Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ей, мозъчният тръст на  
Автор Гълъб (Пернат и готин)
Публикувано13.02.12 20:23



КНР, събудете се!
Да помогнем на едно отвъдокеанско другарче.

Преди време бях писал за един американец, прибрал при себе си колумбийка (за чукане). Не ми се търсят старите теми сега.
Та, преди време на въпроса ми що ще колубийката при един 57-year old white ass ми отговорихте, че е финансова нужда. Като се закрепи и ще му бие шута.
Повярвах.
Ноооо, грингото ми сподели, че дъщерите му (по-големи на възраст от колумбийката) го предупреждавали да се маха от нея, че ще го изцежда за пари. Казали и го директно в очите преди седмица.
Колумбийката и преди му била споменавала за някакви спестявания свои (в частното училище за изкуства, където е преподавала в родната си страна, е била и съсобственик), а сега ги извадила и му казала: "Купувам къща, където се местим, за да видят дъщерите ти, че it's not about money."
Но грингото не иска да се жени. Планирал е да е с нея още три години, докато се пенсионира и после отива в другия край на щатите, за да е близко до внуците си. Но тя го натиска да се жени за нея. Човекът се чуди как да се откопчи. Дали директно да и каже: "Махай се!" или да търси по-завоалиран начин и какъв да е той.
Та, първият ми въпрос е вие как бихте постъпили на негово място?
Вторият, който цели задоволяването на собственото ми любопитство, е след като е имала пари и е била финансово осигурена, какво търси при него, след като той изпитва нескрита непоносимост към децата и?

Повече готин отколкото пернат


Тема Re: Ей, мозъчният тръст на [re: Гълъб]  
Автор Haглeц ()
Публикувано13.02.12 20:31



Смешна и доста идиотска теза е тая.
Прекалено комерсиално от двете страни и като такова не заслужава задълбочен размисъл от нас тук.
Така смятам аз.
Всеки да си награбва парите, децата, надувките и да си бие шута другаде, където ще му минават номерата.

WALL·E


Тема Re: Ей, мозъчният тръст на [re: Гълъб]  
Автор Вещицата (smilestears)
Публикувано13.02.12 21:09



Тъжна история.
Имам много въпроси:
Защо грингото смята, че жена ще бъде с него само за пари?
Защо счита, че след 3 години няма да му се чука?
Защо един 57 годишен мъж си пропилява така глупаво живота?

А на твоят въпрос: да сподели с колумбийката плановете си за 3-те години и тя да си реши какво иска. Ако я изгони, сигурно, ще му се наложи да си търси друга жена. А ако сподели плановете си с колумбийката, нищо не губи.

А защо колумбийката е с твоя човек - явно вижда някакви плюсове във връзката им.
Не съм чела предишната тема, така че не знам подробности. Това е на първо четене.
Но се ядосвам, как повечето мъже си губят времето, сякаш ще живеят вечно.



Тема Re: Ей, мозъчният тръст на [re: Haглeц]  
Автор Гълъб (Пернат и готин)
Публикувано13.02.12 21:20



Всеки да си награбва парите, децата, надувките и да си бие шута другаде, където ще му минават номерата.


Мадамата не ще. Бута се между шамарите, а пичът малтретира децата и. Не е известна гледната и точка по този въпрос, но се натиска да се жени.

Повече готин отколкото пернат


Тема Re: Ей, мозъчният тръст на [re: Вещицата]  
Автор Гълъб (Пернат и готин)
Публикувано13.02.12 21:26



Защо грингото смята, че жена ще бъде с него само за пари?

Това смятат дъщерите му. Той не е споделял мнение.
Разликата им е 23 години.
Сега, изведнъж тя вади изважда такова количество пари, което той самият като инж. ще му трябва много време да спести и му казва: "Купувам ти къща, за да не ни се бъркат дъщерите ти".
Но не я интересува, че пичът има отвратително отношение към децата, нито се пита как изблиците му се отразяват върху психичното им равновесие.
Няма да пиша за тези изблици преди лягане, но се отнася за методи, пред които оплезваме езици и простите балкански субекти.

Повече готин отколкото пернат


Тема Re: Ей, мозъчният тръст на [re: Гълъб]  
Автор Вещицата (smilestears)
Публикувано13.02.12 21:40



Ок, бях останала с друго впечатление от написаното.

Знаеш ли, щом неговите деца са възрастни и се справят с живота, жената може да си мисли, че той възпитава правилно децата, знам ли. Може да няма много развит майчински инстикт, а има и сума ти майки, които си малтретират децата.

А този човек защо се държи така отвратително с децата?

Става ми все по-неприятен.



Тема Re: Ей, мозъчният тръст на [re: Вещицата]  
Автор Гълъб (Пернат и готин)
Публикувано13.02.12 21:56



А този човек защо се държи така отвратително с децата?

Ами, защото не са негови. И му пречат.
Тя има две - на 13 и 10 г.
На мен ми се налага да запазя приятелски отношения с него, защото е проджект мениджър на един проект тук и ни посещава 2 пъти годишно, та внимавам да не се изпускам пред него какво мисля за това.
Но ако бях на мястото на въпросната родителка, само при първия поглед накриво, отправен към децата ми, си вдигам чуковете и преустановявам всякакви отношения.

Повече готин отколкото пернат


Тема Re: Ей, мозъчният тръст на [re: Гълъб]  
Автор Вещицата (smilestears)
Публикувано13.02.12 22:10



То не, че не може да се държи зле и със собствените си деца, де.
Ок.



Тема Re: Ей, мозъчният тръст на [re: Гълъб]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано13.02.12 22:42



Не мога да ти кажа как бих постъпила на негово място, защото не мога да се видя като човек, правещ такива тънки сметчици. На първо място, ако не обичам някого, не бих го лъгала, а за начесването на сърбежите, бих си наела жиголо Много по-честно е.
Що се отнася до жената, вероятно той не е първият мъж, който се държи гадно с нея, поради което явно тя смята, че това си е в реда на нещата. И понеже смята, че всички са такива, а все пак всеки има нужда от другарче, приела е, че той е по-малкото зло. Просто идея, разбира се, кой знае какво е в действителност.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Ей, мозъчният тръст на [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Гълъб (Пернат и готин)
Публикувано13.02.12 22:45



Да се държи гадно с нея и тя да го приема, разбирам.
Ама с децата и?

Не мога да си го обясня.

Повече готин отколкото пернат



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.