Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: ако трябва.....нови [re: LlRA..]  
Автор danaia nn ()
Публикувано12.02.12 01:14



Е не очаквам анализ на завинаги



Ама все се надявам на чудо



Тема Re: Игранови [re: chavdar4e]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано12.02.12 01:17



Не разбира се. И с дупе се носи къса коса и то не червена.





Тема Re: Игранови [re: chavdar4e]  
Автор danaia nn ()
Публикувано12.02.12 01:21



Е не, и аз бях веднъж с червена коса, никога повече





Тема Re: Игранови [re: 2biri]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано12.02.12 01:22



Искам да не съм в представите за женственост, искам да съм мнооого гримирана (трайно, за да не ми с разтича грима) и да съм с къса коса. С много къси поли или тесни панталони.
Тази мацка ме влюби (кат нема мъже

)
Само дебели цигари не мога да пуша, ама цигарето с дългите не се връзва с тоя имидж.. Или се свиква с представата???



Тема Re: Игранови [re: 2biri]  
Автор danaia nn ()
Публикувано12.02.12 01:26



С дупе се носи къса коса? Каква тая къса коса?



Тема Re: Игранови [re: danaia nn]  
Автор 2biri (ентусиаст)
Публикувано12.02.12 01:36



Къса. Каквато искаш. Косата се определя от лицето, не от гъза.
Ако имаш голямо дупе и голяма коса, дупето не се смалява никак.



Тема Re: Игранови [re: 2biri]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано12.02.12 02:41



Мацката, дето се влюбих в огромния й бретон и невероятната мъжко-женска прическа, накрая стана руса и се качи на токчета в тясна пола....


Се ла ви .....



Тема Re: Игранови [re: Десислава]  
Автор sachog ()
Публикувано12.02.12 05:04



проклетия



Тема Re: Игранови [re: Десислава]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.02.12 08:48



Игра, игра, ама докато се наспите всички... На мен сега ми се играе, а вий къртите, мискини поразни!



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Игра [re: Десислава]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано12.02.12 09:16



И, за да не ви мъча дълго, щото вие мене снощи ме довършихте да продължа, като разясня правилата.
Работех в едно радио.Шефът му си бе реализирал мечтата с него.Затова влагаше голямо желание да го направи правилно и европейско.Когато се върна от свтовен радио-форум ни събра, за да ни обясни какво е научил.
Та:събрали се на тоя форум световни, успешни радиопроизводители и психоизследователи и посъветвали всеки начинаещ такъв да събере най-често повтаряните думички при контакт със слушателите, за да определят звученето на музиката.
Хайде сега си намерете песничка по думичката, която ми казахте!


Като се върна да прегледам домашното!
А между другото, може и да ви поразкажа по думичките ви кои сте и с кой си имаме работа.Приложих го и на приятелите си.Беше много интересно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.