Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:51 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Дебютна тема  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано03.03.12 18:48



Добър ден.
Не съм била разведена, защото не съм била омъжена.
От това по-кратко и ясно не виждам как можех да представя себе си.

Въпросите ми към вас са:
1. Бихте ли се оженили пак?
2. Бихте ли сключили предбрачен договор?
3. Какви клаузи ще държите да има в предбрачния договор?



Тема Re: Дебютна тема [re: Eden Flamingo]  
Автор Melany99 ()
Публикувано03.03.12 18:53



О, Ексте!

Добре дошла!





Тема Re: Дебютна тема [re: Eden Flamingo]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано03.03.12 18:55



да не те карат да подписваш брачен договор?



Въпросите са ти хубави, обаче - отговора на тях е "зависи". Зависи от момента, от етапа, на който се намираш в живота, от нагласата.
1. По принцип мисля, че един мъж, който е "приключил" с децата - трудно би се оженил пак. Но - хора има всякакви.
2. Да, бих.
3. Клаузите ще защитават интересите на децата ми предимно. По принцип предбрачния договор зависи от страната, в която се сключва. В някои страни (като в България, например) - ми се струва, че е излишен, защото закона признава това, което е направено преди и след брака. Може и да греша.



Тема Re: Дебютна тема [re: Eden Flamingo]  
Автор valenty (старо куче)
Публикувано03.03.12 20:29



Въпросираш само мъжете?

Във всяка десятка има нула



Тема Re: Дебютна тема [re: Eden Flamingo]  
Автор sachog ()
Публикувано03.03.12 20:36



1. Бихте ли се оженили пак?
Да, пак за същата жена, а тогава договорите може и да ги пропуснем...вече сме ги преживяли.

Животните имат космически разум и чувства, по-нравствени от нас.


Тема Re: Дебютна тема [re: Eden Flamingo]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано03.03.12 21:11



Добре дошла.

1. Да
2. Не.
3. А ти? И най-вече защо? Страх те е да загубиш своето или държиш да получиш полагаемото ти след такава велика жертва като брака? Или докато гледаш децата ще загубиш възможните милиони? Или децата могат да бъдат ограбени от баща си? Защо хората сключват договори изобщо? Очевидно подобен договор не може да ти обещае нито уважение, нито любов, нито детски смях. Какво може да ти даде освен пари? Ако си мъж - може да си осигуриш присъствието на децата, ако те е страх че жената ще ти ги вземе, но като си жена какво гониш?



Тема Re: Дебютна тема [re: 2biri]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано03.03.12 21:21



по принцип си права, но не знам защо говориш за парите с пренебрежение. Все пак парите са нещо, за което сме положили усилия, нали?





Тема Re: Дебютна тема [re: Koм]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано03.03.12 21:30



Винаги съм смятала, че нормалните хора се отнасят нормално към децата си. Ако има 200 на месец, ако ще и 20 договора да имаш - няма как да му вземеш 2 000. Ако взима 20 000 е почти невероятно да дава 20. Няма как да му вземеш детето, апартамента и да настояваш, че докато си бременеела си загубила милиони. Това може ако си се заженила за млионер на смъртен одър. Тогава си е бизнес просто





Тема Re: Дебютна тема [re: Koм]  
Автор valenty (старо куче)
Публикувано03.03.12 21:30



и не само сме положили усилия.....
те са и сигурност.......

Във всяка десятка има нула



Тема Re: Дебютна тема [re: 2biri]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано03.03.12 21:39



ами - тази тема има две гледни точки - едната е - "той иска да сключи предбрачен договор", а другата - "дали да сключа предбрачен договор"

Ти говориш от едната само. Аз викам да изчакаме авторката да видим коя е нейната. Макар да подозирам, че е виден теоретик и едва ли ще се появи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.