Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: PipilotaV.]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано23.03.12 11:14




Според мен Ксинга преувеличава.
То и като го говори е с настроение и самоирония. И не оставам с впечатление, че се тормози, защото иначе да е избягал с писъци.



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: XlNG]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано23.03.12 11:18



Ксинг, аз може да съм наивна и леко романтична

, но по- голяма мотивация от истинското чувство и отношение към другия, не познавам. После идват нещата, които просто трябва да се уредят, за да си с човека, с когото искаш да си. Разбира се, децата винаги са важният фактор, с който трябва да се съобразиш, но за едно дете да "смеси" културите, винаги е полезен за в бъдеще опит, особено ако имате добри взаимоотношения.
Успех във взаимното мотивиране.

П.П. Някак ми е мило да ти напиша нещо по въпроса, защото прекрасно си спомням прощъпулника ти в дир- а, в един друг клуб. Вярвам в теб!




Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано23.03.12 11:19



Нали? И аз имам усещането, че е "жертва" на леката хипербола за повече цвят в разказа. Дано!




Редактирано от PipilotaV. на 23.03.12 11:19.



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: XlNG]  
Автор coffeemate (минаващ)
Публикувано23.03.12 11:23



Ти ще разбереш, че като излизат някъде, ще се върнат наобядвали се и няма се хабиш с обяда. Ще научиш, че и палачинки не обичат. Ще свикнеш, че все нещо не си направил правилно с покупките и ще ти се мърмори /а това е досадно, разбира се, ама сигурно и ти си досаден с нещо, приемаш го и толкоз/. Вижда се, че се грижиш за тях, ама къде е грижата им за теб? Жената прави ли ти закуска в леглото, както ти си станал рано-рано да нашеташ,м? Ти като присаден ли се чувстваш там? Въобще мислиш ли, че ако те няма при тази жена ще и липсваш? Пък може и да не е толкова лошо положението, а ти само така частично да го разказваш.



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано23.03.12 11:31



Не са много връзките. Опитвам се да обобщавам. Имало е и много хубави моменти, но животеца в България си е особен. Хората - също. А аз не мога да си трая винаги и да приемам всичко.



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано23.03.12 11:34



Не тe разбирам...



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: tia9]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.03.12 11:36



На третата среща вече знаеш дали ти искаш връзка с този човек. Ако и той иска, на мен не ми пречи да го заведа вкъщи. И с двамата ми мъже съм знаела, че искам да имам връзка даже и преди третата среща, но това е друга тема. И не, не водя мъже вкъщи през две седмици, просто защото преди да си легна с някого трябва да съм сигурна, че го искам. Знам, че трудно ще ме разбереш. Говоря за случаите, в които имам нужда от връзка.
Сега нямам и бих си легнала с някого просто така, но ще знам, че го правя единствено с цел путконачесване и няма да заблуждавам и себе си и чесалката.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: PipilotaV.]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано23.03.12 11:42



Пипи, това с децата и сиренето остана в историята. Аз тук, повече за делото участвам и посочвам евентуални опасности на младежта. В момента съм сингъл и не знам попадам ли изубщо в някоя категория или не.



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: XlNG]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.03.12 11:52



Дамите след 40 обикновено нямат малки деца, които да ги изнервят, имат повече свободно време, което да отделят на партньора си, освен това вече имат по-малко възможности да намерят партньор (няма какво да се лъжем, не хубавеем с годините), поради което ще оценят подобаващо вниманието и грижата, изразяващи се в покупката на сирене или каквото и друго да е . Не на последно място, когато вече са се отървали от грижите по децата, са и по-мобилни.
Искам да намекна, че проблемът е повече в съвместимостта, а не в качествата или в недостатъците на българските жени или мъже.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: tia9]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.03.12 12:35



Желязно правило: докато тече опознавателния период, при това, не е задължително, дори препоръчително да не включва креват, хората не представят човека на семейството си, особено на децата си. Като си решат връзка ли имат или не, тогава.
Случаят на Ксинг определено не е такъв. Афиширана е връзка без ясна представа за бъдещето и последствията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.