Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: Aлиca.]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано23.03.12 10:39



Не, Алиса, хората се опознават, не е аздължително да се метнеш на врата на някой, а дане го познаваш. Теорията "хващам първия срещнат и си го правя по калъп".......не става. Самият Ксинг го нарича петъчен секс.....



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано23.03.12 10:41



На третата среща вече познаваш човека, вземаш го у вас или водиш децата при него? Така колко пъти може да се случи? Ако на трета среща нещата бяха ясни.....този клуб нямаше да го има.



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: tia9]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано23.03.12 10:46



А бе, и аз си мислех, че на първите една- две срещи може да ми е ясно дали искам да опитам матрака с човека и да го опозная повече, но може би това да е от липса на някакъв особен вид прозорливост.






Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: PipilotaV.]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано23.03.12 10:49



Аз си мисля, че на втората среща задължително трябва да си опитала матрака, ама това си е мое мнение.



Какво само разводнявате историята?
И си губите времето.



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: PipilotaV.]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано23.03.12 10:51



Може и това да е, възможно. Аз (като по-бавна) след три месеца се омъжих, мислех, че знам за кого, ама такива изненади си спретнах.......още по смаяна бах при раздялата. Та тези ситни)) виенски ритми...взех и си го направих.....



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: pravil_nick]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано23.03.12 10:52



Не се оплаквам. Опитвам се да разбера защо.

Трудностите идват не само от хората, но и от различни култури. Физическото преместване в друга държава е екскурзия. За да се интегрираш обаче, трябва да приемеш културата, езика, да си намериш професия и среда. Дори сам е трудно. Прибави сега дете в пуберитет, куче, котка, хамстер, болни родители, дългове и объркан живот. Обичаш ли другия или не? Можеш ли да бъдеш напълно зависима от него, докато си стъпиш на краката? Една златотърсачка няма да се терзае дълго. Един свестен човек ще се замисли.

А що се отнася до вариант две, връзка от голямо разстояние може да оцелее само известно време. Нека всеки си прави сметката, иска ли да сменя партньорите през година-две или не.



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: XlNG]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано23.03.12 10:57



Можеш ли да бъдеш напълно зависима от него, докато си стъпиш на краката? Една златотърсачка няма да се терзае дълго. Един свестен човек ще се замисли.

Радвам се, че си стигнал до това прозрение.
Когато дойде в клуба, не си спомням кога беше, и през ум не ти минаваше това.



Когато стигнеш до мисълта, че ти също би могъл да жертваш нещо в името на любовта, тогава ще ти се случат нещата. И аз ти го желая по-бързо да стане.



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: XlNG]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано23.03.12 11:09



Ами ти си го разбрал защо.

Остава само да превърнеш компромиса, който трябва да направиш, в преимуществото на хубавото, което имаш в 2 сега (за сега ). Утре .. Я сме живи, я не (би требвАло да е философията ни, макар напълно човешко да е да искаш и да имаш очаквания. Не позволявай на очакванията да ти вгорчат сега-то).





Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано23.03.12 11:12



А бе, не може да се каже, че в примера, който е посочил, ако се приеме за чиста монета, не "жертва" нещо...




Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: PipilotaV.]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано23.03.12 11:12



Знам ли Пипи? Тази работа с мотивацията някак си едностранчива ми се види.

Но думата тук не е за мен, а кой каква връзка търси и какво го очаква.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.