Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: Игранови [re: Десислава]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано13.02.12 00:20



, , .

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Игранови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано13.02.12 00:22



Е, как се събра наведнъж, сладурка!





Тема Re: Игранови [re: Десислава]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.02.12 00:29



Нищо не вдянах. Няма анализи, резултати и подобни, така ли?
Признавам си аз честно и почтено какво много харесвам, щях първо да пиша "яснота", но "хармония" е по-всеобхватно, прилагам си песен, която винаги ме вкарва в хармония, пък ти ме пращаш за зелен хайвер.



То, ясно, че не си Бог, ама метни един поглед в кристалното кълбо и разказвай пак.



Тема Re: Игранови [re: Aлиca.]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано13.02.12 00:43



Признавам, недоизмислена игра е.Ама няма лошо! Стига да не ми се сърдиш много....Трябва да освободя работното място.Синето има изпит утре, но ще си мисля за твоята "яснота".
Звучи ми

.



Тема Re: Игра [re: Десислава]  
Автор danaia nn ()
Публикувано13.02.12 02:19



По-тъпа тема не бях чела





Тема Re: хахаха:))) [re: danaia nn]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано13.02.12 09:21



Егати тъпнята верно:))...давайте думички, давайте песни, давайте да играем, ще ви анализрам...и после пълен отбой:))...абе то какво ли друго да се очаква



Ето това е да започваш и да не можеш да довършваш, пъл после пак другите виновни



Тема Re: Деси , какво става с играта?... [re: Десислава]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано13.02.12 09:24



Или ни пускаш по пързалката...или и ти не знаеш какво правиш



Айде, нали щеше да има анализи, игри ...еее, недей толкова за шарани да ни вземаш де



Тема Re: Деси , какво става с играта?... [re: LlRA..]  
Автор гoлямaтa Бeти (golyamata_beti)
Публикувано13.02.12 10:28



Възможно е в това да е гъдела, да накараш група хора да повярва в някаква глупост ....всеки си поставя сам летвата която иска да прескочи и да се почувства значим в собствените си очи.
А ние като патки се хванахме (макар и с резерви)

Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува

Тема Re: Деси , какво става с играта?... [re: LlRA..]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано13.02.12 11:34



Дааааа тъпа тема!

Ужасно скучно е да се запознаеш със себе си.А и ако може да се излъжеш, точно себе си - суинг и суинг- ха, ха, ха!
Друго си е да има интрига в чуждото щастие или нещастие....Тогава темата ще си е бижу.
Е, в моята тема интрига няма.Ако има то тя е във вас самите.Добре ли поприказвахте със себе си с по една дума?Харесахте ли се?
За моята дума - "Харесвам"
Исках да изненадам приятелите си за рождения си ден и ги накарах всеки да ми каже по една дума.Щях да ги свържа в един безмълвен етюд.Едната от двете ми най-добри приятелки ми каза "харесвам".Тя знаеше от къде ми се пръкна идеята.После се усмихна и каза "Това е твоята дума.Забелязала съм, че при споделяне най-често я използваш".
Та така аз си харесвам и си ми е добре.



Тема Re: Деси , какво става с играта?... [re: Десислава]  
Автор sachog ()
Публикувано13.02.12 11:51



Е, в моята тема интрига няма.
Това не е и интрига, а ГАВРА, "скъпа"!!!


И това го харесвате някои хора... А бе, защо се занимавам и аз с надути и изпуснати в небето балони...
Бъдете щастливи в харесването, композициите си и експериментите!!!
Глупаци, разбиращи от всичко!!!




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.