Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Размислинови  
Автор Десислава (познат)
Публикувано04.03.12 01:07



В края на зимата и началото на пролетта.
Днес излизаме с 20-сет годишния ми син и изваждам от старата дървена пощенска кутия всички сметки и рекламки.Преди да ги метна в кашона за такива, се търкулва свита на папирос кутия за цигари.Заприлича ми на писмо.Преди да задоволя любопитството си, соколето я грабва с категоричен жест, че е за него.Разгъва го, а на лицето му слиза слънцето.Сещам се, че и миналата седмица, вършейки същото упражнение, открих подобна находка, но по-голяма.Развих я и вътре открих страхотна рисунка на дракон и мило послание.Направо реших, че Медун ми я прави, но в крачка ме хвана голямото соколе и ми я грабна от ръцете.Беше сигурен, че е за брат му.Разбрах, че старата дървена пощенска кутия е върнала любимата си същност.
Днес се връщах от кафенце и ме настигна симпатичното момче-продавач на кварталното павилионче.Обичаме да си говорим, когато се срещаме.В момент погледът ми се спира на мърлявата преспа, а под нея - ято кокиченца.Посочих му ги, а той все едно заедно бяхме открили златно находище.Откъсна за мен и за приятелката си.Разбрах, че младите хора не са по-лоши или по-малко романтични от нас.
Сетих се за последното ни посещение до къщата на село.Преспите бяха огромни, а ние сме без ограда.Никой, обаче не би и могъл да си помисли, че е възможно да преоодолее дълбокия сняг.Добре, че Медун е дългокрак та хруп-хруп и направи стъпки дълбоки около метър.
Разбрах, че и на мен ми би било невъзможно да стигна до къщата, ако не влизах в тях.
Извод от зимата: В дълбокия сняг следата е само една - на по-силния и висок от двама, но е една за двама.Та поправка на снежните пейзажи с двама, но една следа...





Тема Re: Размислинови [re: Десислава]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано04.03.12 01:38



хубаво е:)



Тема Re: Размислинови [re: Десислава]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано04.03.12 09:10



В дълбокия сняг следата е само една - на по-силния и висок от двама, но е една за двама.Та поправка на снежните пейзажи с двама, но една следа

На това му се казва-индианска нишка





Тема Re: Размислинови [re: Десислава]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано04.03.12 09:57







Тема Re: Размислинови [re: LlRA..]  
Автор sachog ()
Публикувано04.03.12 10:21



А на това:



ято кокиченца.

Животните имат космически разум и чувства, по-нравствени от нас.

Тема Re: Размислинови [re: sachog]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано04.03.12 10:43



Дааа, ятото кокиченца е точно такова, но преспата е мърлява софийска- уникална.





Тема Re: Размислинови [re: Десислава]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано04.03.12 20:06



Започвам да гледам Love.net за първи път.Трудно ми е, а и не ми се искаше.Единият сюжет, казват, че е мой.Бъдете с мен поне тая вечер.Трудно ми е, а после ще споделя размислите си с вас....





Тема Re: Размислинови [re: Десислава]  
Автор sachog ()
Публикувано04.03.12 20:13



Бъдете с мен поне тая вечер.

Трудно ще ми е да бъда с теб в Love.net, аз съм със специалният ми и мой любим чоМек.



Животните имат космически разум и чувства, по-нравствени от нас.

Тема Re: Размислинови [re: sachog]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано04.03.12 21:54



Сладур!


А моят чоМек е на работа.Двамата го гледаме, щото той е тогавашното бъдеще и сегашното настояще.Харесва ми филмът, но ме натъжи.Мисля, че е интересно да се огледаш през чужди очи.Особено, ако са си представяли различни хора.Що това не съм аз, а това не е бившият? А щеше да е прекрасно да е така.....



Тема Не е лош филмът.нови [re: Десислава]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано04.03.12 23:50



И аз го гледах допреди малко, гушната в моя човек, и докато траеше - точно за теб си мислех.Но не е само твоята история там - зная и за други подобни...всяка със своя магия.



Не искайте много, за да може да платите цената.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.