нещо за майка му, а той иска да разбере. На годината веднъж пита, но с все по- осмислени въпроси.
Усеща, че крия.
Даже съм си правил експеримент с въпрос към него: "Искаш ли точно сега да ти кажа цялата истина за майка ти"? /не че ще/ и той :" НЕ"
Не ми вменявайте майки и кво ли не.
Туй думах . Точно ко ще му даде тая "майка", дето той го няма?
Ще я разглежда кат позната.
не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут

Редактирано от 4usmivki на 05.05.12 16:37.



Тема Re: Аааа, значи е мързелива... [re: Hoй]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано05.05.12 16:27



Туй ми го каза адвоката, кога възрастта на дечко се мереше в месеци :)
А то първи клас ще тръгва :)

не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут


Тема Re: Аааа, значи е мързелива... [re: 4usmivki]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано05.05.12 16:56



егоист! Не мисли за твоя гъз, а за този на детето. Ква зодия си междудругото?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.