Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Чудя се колко злоба... може да събере...нови  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано21.04.12 01:15



... един човек в себе си! И защо? Особено към някой който не познава!
Снощи един съклубар ги написа едни такива, че чак ги изтри, но аз имам известие - та дир-а ме информира! Искаше коментар, но как да коментираш нещо изтрито... Все пак темата ми не е съвсем за това (да търся някакво право на отговор), а по-скоро се зачудих... Колко злоба може да събере един човек в себе си? Колко дълго да я пази само за себе си? И дали не е най-удобно да я излее така "генерално" срещу човек, който не познава? Как преценяваме другите, генерализираме ги, без да ги познаваме или...? Вчера ми попадна статия, за хора, които обичат живота и за тези, които просто имат неистово желание да го мразят? Защо човек може да мрази живота си? Дори да има провал, неуспех - то това на общо основание явява ли се причина или повод да мразиш, да бъдеш злобен? Защо някои хора не могат да се радват на щастието на други, и защо намират щастие в нещастието на някого?



Тема Re: Чудя се колко злоба... може да събере...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано21.04.12 02:59



Според мен пре-анализираш. Трябва да имаш предвид, че след определено време - разума на някои клубари е замъглен от алкохол. Не е, че мразят нещо, а по-скоро обичат алкохола.





Тема Re: Чудя се колко злоба... може да събере...нови [re: Koм]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано21.04.12 03:24



Коме - много ме разсмя :)
Виж не се бях сещала за този вариант, но аз като страстен почитател на абсолютното алкохолно въздържание - де ще ми дойде на ум!



Тема Re: Чудя се колко злоба... може да събере...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано21.04.12 07:16



Дръпни си от KOLIBKA.COM филмчето "I Am Fishead"
и го покажи на съпружето,
ако още не го е гледал по колибката, или на живо,
чрез практиката с пациентите
----------------
старо филмче е, ама ...
даа...



Тема Re: Чудя се колко злоба... може да събере...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано21.04.12 07:23



Ми има хора, чийто живот е просто низ от провали и неуспехи. И кво друго им остава, освен да излеят всичко това анонимно в нета?
А другото си е и народопсихология - "Не е важно аз да съм добре, важно е Вуте да е зле." Какво толкова се очудваш? Хахаха, ся се сетих и за приказката, че критици стават неуспелите писатели....

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Чудя се колко злоба... може да събере...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.04.12 09:11



Злобата и завистта раждат ирационални мисли и действия, които се подхранват понякога от най- дребни или въображаеми детайли... Не знам какво се е случило, но не търси логика и особен смисъл в него- просто някои наистина трудно понасят и самото усещане, че някой друг живее в хармония със себе си и света наоколо и се чувства добре. Когато си се провалил в опита да подредиш своя свят и не си научил нищо, при някои се получава и това импотентно злобеене към успелите да го направят.

И аз се удивлявам понякога на странни виртуални нрави, поради което много пестеливо и внимателно смесвам виртуалното и реалното. Но това е вече друга тема...



Хубав уикенд.


Редактирано от PipilotaV. на 21.04.12 09:42.



Тема Re: Чудя се колко злоба... може да събере...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано21.04.12 09:41



Аз смятам, че трупането постоянно на някаква омраза и излъчването на отрицание към всичко или голяма част от всичко заобикалящо ни, е просто един признак на незрялост на личността, който може да остане непроменен до края на живота и.
С такива хора просто трябва да не се комуникира или по възможност да се избягват.
Излишно е да си губиш времето в опити да им помогнеш.

WALL·E


Тема Re: Чудя се колко злоба... може да събере...нови [re: PipilotaV.]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано21.04.12 12:01



Бе, доколкото я прочетох Стрейнджи, става въпрос за чисто виртуална изцепка, от ник, дет ни я знай, ни я познава, не за некво смесване. Което все още е доста често срещано явление. Най-трудно се понася чуждо щастие. За съжаление.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Наглец?нови [re: Haглeц]  
Автор Dem Satan verfallen (Wehrmacht )
Публикувано21.04.12 12:22



смятам, че трупането постоянно на някаква омраза и излъчването на отрицание към всичко или голяма част от всичко заобикалящо ни, е просто един признак на незрялост на личността, който може да остане непроменен до края на живота и.
С такива хора просто трябва да не се комуникира или по възможност да се избягват.
Излишно е да си губиш времето в опити да им помогнеш.



Тогава кво ми пишеш в темите?

Sie sagen: Du bist dem Satan verfallen


Тема Re: Чудя се колко злоба... може да събере...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано21.04.12 12:46



Провокира въпрос - колко любов може да събере човек в себе си - особено към непознати?

Предай нататък...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.