Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: Tet a tet]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.03.12 19:05



Виж сега, аз изследвания в тази област не съм правила. От собствен опит мога да кажа, че е много вероятно да ставам за съжителство. Също от собствен опит, предполагам, че и за чукане ставам, щото не съм се оплаквала никога от липса на сексуален интерес от мъжете, с които съжителствам. Разбира се, не твърдя, че съм някаква богиня, ама чак пък "не стават"...

Заключението се оформи самичко, както виждаш- само ти си мислиш. А сексът ми е на много първа линия и точно затова не желая да го правя с всеки срещнат. Ще ми зацапат аурата.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: Tet a tet]  
Автор ptj ()
Публикувано26.03.12 20:10



Като станеш на 50 ще ти се услажда повече градинарството, спането или риболова.



Жената е слабо, беззащитно създание, от което няма спасение.

Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: Tet a tet]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано27.03.12 14:40



Може ли да ми обясниш какво разбираш под "чукане като за световно" и "чукане не като за световно"?



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: ariel$$]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано27.03.12 15:48



При едното захвърляш разкъсана мъжка риза на една страна и изсмукваш жизнените сили на човечеца по всички възможни начини, докато той не знае на кой свят се намира, а при другото- докато той си се занимава, кротко изследваш тавана и си мислиш кога да пуснеш пералнята.






Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: PipilotaV.]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано27.03.12 16:01



Попитах съвсем преднамерено, защото според мене се тиражира едно клише без особен смисъл в него.
Изпитвам удоволствие от всяка форма на близост с мъжа си, дори и просто да полежим и да обсъдим на кой как му е минал деня. Чисто по човешки допускам, че може да е болен, напрегнат, изнервен или неразположен и да иска бързо разтоварване без особени мераци дълго да ме обгрижва. Ако няма някакво фрапантно или дълготрайно отклонение, и през ум не би ми минало да сравнявам този път, с предния, по-предния или с не знам си кога. Всеки си е сам за себе си. То и в това му е чара на преживяването.



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: ariel$$]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано27.03.12 16:09



Аз пък съвсем преднамерено се пошегувах.



Ами, и аз мисля, че това са клишета, които нямат нищо общо с нормалната, човешка близост и със секса като общуване. Както мисля, че е ужасно клише, че ако една жена обича секса и излъчва сексапил, то тя не е способна на вярност или на въздържание при определени обстоятелства... Да не говорим, че в секса не се гонят постижения- това е занимание за незрели индивиди, неспособни да изпитат истинската наслада от интимността.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.