Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема ами не е ОФФ, а е ОХХнови  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано06.03.12 18:44



Верно ли е, че на красиви и оправни жени не им трябва да погрозняват от „безумно учене по разни тъпи изпити“ и че на тези жени им се „удря по някое рамо и хубостта и самочувствието им е на ниво, защото са протектирани“?
Комплексираните сухарки ли само искат да се образоват?
Грозни ли са тези, които имат поне едно висше образование?
Има ли красавици, които не пробиват чрез снимки в мъжки списания и ебане с чичковци-паричковци?
Или се приема по дифолт, че те са хубави, а умните и амбициозни – не са?
Аз ли нещо не вдявам?



Ако трябва да си пуснем пак снимките
Може и от 80-те години.



Тема Re: ами не е ОФФ, а е ОХХ [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.03.12 18:49



Съпругът ми например е на мнение, че грозноватичките били по-добри в секса, щото се раздавали докрай и като за последно



Убавиците все разчитали на други неща



Тема Re: ами не е ОФФ, а е ОХХ [re: LlRA..]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано06.03.12 18:59




Според неговата преценка - ти от кои си?



Тема Re: ами не е ОФФ, а е ОХХ [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано06.03.12 19:15



Hahaha Преди година или две попаднах по тв на някаква дискусия за въведения дрес код в УНСС, и как намалявали шансовете на девойките, дет с гъзовейки и изпъкнали балкони си взимали изпитите.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!

Тема Re: ами не е ОФФ, а е ОХХ [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.03.12 19:29



Има ли красавици, които не пробиват чрез снимки в мъжки списания и ебане с чичковци-паричковци? Да. Една от най-хубавите ни колежки, беше и с най-висок успех и съвсем закономерно започна и с най-бърз растеж в кариерата. Не знам докъде е стигнала, но добре започна. А беше и руса отгоре на всичкото.


Макар че от друга страна аз прогресивно погрознявам, откакто взех да ставам учЕна и писмЕна. Досега си мислех, че е от възрастта, но вече знам, че е защото съм поумняла.
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 06.03.12 19:31.



Тема Re: ами не е ОФФ, а е ОХХ [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано06.03.12 19:48



А дали ако спра да уча каквото и да е, ще се разкрася изведнъж? А може и бавно и постепенно с умирането на мозъчните клетки да ми се опъне кожата? Изкушаващо е все пак, не за друго...

Ако няма подобни варианти - значи мога да си чета спокойно



Тема Re: ами не е ОФФ, а е ОХХ [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано06.03.12 20:00



Ахъм, ний с по двете виШи и няколко езика сме грозни като смъртта, ниски като табуретки, носим Учила и .. пеем в хора.
Еее, някои тукашни даже и хора тропат



Което ми напомня, че требе си изровя сичкуту диплома, че ще ги легализирам и приравнявам

Да ти пусна снимка като студентка, ммм??



Тема Re: ами не е ОФФ, а е ОХХ [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано06.03.12 20:11



Що се ядосваш? Като компенсаторен механизъм е, като извинение някакво - щом съм по-глупава, значи съм по-красива и щом мъжете не ме щат, значи съм прекалено умна за тях. А те двете неща не са противоположности изобщо. Има и грозни глупави жени и умни красиви такива. Просто най-често човек е балансиран. Ако е като мен - умен, красив и скромен, ще му липсва друго (аз си търся дефектите щото - хахаха

)

И от друга страна - ученето не е гаранция за умност, а за желание да знаеш, любопитство към света. Акълът е малко по-различно нещо.



Тема Re: ами не е ОФФ, а е ОХХ [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано06.03.12 20:15



Лили, тези мъдри мисли на Лира може само тя да ги разясни.
Само ще кажа по въпроса, че имах и състудентки и колежки много хубави момичета, ученолюбиви, упорити и амбициозни. На някои от тях шапка им свалям.



Тема Re: ами не е ОФФ, а е ОХХ [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано06.03.12 20:39



Грозните трябва да учат, да. Ако не искат да се влачат на опашката.
За хубавиците има избор - или да си учат, или да се пласират с външност. Но като попрецъфти хубостта, където са се уредили чрез нея, там си остават.
Докато ученото си е учено - колкото повече, толкова повече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.