Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ами, то може да бъркам,нови [re: pravil_nick]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано21.03.12 23:23



С колко пръста и в какво състояние. Щото като вземеш да извиваш пръсти





Тема Re: ами, то може да бъркам,нови [re: tia9]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано21.03.12 23:24



Ако се разминават? Викаш "Не е честно, ти беше 1. Кво ревеш за 3? "



Тема Re: ами, то може да бъркам,нови [re: valenty]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано21.03.12 23:29



Харесва ми. Стига да е еднакво за двамата. Лошото е, че често не е



Тема Re: ами, то може да бъркам,нови [re: 2biri]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано21.03.12 23:34



1 не го разбирам, не разбирам какво лекува, но явно има своята своята роля.....малко ми е мъжки вид състояние. Виж 2 и 3 могат да преминат едно в друго, в общи линии е ти искаше 2, сега ревеш за 3))) Не знам как е при мъжете (спомням си една класация на Ком), но едва ли бих поискала 2 или 3, ако някой идва с нагласа за 1.....
Разсмя с 3 2 3 2 , като танц с особен ритъм е)))но пък се случва



Тема За мен най-добре за сега работи 2нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано21.03.12 23:40



обаче с доста големи поправки:
1. Не е в различни държави. Почти винаги е в различен град, щото при мен единия град свършва на една улица и от другата страна на същата улица почва другия град.
2. Не е по график и е по-често от седмично - абе - винаги, когато няма някаква пречка.

Плюсовете са, че по този начин няма нужда децата да се съобразяват с нас - местене в друго училище, друг квартал и др. подобни, което за хора с деца си е проблем. При мен вече почти не е, защото дъщеря ми е голяма. Друг голям плюс е, че като не живееш заедно с някого се избягват неминуеми конфликтчета от рода на "кой да измие чиниите".


Минусите са финансови, организационни и - ако се събудиш с ерекция по средата на нощта, в която не сте заедно - трябва да си решиш въпроса сам.



Тема Re: ами, то може да бъркам,нови [re: valenty]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано21.03.12 23:41



Звучи хубаво. Бързането обаче е много субективно. И защо да се изживява 2, като може да си го продължиш с 3?

Проблемът е, че грешно решаваме, че 2 свършва с 3. Свирките не пречат на децата. Чорапите не могат да спрат романтичната вечеря. Ремонтът на терасата винаги може да изчака един уикенд в Арбанаси





Тема Re: ами, то може да бъркам,нови [re: tia9]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано21.03.12 23:50



Няма ли да е хубаво? Попереш, поготвиш, помърмориш и вдигаш табелката - 2! И гледай къв секс, романтика и любов настава. Като се съберат пак повечко за пране и готвене - предаваш се - 3!, смотваш всичко, доскучава ти и пак го причакваш с табелката 2!

Мъжете ще са много по-дисциплинирани така

. Докато се усети, че му нося чехлите, ще трябва да изхвърля боклука, щото е в сменена позиция.

Ние ще сме в кондиция - аха да заспим на дивана с косми по краката и Ставай, че ти нося рози в легенче за нежните пръстенца!

На кой ще му трябва 1 тогава?



Тема Re: ами, то може да бъркам,нови [re: 2biri]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано21.03.12 23:56



Иди си)))върни се))



Тема Re: ами, то може да бъркам,нови [re: tia9]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано21.03.12 23:58



Неееееее - стой си - 2-3-2-3, ама стой.



Тема Re: Картинката за мен е ясна.нови [re: MamaNetty]  
Автор MupaM (мацка)
Публикувано22.03.12 10:23



С моряк ли съжителстваш, мамо Нети?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.