Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:24 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: Aлиca.]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано22.03.12 21:58



Да, не бива, пред децата не бива. Но има и варинат да са несериозни срещи.) Връзка не се създава за за няколко месеца.



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: XlNG]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано22.03.12 22:15



Глупости, аз започнах да уча френски на 35. Справям се прилично, макар че има какво още да се желае. Само че аз съм в отношения по точка 3. По точка 1 и 2 не бих се юрнала на подобна стъпка, колкото и авантюристична да ми е природата.



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: Aлиca.]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано22.03.12 23:05



Пфуууу, те не са хора, не се влюбват, не изпадат в умопомрачения, те са като един ББ или Чък Норис


Аз чакам 50-те да разбера кво точно искам



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: XlNG]  
Автор borecomМодератор (The клубарЪ)
Публикувано22.03.12 23:38



Много .. хм, тежки констатации и в трите ти поста и .. малко тъжни.

Ми стана сиво.

The show Must go On


Тема Мда...нови [re: borecom]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано23.03.12 00:43



... и на мен ми прозвучаха по същия начин констатациите му - тежки и тъжовни.
Като на самотен човек, загърбващ разни мечти...
-------------
Ксинг, ще ти напомня, че най-тъмно е точно преди зазоряване!
Продължавай да опитваш...

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: XlNG]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано23.03.12 00:59



Така като чета - проблемът не е в българките над 30 изобщо, а в конкретната жена с малката дъщеричка...
В реалния български капитализъм те чакат изнервени и пушещи, щото няма кой да наглежда детето, да сготви вечерята, да изведе кучето, да поправи колата, да плати парното и да смъмри шефката.

Това просто не е твоят човек, въпреки че сексът с нея явно си го бива...
В тоя същия бъларски капитализъм съществуват и друг тип жени /в това число и аз

/ - които са непушачки и няма да те чакат на летището, само да те доизнервят допълнително, а ще те посрещнат именно за да те целунат и прегърнат, да те заведат с нетърпение у дома, където вечерята ще те чака готова, кучето ще е изведено, сметките платени /със собствени доходи/, колата, дори и да не е поправена - поне ще е закарана до сервиза.... А шефката ще е почти приятелка, с която може някой уикенд да идете по семейному на спа, на излет с барбекю ... или на суинг-парти.

Има и други риби в морето - това исках да ти кажа.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано23.03.12 04:29



Бих казала всичко зависи от другия човек.





Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: tia9]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.03.12 07:17



Викаш, първо малко да се поебем и поразиграваме няколко месеца, пък после ще видим дали ще правим връзка или не.
В действителност, още на третата среща един подреден в главата човек знае иска ли връзка или използва другия само да си запълва времето, докато си прави други сметки. Несериозните срещи са за несериозни хора.
Ксинг да си прави изводите.



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: XlNG]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано23.03.12 07:21



Ще се възъдържа да ти анализирам връзката, ако това е най- често случващият се сценарий, тъй като или наистина обичаш тази жена, за да преодоляваш разстоянието всеки уикенд и да правиш точно "това", и няма да ти е съвсем приятно

, или пък си спестил част от картинката, в която посочените сцени не са преобладаващ цвят в палитрата... И все пак, ако да, ще почна да си мисля, че имаш слабост към неподходящи партньорства, които да не срутят бетонираната ти представа за един вече "разочарован" свят. Защото не бих могла да потвърдя, че жените над 30 не са готови за емоционално- провокирани предизвикателства- само дето те трябва да бъдат добре мотивирани, когато въпросните имат и "товар" със себе си. А пък и пак казвам, щом участваш, значи си струва, хайде холан. Само остава да мотивираш по- убедително.


Редактирано от PipilotaV. на 23.03.12 07:25.



Тема Re: Я дайте мнение!нови [re: chavdar4e]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.03.12 07:23



На 50 и да разбереш какво искаш, малко вероятно е да го получиш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.