Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: точно така!/+1 съвет/нови [re: LlRA..]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано10.04.12 11:50



...бе ти знаеш ли к'во изоПщо искаш? Мисля, че да.

А дали ще го намеря, е друг въпрос.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: точно така!/+1 съвет/нови [re: PipilotaV.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.04.12 11:57



говрим и за ПРЕменопауза тя често пъти е по-страшна, но ипри всякажена е различно...климактериум е, когато съвсем го заняма за 1 година, това още не ми се е случило, аха да се случи там с едни пропуски, ама па ме подхвана...писна ми:)...след 3 месеца ставам на 49. Нямам нищо против час по-скоро да вляза в същински климактериум. Чувствам се готова, занимават си ме съвсем други неща и имам нужда от спокойствие:))...
По скоро с поста си намеквах, че не отиваме към 20-те, а към 50-те и отгоре и тепърва нещата ще се случват в друга плоскост, и затова трябва да се помисли:)...тепърва деца няма да раждаме, отчетохме се пред природата...иде ред на кефовете на друго ниво



не приемай написаното буквално...просто напомнях, май излишни неща...но пък и съм казала, кой както си го чувства,наистина индивидуално е...нормално е и ако една жена е без постоянен партньор, либидото да се запазва по-дълго време на "давай"...все пак природата си иска своето...нормално е! В двойка нещата поулягат...така е.



Тема Re: точно така!/+1 съвет/нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.04.12 11:58



Младо гадже искаш ти-разбрах това

...лошо няма, стига да не ти се стовари на главата и него да отглеждаш



Тема Re: Желателно е за една женанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано10.04.12 12:04



Що пък с мен да се разминаваш? Нито съм младеж, нито зрял мъж.


Но виж, в това, че няма да се вържа на приказките на младеж, права си.
Ти от какво се притесни повече? От коментарите му или от това, че той може да се разплаче, ако му продумаш?

Гледай сега как реагираш на по-голямата част от мнения, които основно са добронамерени, но се прочети като страничен човек, и може да видиш по-ясно кое ги дистанцира... некои ора.



Тема Re: точно така!/+1 съвет/нови [re: LlRA..]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано10.04.12 12:09



Ако може да дам един глас за не толкоз младите гаджета.
Не ги пишете бегАли съвсем тези мъже. Някои са си доста активни и в бая зряла възраст.
Да не говорим, че сексът не е само хамалогия и ако не си вече със данни на лекоатлет, хич не значи, че не те бива да ощастливиш една жена.
Още повече, ако жената също клони към зрелостта.





Тема за едно поне бях права -нови [re: LlRA..]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано10.04.12 12:10



че влечугите ще излазят!



Ако обичаш, четох какво си писала за мен - не ти е нужно да общуваш с - цитирам "психично неуравновесена", спести ми го! Имам и уважението, и съболезнованието към Полуидиотчето! Разликата между мен и теб е от небето до Земята (и не е в твоя полза), та да ми даваш оценки, да ти кажа! Гледай си работата! Няма да ти пиша повече - става ми лепкаво! След всички години общуване да изсипеш оная помия, която изсипа?!? Сполай ти на мненията и на лицемерието!!!

Айде, бегай верно хвърли едни карти на Усмивките и не се занимавай с мен, аз вече твоето мнение за себе си, както казах, го четох!



Тема Re: точно така!/+1 съвет/нови [re: Raf OFecin]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано10.04.12 12:18



Абсолютно +1.






Тема Re: Желателно е за една женанови [re: Raf OFecin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано10.04.12 12:20



Работата стана съвсем като развален телефон.

Разминаваме се в опита си относно чувствителността на мъжките екземпляри. Моят опит с чувствителни такива е сред младежта. А коментарите не са на младежа, а на възрастен мъж. Т.е. говоря за двама различни. Как реагирам, бе? Явно моите представи за нормална реакция се различават от общоприетите. Дай конкретно, че не схващам.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: точно така!/+1 съвет/нови [re: LlRA..]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано10.04.12 12:20



не е лошо, ако е и млад пенсионер около 57-58-60-те

Да бе, може и към 90-те! Лирке, ти си луда! На Полуидиотова - естет и фина, готина, умна и сексуална жена - това? А стига, бе! Това НЕ Е за НЕЯ, вярвай ми!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: точно така!/+1 съвет/нови [re: LlRA..]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано10.04.12 12:21



Не-е-е, не държа да е младо. На моята си възраст са си о.к.

Абе, истината е, че в момента никакъв не искам, ама не си падам по много по-възрастни мъже.

Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.