Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Сезонът  
Автор Десислава (познат)
Публикувано20.03.12 23:57



Да ни е честит!
Толкова топлина влиза в душичките ни.Я се усмихнете!


Ние с Медун стигнахме до къщичката на село. Аз си направих прическа за случая.Не, не аз я направих, а приятелка фризьорка се посвети на уникалния ми нов фейс.
Та стигнахме до градинката.Вече си имам букет мои си кокиченца.Пръстчетата ми са напарени от първата коприва.Ходихме до гората да я наберем.Там всяко мъничко стръкче беше пробило по едно дъбово листо,в стремеж към слънце.
Проснахме се на гола полянка и няма мухи.Няма още насекоми достатъчно да нарушат първата ни среща с топлия сезон.Това е пълно щастие!Само самотни пеперуди изследват първите пориви на зелен живот.
Стигнахме до изворчето със светена вода и се плискахме на воля по болните места - сърца, лица и пр.
Слушам Христо Проданов В "Денис и приятели" и се усмихвам на себе си.Лекичко му завиждам, но и се надявам и аз да преживея неговите срещи с други такива красоти.
Преспахме под песента на пъшкащите пънове.Ноооо, малка мишка си харесала юргана ми и го нагризала, омагьосана от аромата ми.
Затова се сгуших до топлото тяло на един Медун.Точно затова се сетихме колко са били значителни добре оксмените ни предци, насмяхме се и се наспахме.



Тема Re: Сезонът [re: Десислава]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано21.03.12 00:34



Пробуждане, порив, желание за живот! Да живее пролетта!





Тема Re: Сезонът [re: Фиши]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано21.03.12 01:24



....и е време всичко женско да се забременни....



не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут

Тема Re: Сезонът [re: 4usmivki]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.03.12 07:08



Е, чак пък всичко... А барем през една.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Сезонът [re: Десислава]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано21.03.12 09:17



Голяма съм склерозка и я няма будната съвест на клуба да ме вразуми.


В "Денис и приятели"даваха Христо Велков, който обикаля канибалски и неканибалски острови.Напрегнах си мозъка да се сетя кой е тоя Христо и той неуслужливо ми подхвърли Христо Проданов.Ама в крайна сметка пак за победители на природни забележителности става реч!



Тема Re: Сезонът [re: Десислава]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано21.03.12 11:17



Деси, прекрасен сезон, любимият ми, слънцето все още нежно препича, дърветата са свежо зелени, всичко живо се е разгонило...красота.
В дворчето ни (в момента живея в къща с малко дворче) от два дни има кокичета. Днес сутринта какво да видят очите ми - до тях пораснали минзухари. Постоях да ги погледам, докато кучето щъкаше наоколо. Тази къща с двора ми напомня къщата на моета детство. Под прозореца на банята нощем мяучат разгонени котки, а на перваза на спалнята кацат гълъби...



Тема Re: Сезонът [re: Десислава]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано21.03.12 11:45



ами честит да ви е!


аз ако се просна на гола полянка в това влажно време, след 2 часа ще съм полумъртва от разни болежки...ама пък обичам да гледам зеленко:)
около мен все още е почти само сиво и черно, чакам да се раззелени. с нетърпение:)



Тема Мда... [re: Десислава]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано21.03.12 11:49



... прекрасен сезон наистина!


Изпълва тревите със сокове, мен - с мечти...а понякога обратното.



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Сезонът [re: copadevino]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано21.03.12 11:50



Сезонът още е в много ранен стадий.Преспата зад къщата не се е стопила и напомня за лютата зима.Като погледнеш от нашата планиничка, планините Витоша, Стара планина, Средна гора и Рила, са си с бели шапки.Наоколо цветът го няма хич. Но стремежът към пролет е много осезаем.В градинката ми животинче е надигнало пръстта.Копривата пари много силно, като в никой друг сезон.А като засвириш и запееш в гората веднага се намира птица да ти отговори.Дори да не е надарена с чуден глас.Иначе в гората има цъфнали минзухарчета, жълтурчета и кукуряци.



Тема Re: Сезонът [re: Десислава]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано21.03.12 12:14



Иииии


Това е професионален микс на бивш мой колега.Правеше музикалната дрешка на Ретро радио.Рядък професионалист.Сега си се вдъхновяваме взаимно във ФБ.За мен това порталче, сайтче и пр. служи само за това - обмяна на позивитивна енергия. Чудя им се на някои как могат да си тровят душиците с лошотия и омраза!Непознато ми е и ще бъде!
Усмихнете се, пролет е!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.