Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема OFF разсейване  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано17.02.12 20:23



Имам един въпрос, случвало ли му се е на някой, да му направят биопсия, да му кажат че има злокачествен тумор ( едва ли не пред умиране ) , пращат го на скенер за който се чака с месеци ( ако нямаш 3000 бг лева, или големи връзки ) , и най накрая ( слава Богу ) се оказва пневмония??
А ходиш по всякакви доктори, на всякакви изследвания, снимки, и всичко, и вече си полудял защото са ти казали че си обречен?!
Та, мисълта ми е, възможно ли е да има подобни грешки ( които ти съсипват здравенцето, на теб и околните) и как би се разглеждало това? Не съм доктор, но нали се сещате какво мисля в момента за тях, не за всички , разбира се, защото не всички са под един знаменател, но възможно ли е такова нещо?
И какво да правим ние, потърпевшите? И изобщо в какво сме се превърнали тук в България, ламтене за пари ли? Това ли е най важното? А ние, хората, къде отиваме, и какво става с нас, какво става с обикновенните хора, които нямат време да чакат този ПЕТ скенер, и които нямат пари да си го платят, и нямат връзките???
Това е въпросът който най много ме тормози, значи плащам си здравните, излиза ми оная наглярка да ми каже че нейния труд е платен и тя си го оценява ( ок, съгласна съм но аз също работя, и вие, и си оценявате труда ) , но какво става с хората които нямат пари и връзки, а все пак са плащали здравни? Какво става с младите хора, и малките деца които са болни??? Какво?
Сори че пускам тук темата, но ми е интересно дали сте се сблъсквали с подобни случаи? Пък и гледам напоследък клубчето е замряло, може и да се оспами темата, все пак е OFF





Тема Re: OFF разсейваненови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано17.02.12 20:40



Като начало ходи пали свещ, че се е оказало пневмония...
Останалото няма оправяне, според мен.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: OFF разсейваненови [re: anbra]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано17.02.12 20:52



аз ще запаля свещ, това е най лесното, ми какво правим с хората които не могат да си позволят прегледи и всичко останало независимо че са здравно осигурени? Нещо в тая система трябва да се промени, умират млади хора, и малки деца, от такива алчни хора....
Разбери, аз още като уредихме скенера, се запитах, ами другите? Ами кой ще им помогне? Ама си задавам безсмислени въпроси просто.....



Тема Re: OFF разсейваненови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано17.02.12 21:00



Факле, това е много тегава тема...без отговори...





Тема Re: OFF разсейваненови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано17.02.12 21:02



Случвало ми се е ... и мисля, че е било за добро. Осъзнаваш кое е ценното в живота и нещата, върху които трябва да се концентрираш за в бъдеще. Вярно, че през тези четири месеца минах седемте кръга на ада, докато чаках, но всичко се забравя...





Тема Re: OFF разсейваненови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано17.02.12 21:06



Много мога да ти разказвам по темата, ама айде да си останем в петъчната вечер


Радвай се, че "грешката" е грешка в положителна посока, че на колко обратни грешки им ходят бавно в последно време



Тема Re: OFF разсейваненови [re: LlRA..]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано17.02.12 21:09



да, тегава е, за което се извинявам, но исках да я напиша за да се знае.



Тема Re: OFF разсейваненови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано17.02.12 21:10



Toчно преди 1о де наеднин доФтор се изказа за баща ми ,че може има рак....даже без насрочена биопсия....т.е насрочена след седмица....
И питах шознати дали ще ми "носят цигари" в ареста, ако го срещна тоя умишлено!
Бъди спокойна.....не си само ти!
И само да не "взривя" майка си....не съм го извел за гушата на плаца пред болницата.
Буквално ти казвам, че ако бях там - оня щях да го попилея и да полежа 24 часа в ареста.
п.п: и щях да мпопилея лекарската практика

не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут<P ID="edit"><FONT class="small"

Редактирано от 4usmivki на 17.02.12 21:14.



Тема Re: OFF разсейване [re: ellynora]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано17.02.12 21:10



Мислиш ли че се забравя?? Аз лично бях супер стресирана, защото баща ми почина от рак, и нали се сещаш че чувам за майка ми, безнадеждна....и ми спря сърцето...ма мани ме мене, ми колко хора така са объркали, и колко са полудяли от стрес, ми ако е дете? нямам думи...



Тема Re: OFF разсейване [re: 4usmivki]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано17.02.12 21:13



Ти напоследък просто не излизаш от книгата-"Изкуството на войната"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.