Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:47 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: точно така!/+1 съвет/нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.04.12 10:49



Но ти в момента си на такъв етап с малко дете, както и други 2 /нищо , че са пораснали/...просто нямаш друг начин и изход тук , сега в тези времена и ситуации...освен да си ВОЛ!

За съжаление подобно твое адекватно иначе държане, защото си и мама и татко, привлича по-мързеливи да не кажа мъже и такива по-приспособими за под крилце:))...което теб определено би те изнервило и би понесъл съответните последствия



Другият вариант е просто да попаднеш в друга среда на по-широкоскроени хора и възгледи, защо не и да помислиш за връзка в чужбина, с някой нормален кротък човек определено по-възрастен от теб-вдовец или разведен, който иска да има отново семейство, но има и нормално обезпечение, не е лошо, ако е и млад пенсионер около 57-58-60-те, има отраснали деца далеч от него, и иска да отгледате и малкия сладурчо /пу-пу не смея да го Фаля, колко е готин тоооййй, рядко красиво дете...посрали го кокошките, извини ме, ама да не го урочасам/...та, да си създадете връзка и дай Боже да се развие. Да заминеш и си живеете в сговор и уважение и разбирателство. Тези големите остави тук да се развиват...не знам дали си готова за такъв сценарии, като знам някои колко са чуФствителни сакън да не си оставят "безмерната кариера" тук или не знам как не могли да оставят разни там роднини, глупости-оправдания, е питай го Ксинг, той нали все на подобни тарикатки попада, з амен те са точно тарикатки, не е безхарактерност и обърканост това, но това е друга тема:))...бе не мога да ги разбера някои. При мен е, ако има отношение и добро усещане с някой дето да ми е другарче, ставам и заминавам /естествено бих пооправила някои неща тук, та да не излезе , че все едно се спасявам от крокодили:), а и аз като съм по-добре ТАМ и те ще са добре ТУК. И там гледам да се реализирам доколкото мога, по-важно ми е спокойствието и грижата и отношението към мен, както и взаимните ни преживявания. Па нека не бия токове всеки ден по паважа бързайки за незнам каква си работа и реализация...зор, предпочитам си спокойствието , ако имам дете за отглеждане, предпочитам да си правя кекс, баници и палачинки и да си избирам завеси и сервизи и си чета книжката или да си карам велосипеда също там, защо не и езда, вс епак моите си кефове, ако има възможност ще ги упражнявам, ще си пътуваме по разходки насам-натам, и ще си гледаме и ТВ и винце ще си пием, и ще си хвърляме пасианси с по-възрастното другарче...той ще има жената мечта за него:)...аз ще имам спокойствие и пак ще си поработвам де, това ми е най-важното-спокойствието което взаимно ще си осигуряваме ...според моите ограничени критерии и години де

Отвлякох се малко...но ми разбираш мислата...само насочваща е...не я приемай ти или някой друг за буквална! Моля...че тук си знам как вземат, ч епочват да те изопачават понякога

Мисълта ми е-търси човек, който има нужда от това, от което има нужди, както и ти свързани със семейство и задружност/сега виждаш ен пиша за Големта лИбоФ/...той да има нужда от здрава, усмихната, красива, интелигентна жена /и домакиня!!!!!!/ и нищо против и дете за отглеждане за да се почувства по-млад, ти имаш нужда от опора и съпричасност в живота с по-стабилен човек, дори на възраст...и най-вече имаш нужда от малко ПОЧИВКА!!! По-млада няма да ставаш...сори, не се засягай, не важи само за теб

Напомням: Ако знаеш някакъв език, ориентирай се към чужбина...защо не и Австралия даже:)))...абе където ви срещне съдбата...другият вариант е българин дълго време установен в странско, дето вече се е наработил и не ври толкоз активност около него с нормален стандарт и останал сам по някакви си причини. Нещо такова виждам за теб.

Редактирано от LlRA.. на 10.04.12 11:14.



Тема Re: Кое е първичното- кокошката или яйцето?нови [re: parvaty]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.04.12 11:08



Абе има нещо дето не е читаво у теб за да се изказваш така-(да не цитирам никове, те тутакси ще се познаят и ще долазят), обида някаква от живота имаш това ясно, нахъсаност и поза също...ама тури и малко възпитание и изказ де...

...както и да е, не ме интересува това, ти си знаеш, а и темата не е за теб все пак:)...друга ми е мисълта...Хич не си е добре Полуидиотчето така, ама хич...от твоята камбанария на 37г., с едно дете и без семеен живот с когото и да било е едно, друго е когато си загубила 2 другарчета и имаш 3 деца и караш 45-та година примерно...а земи поразтръскай русото и помисли...ех Парватиии...айде, трая си, споко

Редактирано от LlRA.. на 10.04.12 11:17.



Тема Re: Кое е първичното- кокошката или яйцето?нови [re: LlRA..]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано10.04.12 11:14



.....Нещо такова виждам за теб. .....
Фърли едни карти и за мене бе кака...там сфери кълбета, черни кокошки...упс кокошки недей, че може е носачка....па скъпи яйцата :)

Язе на Марс ли да се изнасям



не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут

Тема Re:нови [re: 4usmivki]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.04.12 11:16



Ок...щом ми разрешаваш, по-късно ще ти пусна една наредба...и като ти дойде реда, ще се четеш там...знаеш



имаш го!



Тема Re:нови [re: LlRA..]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано10.04.12 11:21



шъ ми требе ли блистер валериан, ботъл виски и стек цигари :)
Ама ся излизам за едно бързо......кафе де кафе :) и кат се върна ще диря дека ми е....наредбата де наредбата



не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут

Тема Re: Желателно е за една женанови [re: Raf OFecin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано10.04.12 11:28



И тук се разминаваме. В конкретния случай имах предвид един младеж. Направо ме е страх да го заговоря вече това момче.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: точно така!/+1 съвет/нови [re: LlRA..]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано10.04.12 11:33



Не си първата, която ми го казва, но това просто не е за мен.

Сексът ми е важен, а той не се връзва с едно такова приятелско съжителство. Не че като правиш секс с някого, трябва да ти е враг, де. Та, звучи примамливо, но не е за всеки.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: точно така!/+1 съвет/нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.04.12 11:38



Ех, тоя секс що народ е объркал

...разбирам те, лошо няма...важното е, че си знаеш приоритетите..всъщност до към 45-тата и на мен секса ми беше водещ, но след това като се започне това-онова и ще видиш къФ купон е...ама тогава го мисли, не сега:))

абе той човекът може и да е можещ де...този по-стабилния в странско...де да знаеш:))...при мъжете има всякакви също:)

Та щом за секса иде реч, тогава явно трябва по-младо и можещо за разтуха само май...натам върви работата:))...и продължавай да си опъваш като волченценценце:)))...бе ти знаеш ли к'во изоПщо искаш?



Тема Re: точно така!/+1 съвет/нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано10.04.12 11:39



Без малко да й отговоря вместо теб в същия дух, тъй като, макар и основно виртуално, мисля, че съм усетила някои базисни неща за теб, ама предпочетох да не съм чак толкова арогантна.






Тема Re: точно така!/+1 съвет/нови [re: LlRA..]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано10.04.12 11:45



Тук не мога да се съглася с теб. Интересът към секса в течение на възрастта е строго- индивидуален и въпрос на личен хормонален баланс и налични хормонални количества. Както по нашите географски ширини е в норма климактериумът да започне и на 50, но доста жени ги друса и по- рано.

Имам приятелка, много по- голяма от мен, чукна шейсетака, но и досега я спохожда сексуален глад. Ако щеш, вярвай.







Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.