Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема off чантанови  
Автор 4usmivki ()
Публикувано18.02.12 11:43



Бе слушам бтв и някви жени се възхищават на някви пазрски чанти - ама формат пазарски чанти, а едната била с изчакване .....тука ша и ошият същата без изчакване ааааа:)
То и без туй тук сигур е ушита....
Луди ли са тея гъби или аз да си бия инжекцията
Т.е. аз съм обречен ъж, щото никога няма разбера женската суета да струва много, а реално да е нищо....
Вий ми обяснете.
Да - от чанта се почна, но ми се е насъбрало ко ли не.
Къв е тоя модел жени, дето: " Лайно да е ема позлатено и е арт""

не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут

Редактирано от 4usmivki на 18.02.12 12:00.



Тема Re: off чантанови [re: 4usmivki]  
Автор Haглeц ()
Публикувано18.02.12 14:06



Подхванал си май темата за оня, дето жена му го направила милионер, щото преди това бил милиардер?
Зерзай!



WALL·E

Тема Re: off чантанови [re: 4usmivki]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.02.12 14:55



На ей такивка чантички ли се радват:





Тема Re: off чантанови [re: Aлиca.]  
Автор won (cool)
Публикувано18.02.12 15:21



И на това кава му е цената!


Това си месечен доход за някои - а за някой може и да е годишен!

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 18.02.12 15:22.



Тема Re: off чантанови [re: won]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано18.02.12 15:28



идеята е следната - по хубу ще ти я ушият тука, ще направят плакет с твето име и пак с мн екстри ще стъпи бутиково на 300 лв
И ще бъде единствена
и вместо етикет VC nqma e sikret ami syrwiz - da hodi me goni :)

не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут


Тема Re: off чантанови [re: 4usmivki]  
Автор danaia nn ()
Публикувано18.02.12 15:34



Абе верно ли тук някой си поръчва да му ушият чанта





Тема Re: off чантанови [re: won]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.02.12 15:36



Не ти ли се зарежда линка? Става малко бавничко и като кликнеш на стрелката.

На това моделче е 1890 евро, ама има и по-евтинки, по 5-600.


Месечен, годишен, но ако знаеш колко пикли нагъват хляб и лютеница само, за да се окичат с Луи Вюитон и да минат за баровки... Познавах на времето една такава. Хубава мома и с доста прилична заплата, но си купуваше само маркови дрешки, чанти и обувки, за да се прави на велика. Тя и с такива движеше, де, все с някакви манекенчета и подобни фльонги, които всяка вечер се мъкнеха по модните клубове на лов за баровци. Въпросната делеше апартамент с моя приятелка, та с очите си я виждах как си подложи с две-три филии хляб и кьопоолу, пък се наконти, намаже, парфюмира, и айде навън, барабар петкана с тежкарите. И си държеше в стаята наредени изразходвани опаковки от скъпи парфюми. В картонените им кутии, да не се вижда, че празни.



Тема Re: off чантанови [re: Aлиca.]  
Автор Melany99 ()
Публикувано18.02.12 16:52



На това едини мой приятел от щатите му казва "синдрома на бедняка".
Отидат в щатите и си вземат веднага мерцедес на изплащане, ама работят на две места като чистачи или санитари, за да го изплатят и не смеят две бири да си поръчат като излязат на кръчма...

Нооо, снимките пред родата и мацките в елмаз с мерцедеса...



Тема Re: off чантанови [re: Aлиca.]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано18.02.12 16:59



И си предтави как с цялото си дебеочи се изкраквам, ама да чуят всички :"ихаааа, баба ми е имала същата - може ли да я рзагледам"
:)

не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут


Тема Re: off чантанови [re: Melany99]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.02.12 17:03



Покрай неуморното си възхищение от две такивка в ГЗС - едно светлосиничко и едно розАво, и няколко мъжки, дето пърхат край тях с мерцедеси, все ми е пред очите тая въпросната Дана от Стара Загора. У-ни-кал-на!


Ходила съм на гости в техния апартамент специално, когато знам, че е там, за да се кефя на изпълненията и раздувките и. Начи, разликата между домашни навици, манталитет и претенции беше толкова бомбастична, че е имало моменти, в които просто се измъквахме на улицата с приятелката ми, за да се разкикотим на воля.
Голяма комедия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.