Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: OFF разсейваненови [re: 4usmivki]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано17.02.12 21:14



Пич, на нея и направиха биопсия, то си е операция, за човек на 60 години който не е виждал скалпел, познай какъв стрес е....добре де, мина...казаха резултата, умираш , и накрая кво? шневмония, която обаче вече е затлачена и в краен период, демек, пак не си добре и пак може да пукнеш, щото аз личн о познавам едно дете, което почина така, изсъхнаха му дробчетата докато разбере доктора за кво иде рече.....



Тема Re: OFF разсейваненови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано17.02.12 21:14



Знае се...и без да го пишеш.

На всеки Бог да му е на помощ и колкото има-толкова...другото е заблуда.



Тема Re: OFF разсейваненови [re: LlRA..]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано17.02.12 21:16



Права си както винаги, просто искам да предпазя други хора, нито търся съжаление, нито нищо, нека четат, да се знае





Тема Re: OFF разсейваненови [re: LlRA..]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано17.02.12 21:19



Днес тая книга нещо е на мода в клубчето





Тема Re: OFF разсейваненови [re: LlRA..]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано17.02.12 21:23



не става така!
Знаеш ли.... отивам да изписвам баща си.....равя се на лекар
Строиха ми се на редица мед. сестро о стажатки :)
А аз само се направина лекар - всичко жичо ми екна.
кллекна
Помислиха, че съм испекця
Това миналата година
Само срка не ми напавиха - аа беше забавно :))))
п.п:друго е виновно

не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут

Редактирано от 4usmivki на 17.02.12 21:25.



Тема Re: OFF разсейваненови [re: 4usmivki]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано17.02.12 21:27



ей споко, преживяли сме го, и аз мога да разкажа много за баща ми, а бях малка, на 21, ма знаеш ли кво е да ти , бе я бегай от тука, тоя човек има 6 месеца и точка??? а кво ми беше на мен, и бяха 6 месеца наистина!!!///та за тва много може да се говори, номера не е да плюем хората, а да оправим нещата!



Тема Re: OFF разсейваненови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор danaia nn ()
Публикувано17.02.12 21:32



Интересна ми е темата. Какъв е тоя скенер за 3000 БГН. Забрави за касата.

Моя позната наскоро си умря на ината да не плати за магнитен резонанс, оказа се, че трябвало да си подаде молбата в началото на месеца, докато не били изчерпани направленията и тя си умря на ината и го направи и й дадоха каквото искаше.

С връзки, разбира се



Но ти говориш за много сериозно нещо. Разкажи още



Тема Re: OFF разсейваненови [re: danaia nn]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано17.02.12 21:46



значи, правят ти бопсия в онкологията..така...казват ти че имаш злокачествен туумор... добре, и те пращат на ПЕТ скенер, това е скенер който светва като види тумора, отиваш днес, с направление и ако м обже да е по начален час, казват ти че няма такъв час и ако искаш по бързо, плащаш 3000 лева и те взимат веднага....ама нали се сещаш че хората нямат връзки, и нямат 3000 лева за един преглед? Аре, ние имахме късмет, ми тия които нямат, кво?? Умират ли? а най шибаното е че УЖ имаш диагноза и си за скенер, а всъщност се оказва че си болен от друго? Ми кво правят наистина болните?



Тема Re: OFF разсейване [re: danaia nn]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано17.02.12 21:47



Не е магнитен резинанс,а ПЕТ скенер...



Тема Re: OFF разсейване [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор Melany99 ()
Публикувано17.02.12 22:00



Сега Факле, да вземеш да поискаш ново изследване на материала.
Хистологичните анализи са по-точни от скенера.
Естествено винаги може да има грешка, затова обикновено тези иследвания се правят от две независими лаборатории, като винаги се изпраща до няква национална ала-бала лаборатория за хистологичен анализ, поне едно време беше така.

Дано е грешка при разчитането естствено!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.