Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Докога ще се караме...нови  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.04.12 14:13



... за глупости, се питам?! След развода ми, вече 7 години закръглихме заедно с него и все се намират по 2-3 идиотски скарвания на месец за някакви абсолютни, ама АБСОЛЮТНИ, чак неописуеми за странични хора, глупости...


Е, това нормално ли е? Аз ли съм луда, той ли...или просто си живеем в лудница...

Караниците за дреболии, принципно, какъв прогностичен белег са в една любовна връзка?
При този режим, ще ни остане ли любов доживот или напротив - да взема овреме да се сафирясам и да се подготвя за втори, неофициален развод?

Понякога ми идва да се изчукам с някой друг или да му изхарча авоарите - ей, така - напук, та поне да има наистина основателен повод да се дракаме...а не като тая нощ, за височината на масата в градинската шатра...мамка му
------------

А навън славеите се надпяваха за любов - и във Варна, и в Италия... ама кой да ги чуе!? Мъже...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 30.04.12 14:19.



Тема Re: Докога ще се караме...нови [re: MamaNetty]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано30.04.12 15:45



не те разбирам Нети, с кого се караш? с бившият ти мъж ли като се срещнете или с настоящиат ти..не знам как да го нарека съжител



така си я накъдрила тази твоя тема, крайно неразбираема е

Понякога ми идва да се изчукам с някой друг или да му изхарча авоарите - ей, така - напук

а това какво е? не мога да повярвам, че е написано от теб, ти се "чукаш"??? харчиш авоари?? не е истина, това по - скоро е историята на някоя Барби на 25 години, но ти??? недоумявам, апропо нали знаеш, че за харчене на авоари се счита когато: една дама живееща без брак с някои се възползва от цялата му или половината му заплата, в този аспект в това за авоарите май си успяла



Тема Re: Докога ще се караме...нови [re: MamaNetty]  
Автор ptj ()
Публикувано30.04.12 16:03



Глупаво е да се карате. Трябва и двамата да се научите да се вслушвате в мнението на другия, а не винаги да отстоявате своето с рогата напред. Другото е, че всеки трябва да има своя самостоятелна ниша за успокоение. Например аз, когато жената и детето окупират големия телевизор в хола, сядам на компа или гледам ТВ в някоя от останалите стаи (, но не го правя повод за скандал)...

П.П. Ако веднъж хванеш кривия път(изневярата) винаги ще живееш на ръба. На твоите години би трябвало не малко да си поживяла и да си достатъчно улегнала за се насладиш на връзката само с един мъж.

Жената е слабо, беззащитно създание, от което няма спасение.

Редактирано от ptj на 30.04.12 16:25.



Тема Re: Докога ще се караме...нови [re: MamaNetty]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано30.04.12 16:11



Дали няма по-дълбоко недоволство, не масата и дреболиите. Казваш,че не е единичен случай, а желание да нараниш (изневярата).



Тема Re: Докога ще се караме...нови [re: MamaNetty]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано30.04.12 16:34



Хм, за дреболии се карат най- често все още влюбените, но караниците не са чак истерични, пък и сдобряването в последствие си заслужава малките адреналинови инжекции.



За да се карате толкова често за очевидни глупости, има вероятно дразнители между вас от неизяснен характер, както и неизяснен лидерски статут. Според мен, този, който осъзнава, че иде реч за глупости, е логично да отстъпи, вместо да стои в бойна поза и наострени рога ей тъй на, напук. Поне аз съм на този акъл. За дребните неща отстъпвам- ама височината на шатрата, ама цвета на стените, формата на масата, ще излезем или не и мн. др., не могат отдавна да ме извадят от равновесие. Предпочитам да отстъпя ( не че се е налагало много често), отколкото да споря и се нервя за неща, които не са ми важни, просто защото, видите ли, страдам от фикс- идеята, че трябва да се случи "моят модел"... Със съпруга ми сме се карали основно за наистина важни неща- напр. възпитанието на дъщеря ни, по което имахме доста различия. Дребнотемието не ме вълнува толкова и ми е важно да ме оставят за малко на мира, да ми оставят лично пространство, което давам и аз. Изобщо, за мен добро съжителство на един по- зрял етап можеш да имаш с човек, с когото взаимно не си пречите, много грубо казано, и ви е интересно заедно. Вглеждането в дреболии на мен ми звучи като привнесена отвън изнервеност, претекст за свада с по- дълбок корен, реакция на стрес, незрялост или най- обикновена нелечима дребнавост.

Пък това за авоарите и т.н., няма да го коментирам. Предполагам, че просто си го написала афектирана.

П.П. Във вашата връзка има немалко фактори за безпокойство, доколкото ми е известно. Най- вече дългите моменти на физическа раздяла. Понякога е възможно безпричинната нервност да се дължи на ревност или просто съмнения от негова страна. А може и просто да ви е трудно да изградите един стереотип на съвместно съжителство, при положение, че често, докато свикнете с него, той вече е различен поради обективните дадености... Просто предположения...




Тема Re: Докога ще се караме...нови [re: MamaNetty]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано30.04.12 16:44



пък аз се хванах, че след осем години не ми пука от бившата съпруга
последния път по тлф-то я насолих,
както и в клуба не съм си позволявал

що не му забиеш един прав десен
после глей и уважението ще последва
идва момент, в който настъпва момента за лайноговор, (копролалия)
хм
пъ аз не посмях вчера и днеска да отида на бира
в строго определено кръчме,
с три маси на тротоар
чаша ми донесло едно красиво, немачко,
пише Мюниш на чашата
не знам от къде се е присетило
и хич дори не е баба, (в хабитус)
...........
и очи има
и сичко
аз май само на приказка вече карам
по разни клубове
................
извод:
- заебавай простотията и ръгай наред
ти е наредено
щом не кефи
уфх!



Тема Re: Докога ще се караме...нови [re: MamaNetty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано30.04.12 16:45



Караниците за дреболии, принципно, какъв прогностичен белег са в една любовна връзка?

Че единият е луд по заяждането, а другият е луд да му се вързва. Спри да влизаш в спорове и караниците ще спрат.

п.п. и какво те бърка колко да е висока градинската маса!



Тема Re: Докога ще се караме...нови [re: Aлиca.]  
Автор danaia nn ()
Публикувано30.04.12 16:54



Спри да влизаш в спорове и караниците ще спрат.

И това е началото на края



Тема Re: Докога ще се караме...нови [re: MamaNetty]  
Автор danaia nn ()
Публикувано30.04.12 16:59



Спрете да се карате за масата. Намерете някакви приятели, роднини. Там е по-интересно



И като каза славеи и мъже :) Не съм сигурна тук дали има славеи :) но след тях дойдоха котките .... всеки с проблемите си :))))) Но котките по ме впечатлиха



Тема Re: Докога ще се караме...нови [re: danaia nn]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано30.04.12 17:04



глупости
има други домашни спортове




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.