Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: XlNG]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.03.12 07:43



В реалния български капитализъм те чакат изнервени и пушещи, щото няма кой да наглежда детето, да сготви вечерята, да изведе кучето, да поправи колата, да плати парното и да смъмри шефката. Ако и да искаш. И неминуемо опираш пешкира. ЧЕкай малко! Ти колко такива реални връзки си имал, че направи този извод? Върна ме десетина години назад. Нито бях изнервена, нито пушеща, готвех си без нерви, щото обичах, нямах куче, нито шефка, колата ми я поправяха автомонтьори и парното си го плащах безотказно и без проблем, щото още не ме бяха ядосали.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: Aлиca.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.03.12 07:47



В действителност, още на третата среща един подреден в главата човек знае иска ли връзка или използва другия само да си запълва времето, докато си прави други сметки. Абсолютно. И като слушам обратните твърдения, си мисля колко приказки са готови да изговорят хората, само за да не си признаят, че просто не са намерили подходящия човек, а всъщност са си взели нещо за чукане, колкото да не им е съвсем тъпо.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано23.03.12 07:48



Полуидиоткова, само да вметна, ако позоволите: песчето не пречи, то помага на по- добрата организация.
Продължете, моля.






Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: PipilotaV.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.03.12 07:56



Е, ся, лирическият герой се ядосва на песчето, щото му съсипва обувките. В това отношение го разбирам, но... Сега може да пуснем и едно изследване дали всички песчета дъвчат обувки.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано23.03.12 08:01



Понеже повечето песчета обичат да джвакат обувки в младенческа възраст, най- вече ако дълго са оставяни насаме само с обувките, си има и лекарство: обувките се прибират старателно, а на песчето се оставя нещо друго за дъвкателни упражнения- възможности в съответните магазини, бол.



По- тъпо е да ти се карат, когато се върнеш не с това сирене, ами с онова (особено пък ако те виждат само през уикенда), ама аз си мисля, че колегата Ксинг има афинитет към художественото преувеличение. Така аз си мисля, де...




Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: XlNG]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано23.03.12 08:09



Затова не им се хващам на филмите, дето се прегръщат и целуват по летищата. В реалния български капитализъм те чакат изнервени и пушещи...

Ако те чакат изнервени и пушещи, дефектът ще е другаде, брат' чед, като се има предвид, че и все пяк рядко се виждате. Освен пък ако не е от нетърпение да опитате.. какво беше, мекото легло.






Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано23.03.12 09:11



1. Безгрижен женен без връзка или с напълно неангажираща такава. Демек петък вечер като излезете, не знаете къде ще спите или с кого ще се събудите.



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: Aлиca.]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано23.03.12 09:36



Бе то че не съм цвете за мирисане си е ясно, ама не е само това. Ти ела и поживей тук, пък после пак ще говорим.



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: PipilotaV.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.03.12 09:41



По- тъпо е да ти се карат, когато се върнеш не с това сирене, ами с онова (особено пък ако те виждат само през уикенда) Да. Но не мисля, че и това е типична проява на изнервената българка над 30. Ако пък чак толкова така реагират всички българки над 30 (знам ли, може пък друго поколение да идва), доктор Гачева препоръчва преминаване към по-висок възрастов диапазон.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано23.03.12 09:54



... зависи от етапа на който съм, вероятно 2 и после 3... вариант 1, за мен е отдавна невъзможен:)) не съм , а вече и нямам кой знае какви шансове да стана от този тип :)) а вероятно нито един от 3-те варианта... децата, по скоро детето е на 1-во място, защото е малко и има нужда от елементарни грижи все още... а най-вероятно нещата се случват , въпреки плановете ни:)

...къде го чукаш, къде се пука...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.