Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Ограничителна заповеднови  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано18.01.12 15:08



Накратко: Един близък е попаднал в кофти ситуация. Наложили са му такава заповед и в резултат е изведен от жилището, де факто изгонен. Предисторията няма да разказвам, защото моралната страна не ме вълнува толкова, а и не съм им светила, но събитията около ограничаването са се случили по следния начин:

Една вечер около 22:00, докато е жена му и дъщеря му били излезли и той вече се е разкарвал по гащи из дОма, на вратата са му звъннали полицаи и са го поканили в районното. Там разбрал, че същата вечер има пусната жалба от жена му. В резултат не са го допуснали да се прибере в къщи. Сега, за правомерност да не говорим, но за първи път чух, че минава после и през съд, където нашия човек се явява ответник. Две дела. Кво е това нещо, бе, аз с толкова приключих развод и в резултат нашия е глобен 30 лева, ей това не го разбрах защо, и няма право да се прибере в къщи, и да се приближава на определени метри от жена си.

Сега следва интересното, че жена му заявила на това дело, че иска ограничения, там за метрите и живеенето, но категорично не иска да се развежда, защото много го обича, дословно. И сега нашия седи в тоя разкрач и сигурно и 20 годин ще седи, ако жена му не предприеме нещо, защото там е ясно, че не й се опира до подялба на имущество.

Иначе пък взел да става предпазлив и се е сетил, че може пак да попадне в нещо, защото когато жена му го поканила, чрез детето, да празнуват Нова година заедно, той отказал, и втори път, когато тя счупила някакво стъкло и поискала той да го смени, той пък поискал да я няма в къщи, нам колко си време.

Искам да си го обясня това нещо, ограничението, като способ или като стратегия, защото ми изглежда, като мъртва хватка направо.



Тема Re: Ограничителна заповеднови [re: mirror_]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано18.01.12 15:16



И какво има да си обясняваш?
Темата нещо ми се губи...ограничителни мерки...възпитателно е най-малкото


Да би мирно седяло, не би чудо видяло



Тема Re: Ограничителна заповеднови [re: mirror_]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано18.01.12 15:26



Ми Мирър, в оплакването от жена му трябва да е имало някакво основание. Което би трябвало да е проверено и доказано. Просто не виждам иначе как съдът би му я издал тая заповед. Колкото и примерно да е връзкарка жена му.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Ограничителна заповеднови [re: mirror_]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано18.01.12 15:37



Стратегия за кво, бе ?!





Тема Re: Ограничителна заповеднови [re: mirror_]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано18.01.12 16:55



Въх.....коварството на жените няма граници......
Скоро и мой познат се озова в такова небрано лозе.....Гледа си семейството....ама си и похожда де.....


Та като се развилня жена му...делби,ограничителни заповеди....беше пощурял...
Викам му , бе гледай си живота.......добре че ме послуша...та ся си гледа кефа с една кукла и си свирка......А жена му се принуди, дори да почне работа.....

Мечтая да станеш такава, каквато беше тогава, когато мечтаеше да бъдеш такава, каквато си сега!

Редактирано от lud gidiq на 18.01.12 17:03.



Тема Re: Ограничителна заповеднови [re: mirror_]  
Автор won (cool)
Публикувано18.01.12 16:59



И сега нашия седи в тоя разкрач и сигурно и 20 годин ще седи, ако жена му не предприеме нещо, защото там е ясно, че не й се опира до подялба на имущество.
Ами да подаде той молба за развод - то това жена като жена ли е?
Значи ще му забива брадвата в гръб, ама за спонсор е харен?!
Айде, като толкоз не го търпи, да вземе и да го отвърже, та той да си хваща пътя!

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Тема Re: Ограничителна заповеднови [re: won]  
Автор Втасахмея (младо сИган)
Публикувано18.01.12 17:02



Да си извади реципрочна и той!




(друго не можах да измисля, за да са видя как ше изглеждам след промяна на сигнатурата...моля, не ме псувайте с безконечните ми проблеми в туй отношение)



Тема Re: Ограничителна заповед [re: HAДEЖДA™]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано18.01.12 17:04



Бе, не е връзкарка. Не останах с такова впечатление от разказаното. Доколкото разбрах, през цялото време се е приказвало за психическа неуравновесеност и вичко е било на база свидетели - в случая майка й и сестра й.

Друга ми е чуденката.
Що не се тръгва към развод направо, ми се минава през това? Идеята не ми е ясна на ограничението, като стъпка.



Тема Re: Ограничителна заповед [re: pravil_nick]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано18.01.12 17:06



Не знам бе. И аз това се чудя, както обясних на Надежда. Що е? И каква е следващата стъпка, като няма да се развеждаме, значи?



Тема Re: Ограничителна заповед [re: mirror_]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано18.01.12 17:07



Постоянна или временна е заповедта?

И интересното е, че е била 'незабавна', което изисква много тежки основания, обикновено свързани с насилие или защита на дете.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.