Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:11 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Топ 10 за лятото...нови  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано24.03.12 12:10



Да си призная, изпълнена съм с противоречиви предчувствия за това лято...
Още е пролет само, но летните настроения надничат зад ъгъла - сутрин докато си пия кафето и гледам все по-ранния изгрев над морето и вечер - когато от отворената балконска врата замирисва на бавно изстиваща земя и нови треви...

Мисля, че всички лета са специални, всяко за себе си - неповторимо...
Какво планирате, какво мечтаете да се случи през този сезон в живота ви?
Споделете мислите си с мен, моля...





При добро развитие на нещата, ние с дъщерята ще караме коли, защото ни предстои шофьорски курс - на нея за книжка, на мен - опреснителен.
Виждам се също как - отслабнала с 10 килограма, обута в бразилските си джапанки, със сламана шапка на глава, заключвам кабинета и от работа тръгвам направо за любимия си плаж /в момента още доста порутен след гиганстките вълни през зимата/.
Имам и една забавна идея - по време на горещините да пострижа персийките като кралски пуделчета /от онея с гривите и пухкавите понпони на крачетата/ и да ги изведа на някоя ливада, та да им вземат акъла тревичките и мушичките, докато аз ги снимам...
ТакивИ ми ти дивотии... и не само.



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Топ 10 за лятото...нови [re: MamaNetty]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано24.03.12 14:05



Топ 1 - терасите ! Зарила съм ги с боклуци от ремонта и .. някой трябва да ги почисти.




Мамка му ... знаеш ли как ви завиждам за изгледа към морето ?! Направо не мога да ви понасям. Но, правилник да се не казвам, ако не си направя една тераска с изглед към морето ! Казах ! Тва като Топ 10 .. `





Тема Re: Топ 10 за лятото...нови [re: MamaNetty]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано24.03.12 15:05



Аз нещо не мога да мисля толкова дългосрочно. Съставям си само приблизителна представа за месец напред.

Например, представям си, как вечния ми ремонт се придвижва към завършване най-после и без да съм си счупила нито един нокът, отивам на едно "мероприятие", за което днес отидох да си платя куверта, след дълго туткане.
Естествено, като всяка жена,

...



Тема Re: Топ 10 за лятото...нови [re: MamaNetty]  
Автор coffeemate (минаващ)
Публикувано24.03.12 15:10



Това лято искам да си превърна малкото място за цветя и трева в двора на японска градинка. Харесала съм си няколко "проекта", по-скоро снимки на такива градини и даже и камъни съм си довлякла миналата година, че като ги подредя и боядисам в синьо да заприличат на река-езерце.. ей такива работи. Всяка година се опитвам нещо да я правя тая градина, ама то не бяха градински охлюви да ми опасат цветята, то не беше сляпо куче, да я разоре.. Вместо японските цъфнали дръвчета-храсти , аз на моите ябълки смятам да им вържа цветни хартиени топки от по-ячка хартия, дето да не се разкашква. Решила съм да го направя, пък ако е грозно- колко му е да го разваля...



Тема Re: Топ 10 за лятото...нови [re: MamaNetty]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано24.03.12 15:39



Да си призная, изпълнена съм с противоречиви предчувствия за това лято...

Да си призная, и аз

. Лятото обикновено е сезон с повече работа, по- рискова работа- в т.нар. промоутърски бизнес работата на открито, която идва с лятото, често носи и разни изненади и повече организационни проблеми. Това... най- общо. Но очакванията ми се движат между точки като повече работа, повече емоции от всякакъв характер, едно пътуване по работа до Холандия, и нищо чудно да премина в бръснещ полет по морския бряг единствено по професионални поводи.

П.П. И, моля те, не причинявай това на персийките- не съм убедена, че ще го понесат, а зоо- психотерапията у нас няма все още традиции. По- добре си купи истински пудел. Мисля, че е по- добре да вложиш енергия и въображение в останалите дивотии.




Тема Re: Топ 10 за лятото...нови [re: MamaNetty]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано24.03.12 19:05



Тъй като вече нямам отпуска за тази година (защото я използвах) - това лято мисля да направя един кратък набег по северозападното крайбрежие на Северна Америка. Чак до Аляска сигурно няма да остане време да ида, но - кафе в Сиатъл (град кафето) ми звучи добре.


Също така мисля да си направя един сенник в двора, че да не ми пече слънце надвечер като седна под него.
Освен това - уви - ще има доста работа, особено през Август.



Тема Re: Топ 10 за лятото...нови [re: pravil_nick]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано24.03.12 19:07



аз пък - като четох - помислих, че ще направиш едно море под терасата.





Тема Re: Топ 10 за лятото...нови [re: MamaNetty]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.03.12 19:37



Това лято вече наистина мисля да си почина. Живот и здраве, колежката ще се върне от майчинство и малко ще ми се охлаби въжето около врата.
Та... като начало твърдо съм решила да обследвам дестинацията София-Ихтиман с колело. Няма да бързам. Колкото и бавно да се движа, все ще стигна. На някого може и да му се струва тъпо, но за мен свободата е нещо много важно, а няма нищо по готино от това да се движиш по непознати пътища, все едно цялото време на света е твое.
Искам и най-после да постигна напредък с конете, че от няколко години тъпча на едно място поради страхове разни. Сега май съм се поосвободила от страховете и имам шансове. Във връзка с това, този път твърдо ще отида на морски поход (само да има такъв и пак живот и здраве, разбира се). Миналата година зверски завидях като гледах снимките на приятелите с конете в морето. Ти можеш да бъдеш спокойна- няма да ви газим по варненския плаж.


Мечтая си и синът ми да си намери някаква работа и тогава ще видиш колко още мога да мечтая и не само.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Топ 10 за лятото...нови [re: MamaNetty]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано24.03.12 20:02



Колко съм елементарна - мислих, мислих - само баналности. Като списъка "нов човек" за Нова Година



Минус 5 кила, спиране на цигарите (за това дори аз не си вярвам - пуша като комин), може би поне 3-4 дни почивка някъде (защо "отпуска" стана мръсна дума не знам), да си стегна хралупката... само подобни глупости ми идват в главата. Особено любимо ми е "да стана истинска жена" - това го ставам от много години и е ясно, че е безнадеждно

Може би да не се ядосвам много е най-смисленото. Или да започна да пускам тото.



Тема Re: Топ 10 за лятото...нови [re: 2biri]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.03.12 23:12



Увеличи малко отпуската и да отиваме на почивка в някой дебелариум. Там със сигурност ще отслабнем, а като свалиш 10 кг. няма да имаш сили да дърпаш цигарата.



Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.