Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аха...нови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано21.02.12 20:15



Тука сме, аз съм, изперквай си колкото си искаш (бе някой няма ли най-сетне да сложи емотикон за целувка!!!)
Много сили ще ти трябват, Факле, дръж фронта! Тука плачи, псувай, викай, ний ще те прегръщаме, псуваме, напиваме, ако трябва.... сакън само пред брат ти и мама...





Тема Re: Аха...нови [re: chavdar4e]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано21.02.12 20:20



Знаеш ли Чаве, днес ме е обзело някакво странно спокойствие, а много добре знам какво ме чака, знам че ако се стигне до химиотерапия какво ще е, всичко знам, преживяла съм го, но не знам защо съм спокойна, единственото за което се моля, да е леко, за нея(((((
И да, като изперкам, а това ще стане, ще имам нужда от вас, наистина, реалните ми приятели мисля да не ги уведомявам за това, уведомих ги с добрата новина, и мисля да им спестя останалото, не на всички де.......бе...нямам думи...

Редактирано от ФAKЛИЧKA на 21.02.12 20:32.



Тема Re: Аха...нови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано21.02.12 20:26



Нормално, неизвестността е много по-тревожна от яснотата. Духът преминава в друга фаза (не съм изперкала, поне не още и не съвсем

)
Аз като развявам наляво и надясно тезата, че тая година е много ... драматична и трансформирааща за везните в най-различни посоки...



Тема Re: Аха...нови [re: chavdar4e]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано21.02.12 20:34



на мен годината ми почна супер зле, оня ден се зарадвах на " уж " добрата новина и си казах че всичко ще е ок, е, промениха се нещата, но пак си мисля че може тази година да е добра, моля се за това....



Тема Re: Аха...нови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор Melany99 ()
Публикувано21.02.12 20:36



Стискам палци!

Дано се размине стршната диагноза!



Тема Re: Аха...нови [re: Melany99]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано21.02.12 20:40



дано се размине, ама няма как бе душа....е така кат почнете дано се размине, няма как, разбираш ли?



Тема Re: Аха...нови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано21.02.12 20:47



Божа работа е това...
Кураж на теб!
И да, тук сме...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Аха...нови [re: anbra]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано21.02.12 20:50



Божа работа ли?? Разсмя ме...ако беше така, нямаше да прибере онзи там, баща ми толкова млад, и нямаше да причинява мъки на майка ми, и не само, на много хора...хич не е божа работа....иначе тенкс, дано сте тук, ще имам нужда....



Тема Re: No me ames...нови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.02.12 20:54







Тема Re: No me ames...нови [re: LlRA..]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано21.02.12 20:55



Страхотно парче, благодаря ти Лира)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.