Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема обвиненията на децатанови  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.04.12 18:22



смятате ли че децата обвиняват родителите си ... За това че са се разделили или не са се разделили. За това, че единия си еотишъл, или пък другия го е принудил. За това, че е сам розителя и се вкопчва в децата...
Моето виждане е, че децата рано или късно разбират истината независимо дали ни харесва или не, а може и да греша.

п.п. аз моите родители ги обвинявах, че не ме разбират

, после се питах що не са се разделили, ама сега се радвам, че са заедно, щото единия на една страна другия на друга ..., а сега поне си ги гледаме на куп



Тема Re: обвиненията на децатанови [re: юpaтa]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано25.04.12 18:41



смейството е любов, няма нищо по жестоко за едно дете да живее в семейство с непрекъснати скандали и неразбиране, в този смисъл децата , които са израстнали в спокойна среда пък било то и втрор семейство или само с единият си родител са много по-добре от тези, които трябва да търпят ледената атмосфера на псевдо семействата само и само заради тъпата българска философия , че бракът е до гроб



Тема Re: обвиненията на децатанови [re: юpaтa]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано25.04.12 19:48



В понеделник се прибрах от Бг. Бях споделила, че имам проблем с малкия племенник. Раздадох справедливост. Внесох успокоение. Запознах се с приятелката. Поговорихме надълго и нашироко за предимствата на образованието. Дадох нагледни примери. Оставих парички. Занесох подаръци и за момента пак служа за пример. По-обичана леля от мене няма. В същото време малкият пустосва майка си, която го е изоставила и баща си, който е гледал с долната глава, когато си е избирал жена. Не че ако майка му го беше взела при развода щеше да прокопса, но му липсва! Колкото и да се правим, че плечменниците ми са нормални деца, обгрижени и обичани, никой от нас не е мама! Моят син връща баща си от вратата, за да ме целуне. Така е сигурен, че неговият свят е непокътнат.



Тема Re: обвиненията на децатанови [re: ariel$$]  
Автор loverrock ()
Публикувано25.04.12 21:42



Приятелката му има ли родители?

domino dancing


Тема Re: обвиненията на децатанови [re: loverrock]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано25.04.12 21:50



Има, разбира се. Развеждат се. Тя не е е лошо дете, а моят е влюбен.



Тема Re: обвиненията на децатанови [re: ariel$$]  
Автор loverrock ()
Публикувано25.04.12 22:06



Да учат заедно, да си споделят интересите


Как се влюбват толкова млади?

domino dancing

Тема Re: обвиненията на децатанови [re: юpaтa]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано25.04.12 22:23



Напоследък си мисля, че разводът е безотговорност по отношение на децата. Общото нещастие ги сближава.



Тема Re: обвиненията на децатанови [re: ariel$$]  
Автор coffeemate (член)
Публикувано25.04.12 22:53



Всичко е частен случай.



Тема Re: обвиненията на децатанови [re: юpaтa]  
Автор coffeemate (член)
Публикувано25.04.12 22:56



Винаги обвиняват децата родителите си според мен- ако са се развели- защо са се развели, ако не са се развели- защо не са. Те децата са като хората... все мислят, че другия път е бил по-доброто решение за тях. И в крайна сметка голям процент от децата повтарят грешките на родителите си- точно тези грешки, дето са ги натяквали преди това.



Тема Re: обвиненията на децата [re: loverrock]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано25.04.12 23:47



Че сега ако не се влюбят, кога?

Да чакат да станат на 93 ли?

Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.