Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:55 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Игранови [re: Гълъб]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано11.02.12 23:28



Нещо ме съмняваш.Що така се перкаш?



Тема Re: Игранови [re: 2biri]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано11.02.12 23:30



Завидях ти грозно


Толкова си мечтаех да имам къде да ида лятото на село, вместо това ме пращаха на море по 3 месеца, на лагери

Обаче си има своите бегли селски спомени, като удушването на пуйче от любов, гоненето от петел и прасе по поляната, карането на колело с плетена поличка над д-то за хляб, къпане в Дунава (бъррррр) и... от там нататък - седене по цял ден сама и четене на книги

П.П. Искам да ходя боса в прашоляка.... и да гледам залеза над житата...



Тема Re: Игранови [re: Десислава]  
Автор Гълъб (Пернат и готин)
Публикувано11.02.12 23:34



Ми доколкото разбрах, казваш да напишем първата дума, която ни идва наум. Е, това ми дойде.
Кво значи планината?

Повече готин отколкото пернат


Тема Re: Игранови [re: Гълъб]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано11.02.12 23:35



и двамата сте луди хаха





Тема Re: Игранови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор Гълъб (Пернат и готин)
Публикувано11.02.12 23:35



?!?

Повече готин отколкото пернат


Тема Re: Игранови [re: chavdar4e]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано11.02.12 23:38



В нашето село жито нямаше - само сено, кукуруз, крави и кози



Аааа да, петите ни бяха като на циганчета - все боси шляпахме. Ако някой имаше бели пети - значи е лигавЕ и точка!

То и аз си завиждам сега. Ей на - детето ми седи две седмици пред тв и комп. Тъпо, скучно, студено и кално. За разнообразие може да иде в баба си - на 100м - също толкова тъпо. При нас дори сняг няма като сняг - ветрове и калища - ни да излезеш, ни да играеш



Тема Re: Игранови [re: Гълъб]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано11.02.12 23:41



Лудии!!!





Тема Re: Игранови [re: 2biri]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано11.02.12 23:51



А ние лятото бяхме 3-ма, които играехме на ръбче в отбори на смени, когато все още на пъпа на София можеше да се играе на ръбче...


Що ли съм нямала тогава нет и тв по цял ден??

Има една чудесна поредица книжки "(Хрониките на) Спайдъруик", изд. "Фют", изключително увлекателни за студени зимни дни и за дечурлиги, дето им е писнало от тв и комп!!!



Тема Re: Игранови [re: Десислава]  
Автор danaia nn ()
Публикувано11.02.12 23:58



Завинаги



Тема Re: Игра [re: 2biri]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано11.02.12 23:59



Моята задача е все по-трудна с теб, но все по-приятна и интересна, продължавай!....Е, гати бирите!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.