Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: обвиненията на децатанови [re: HAДEЖДA™]  
Автор loverrock ()
Публикувано26.04.12 21:39



Явно тогава е било така



domino dancing

Тема Re: обвиненията на децатанови [re: loverrock]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано26.04.12 21:52



И по мое беше така. А аз съм по-малка, не е от времето. Случваше се да се сексят хората без влюбване, но беше по-скоро изключение.

Бе ти къде си расла? Аз от 7-ми клас все съм била влюбена в някой (тайно или явно) и после сексовете така са ставали - с чувства. Влюбена, а не в отношения на голямата любов. Не знам колко на 16 се чукат просто от мерак, без чувства. По мое мое време нямаше такива от познатите ми. По-скоро драматизирахме любовта дори без секс



Сексът като секс без чувства аз лично на доста по-сериозна възраст научих какво е. И на мен така и не ми хареса



Тема Re: обвиненията на децатанови [re: 2biri]  
Автор loverrock ()
Публикувано26.04.12 22:30



В стабилно семейство. Приятелка съм с родителите, това не им пречи да ми дават съвети и да критикуват понякога, но просто да си кажат какво мислят.Никога не са ме наказвали, не знам какво е да те наказват! Сега ми е странно като гледам брат ми как възпитава детето си, наказват го



domino dancing

Тема Re: обвиненията на децатанови [re: 2biri]  
Автор loverrock ()
Публикувано26.04.12 22:31



Влюбвала съм се два пъти, първият път бях на 20г., вторият е сега на 27г.

domino dancing


Тема Re: обвиненията на децатанови [re: loverrock]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано26.04.12 22:38



И освен тези двамата си правила секс с колко други? Двама? Двадесет?

Не изключвам да се влюбиш и само веднъж в живота си - може дори ина 30. Но на 14-20 обикновено сексиш с чувства. Дали с един или с десет - не е заради стегнатия му задник и добрите му обноски, а щото "въх, пъш, ще умра от любов". Може и аз да съм остаряла вече





Тема Re: обвиненията на децатанови [re: 2biri]  
Автор loverrock ()
Публикувано26.04.12 22:46



Още като бях на 16г., знаех, че това си е началото, това не е любов, просто секс и харесване. Точно тава си беше, но ми харесваха очите и поведението.

Това няма нищо общо с любовта!

domino dancing

Тема Re: обвиненията на децатанови [re: loverrock]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано26.04.12 23:02



Ти сигурна ли си, че нещата ги гледаш от тогавашна гледна точка, а не от сегашна? Щото очевидно не съм обичала наистина сексуално първия си мъж от сегашна гледна точка, но тогава си бях влюбена много. Защо е друг въпрос



Опитвам се да си представя останалите ми съученици и приятели. Ние уж бяхме гимназия, отворени, музиката, книгите, дънките и скъсаните ризи, ... и пак се влюбвахме. Много ясно, че сега е смешно, но тогава си беше истинско. Имаше секс заради секса, но наистина беше изключение, особено в малките класове.

Толкова ли си по-млада? Или различна? Чак ми стана любопитно. Имам спомен, че и най-големите кучки не пускаха на някой просто щото бяха влюбени в друг. Но и те се влюбваха.



Тема Re: обвиненията на децатанови [re: юpaтa]  
Автор hannibal (Jedi)
Публикувано26.04.12 23:07



От няколко дена прегракнах да обяснявам на приятели, че децата, еле па пуберите, са длъжни едва ли не да обвиняват родителите си. Това е част от тяхната "професионална характеристика". Всъщност вяско поколение е съдник на предходното и никога обартното. Ние може и да си мрънкаме че днешните деца са такива и онакива, че слънцето навремето повече печеше и жените бЕха по-дашни... ама положението е това - не ние тях, а те нас оценяват. така е било и така ще е. Всеки от неговата си камбанария с тая разлика, че времето е на тяхна страна.



Try not. Do or do not. There is no try.

Тема Re: обвиненията на децатанови [re: hannibal]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано26.04.12 23:11



+++
съгласна



Тема Re: обвиненията на децатанови [re: 2biri]  
Автор loverrock ()
Публикувано26.04.12 23:11



Сигурна съм, защото тогава бях цинична, още съм,но съм влюбена и абсолютно го приемам за нещо нормално!Не говоря за брак и деца, не ми е приоритет в живота, любов е



domino dancing


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.