Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: подкрепям!нови [re: MupaM]  
Автор XXLMORE (пристрастен)
Публикувано02.04.12 14:43



Като казвам хранилка, имам предвид, че събраните трохи от реалната икономика отиват в тази маса пари, която после се дава на бюджетните служители, не казвам, че тези хора не работят и не си заработват заплатата, но няма как да задушаваш реалната икономика, там да се заработват все по мизерни пари , а в хранилката да даваш повече.Не мисля, че и намаляването на бюджетните служители е за голяма хвалба- колкото повече хора навън, толкова по малко потребители на стоки и услуги, толкова по задушена реална икономика .



Тема Re: подкрепям!нови [re: PipilotaV.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.04.12 14:46



Ами, да не би безплатно да ми е било всичко това, бе, Полуидиоткова. Ми, не ти е, разбира се. Плащаш го с данъците си.

Ама не можеш да казваш "нищо не ми е дала". Тя не ти е дала, а ти го е продала и ти го е продала по-евтино, отколкото щеше да го направи частното училище.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Пардон,...нови [re: PipilotaV.]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано02.04.12 14:46



... тази държава все пак върна на семейството ми това- онова, заграбено от другата държава, след години ходене по мъките, така че аз съм изключително благодарна нейна гражданка.



Уф, както и да е...




Тема Re: подкрепям!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано02.04.12 14:47



Ами и аз скачам както виждаш с/у някои училищни безумия и пооправям нещата, щото стават разни безобразни неща...и аз иначе съм скачала пред парламента по разни поводи и навремето с ония с лъвчето:)...и к'во?

И от странско си дойдох ентусиазирана през 1998 д апоказвам какво съм научила по Хамериката...вярваща...патка заспала...ТПЗ голямо съм:)))...ама по-късно го разбрах:))...това го казвам, не за да се оплаквам..не, доволна съм що годе от стеклите се после събития в личен аспект-съпруг, дете, преживявания и т.н. За преемоционирането ми обаче ме е яд...и аз така като теб по едно време подскачах повече:))...ся кака си дращи тук, след малко отива да си пие кафенце и запали цигарка...



Потупване по рамото получаваш за скачкането...физическите упражнения са полезни



Тема Re: подкрепям!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано02.04.12 14:48



А бе, като се има предвид какви некачествени неща ми е продала, не се знае на финала сметката как ще излезе- тя на мен ли е дала евтино, или на мен ми е излязло скъпо, в края на краищата.






Тема Re: подкрепям!нови [re: LlRA..]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.04.12 14:48



Не е безмерен патриотизъм, а реализъм. Аз работя с пари. Като не ми платят, аз също не мога да плащам. И с държавата е така.
А в училище тази година казах, че няма да давам пари. Искаха по 90-150 лв. от човек за ремонт на две класни стаи. Е, аз пък плащам всеки месец данъци и смятам, че съм си платила ремонта.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: подкрепям!нови [re: PipilotaV.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано02.04.12 14:50



Проявявай активност...има си и ефективни и отработени методи за подкастряне на крилца

...защото схемата вече е доста ошлайфана и всички тук сме само кукли на конци, хващам бас з атова, пък нека го загубя...късно е чада за тия паления, ама знам, че няма да ме разберете сега...както и да е...иначе си права...поотклонихме се от темата май...

Редактирано от LlRA.. на 02.04.12 14:52.



Тема Re: подкрепям!нови [re: LlRA..]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано02.04.12 14:51



Да ти кажа, от униформите полза йок

Иначе бях привърженик.. Знайш колко пъти е облечена?? 2 (словом: два)!!! В панталона вече не влиза, фанелата пуска като за световно и трябва да се пере само на ръка, а тежи, тениските също му омаляха. И така едни пейсе кинти ... грешно потрошени А си мислех, че ще ги задължат да ги носят и т.н... Дръжки!!!
Сега ако ме питат, ще съм твърдо против!!!



Тема Re: подкрепям!нови [re: LlRA..]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано02.04.12 14:51



Мани, Лили няма да може да си познае темата, като се върне. Това е то, понеделнишки ентусиазъм и адреналин на макс.






Тема Re: подкрепям!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано02.04.12 15:00



Понеже Полуидиотче ме прочете трия поста,щото са написани фирмени тайни



Редактирано от LlRA.. на 02.04.12 17:21.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.