Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:48 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Различни сме  
Автор Десислава (познат)
Публикувано15.02.12 17:52



Много весела и поучителна ситуация.
Имам точно 3 приятелки, с които пия кафе и си говоря.С тях провеждам безобразните разговори по телефона от по 2-3 часа.Това са момичетата, които ме познават до дупка.
Тя е най-новата такава от трите, но не бих я разменила, с никоя от другите две.
Запознахме се в работата- от преди 2години.Оказа се съседка на мама.Ходихме трите- с мама и нея и пихме кафе.Пазарувахме, харесваме се.Трите се разминаваме по десетилетка възраст.
Всички около нас двте знаят, че сме приятелки и много близки.
Днес при поредния ни безобразен разговор, Хриската ми казва:
"Деско, щерка ми каза, че познавам майка ти отдавна.Беше ми учителка по английски.Извика те и ти трябваше да ме защитиш.Не казвай на Деската да не се скарате.Ама много бяхме на нож.Много ни ядоса".
Днес щерката на Хриската започва работа и то, с особено значение на английският език.
А аз английски знам, ама малко и не ща да знам.Конфликт с мама.Това ми върна лентата назад и разбрах що съм имала тоя конфликт.Приятелки ще си останем с Хриската.Случката сближи приятелството ни.





Тема Re: Различни сме [re: Десислава]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано15.02.12 18:04



а нещо за манджа?
това-онова?
или само секс ви е в гламите
на прикритие
...................


ит`с дъ вери он

пп
внасям корекция в диалога
истинското пончо е с връх на долу, щото диагонал
не, че нещо важно от моите любими групари, ама...

Редактирано от Orcad на 15.02.12 19:18.



Тема Re: Различни сме [re: Orcad]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано15.02.12 18:27



Аз съм още на свинския джолан с кисело зеле.Днес ще прасна обикновени яйца по панагюрски.Много ги обичам.Чесънът е много важен за сезона, а и нямам излизане.


Душка, с какво да те поздравя музикално?Сладък си ми ти.....
Казаха ми рецепта - ориз, риба-тон и кашкавал отгоре.Да ти кажа за ориза.Не по български - 2 чаши/ на две вода в тенджерка по капак.Като заври намаляваш на бавно 10 минути.Изключваш и продължава да е под капаче 10 минути.После си го смесваш с каквото душа ти ще.Шлююююп, вкусничко!
Вчера си купих сайра от руския магазин. Имам прекрасни спомени от това чудо.Вкусно е, но тогава е било по-...



Тема Re: Различни сме [re: Orcad]  
Автор danaia nn ()
Публикувано15.02.12 18:37



Намазваш на една филия лютеница и отгоре слагаш там нещо друго и ядеш над мивката, за да не цапаш нищо и готово. Също може да спестиш филията и да ядеш направо от буркана





Тема Re: Различни сме [re: Десислава]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано15.02.12 18:39



И тук е място за основен въпрос:
Много са се борили три поколения назад за тях и чак днеска ми превеждат едни 10 000 пари.
Какво да правя с тях? Заеми нямам.Откъде да започна в тая криза?


Трудничко ми е без тях, ама и с тях какви да ги върша?



Тема Re: Различни сме [re: Десислава]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано15.02.12 18:50



херинга е рибата за наш`те същности
тон е за ...........



Тема Re: Различни сме [re: danaia nn]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано15.02.12 18:55



тцтцтц
много ти нахитря чофката нещо, като гледам
а нещо зъ пържоли?
кви мифки, кви пет лефа
и утре ням се бръснем, пък
нек буде, да свиква
уфх
.................
лигавя се
..........................
бях забравил какво е женско усмифтище
и сичко си ми разбира, дивачката


само тук, в клуб, се фаля
иначе не смея да продумам



Тема Re: Различни сме [re: Orcad]  
Автор danaia nn ()
Публикувано15.02.12 19:16



Пържолата става най-бързо на скара дето пече отгоре и отдолу, тука вече ще ти отнеме готвене 5 мин., т.е. висене да чакаш



Ама ти що се бръснеш всеки ден, на мен никога не ми е минавало изобщо през акъла да се бръсна

Викаш момата става и какво ти готви



Тема Re: Различни сменови [re: Десислава]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано15.02.12 19:18



е, с това трябваше да почнеш, а не някакви Хриски, миски езици и прочие, давай направо с хвалбата и те тва е


Ти преди време пак питаше за некви парици кво да ги правиш, явно имаш проблем с харченето им, давам ти съвет, дари ги някъде, на някой, на който ще му бъдат наистина нужни.
Малко си пир по време на чума, усещаш ли?



Тема Re: Различни сменови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано15.02.12 19:20



..що бе, да не мислиш че и пари да имаш е лесно, ако ги вложиш неправилно и си заминават, питай патило ....така че жената е права да се чуди ....нито са много нито са малко



всичко е в ръцете ми .......мамка му


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.