Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:01 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Я дайте мнение! [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано21.03.12 21:48



Каквото и да е състояние, стига да не ми създава напрежение. Нещо взех да избягвам тежките взаимоотношения, ако ще и да са в предпочитаното ми състояние.



Тема Re: Я дайте мнение! [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано21.03.12 22:05



Ако можем да скачаме от от 2 на 3 и от 3 на 2 със същия човек и после обратно, ще е най-добре.

1 е временно и скучно.

Децата - според възрастта. За едно бебе мама е мама - сама, с любовник или мъж - все едно, стига да го гъделичка и да се смее... За едно дете е болезнено да е в 1 и 2, но го преглъща, на един пубер му е болезнено, че е пубер, пък ако ще майка му да е в космоса

. На един пораснал човек му е важно родителя да е щастлив - без значение какъв е. Гледай колко странно на повечето им е все едно като цяло, а при децата е най-важно.


Изпуснала си:
0: Състояние на бзбрачие и безсексие - без значение дали разведен, вдовец или ерген
4: Дълъг брак без секс
5: Много състояния по едно и също време
и т.н.



Тема ами, то може да бъркам, [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано21.03.12 22:12



ама понякога 2 води до 3... обаче е опасно, защото ако ти е хубаво в 2, 3 може да го съсипе... 1 никога не ми е било присърце, не си падам по секса за една вечер, най-малкото защото хубавия секс се получава с партньор, който познава тялото ти и ти неговото, ритъма, предпочитанията и т.н.

аз лично смятам, че човек трябва да си има другарче... иначе околните не го приемат насериозно!... може да звучи налудничаво, но просто социума е такъв... някак, приемат си двойките за нормално състояние и това е!... а понякога просто ти е хубаво с някого без да искаш да усложняваш отношенията излишно!...



Тема Re: ами, то може да бъркам, [re: parvaty]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано21.03.12 22:15



Ако имате 2 и единият иска 3, кой да направи компромиса? И ако не го направите търсите поотделно други хора за 2?



Тема Re: Я дайте мнение! [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано21.03.12 22:28



4





Тема Re: ами, то може да бъркам, [re: 2biri]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано21.03.12 22:28



според мен, ако ви е добре в 2 , тоз дето иска 3 трябва да направи компромиса... или, ако толкова държи на 3, да си намери някой, който го предлага, при положение, че с текущия има 2... ама,някак, да те пришпорва някой или да пришпорваш някого, защото искаш 3.. не виждам голям смисъл!



Тема Re: ами, то може да бъркам,нови [re: parvaty]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано21.03.12 22:31



Не става въпрос за пришпорване, а за очаквания, за развитие на връзката. Ако единият е готов за крачка 3, а другият иска да си остане в 2 ......просто разминаване във виждането за развитие на връзка.



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: chavdar4e]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано21.03.12 22:32



4 е състояние което не може да се опише с думи прости





Тема Re: ами, то може да бъркам,нови [re: parvaty]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано21.03.12 22:42



Странно е. Все пак 3 е нормалното продължение на 2. Тоест малко като "който иска да продължава, да се спре". Друг е въпроса, че е често 2 да се възприема като отлично състояние, а 3 като добро - тогава е логично да искаме шестици.

Що така станА? Според мен щото минавайки в 3, отписваме 2. И затова казах, че ако можехме да се връщаме 3-2-3-2 със същия човек щеше да е перфектно)

Редактирано от 2biri на 21.03.12 22:43.



Тема Re: ами, то може да бъркам,нови [re: 2biri]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано21.03.12 22:49



Аз имам наблюдение, че миналите през 1 смятат, че 3 съсипва 2.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.