Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Лошо!нови  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано19.01.12 00:18



Лоша случка във форума:
Исках да забравя, ама не.Усещах, че някой ми диша във врата.Затова тъничко си пуснах провокация. Но не отговори, тоя дето ми диша във врата, а Мелани.Да ме извини, ама не ща да И развалям рождения ден, нито да И го честитя.Мой си поглед.Просто мъжът - модератор усети гадостта и се справи блестящо, но неразбрано, не знам що.
После Онзи се включи и го познах, пак. Не знам как, ама да. Обясни, че сме луди аз, Модераторката и новият сетивен Модератор.И така всичко ще отиде в небитието.
За мен остава вкус на гадост.Някакви гадни хора, които просто витаят тук само затова.
Лека вечер и внимавайте в смесването на напитkите, битиeто, живата и Нет връзката и всичко останало.Чао!



Редактирано от tyrsiistina на 19.01.12 01:07.



Тема Re: Лошо!нови [re: tyrsiistina]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано19.01.12 00:21



Убий ме, ако разбрах нещо





Тема Re: Лошо!нови [re: chavdar4e]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано19.01.12 01:08



Нормално, звездите ми говорят, че си от тях...



Тема Re: Лошо!нови [re: tyrsiistina]  
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано19.01.12 01:33



Да не мислиш, че новият модератор, борето, е бившият ти мъж?





Тема Re: Лошо!нови [re: tyrsiistina]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано19.01.12 09:33



Разбирам, защо ти е останал "вкус на гадост"...
И аз щях да усетя нещо подобно, ако видя бившия си да се промъква тук дегизиран и да се вживява в ролята на клубен трол.


Но не си права обаче, априори да решаваш, че в неговата поява са замесени трети лица - Мелани,Чавдарче или някой друг /не зная кого имаш предвид/ - отстрани погледнато това малко намирисва на параноя и не се вписва в клубния бонтон, който се опитваме да постигнем напоследък.
Познаваш си човека - нима му трябва цяла партизанска организация за да натвори поредния "йекшън"?
Да не би да си забравила историите от близкото минало, когато около развода ви пак имаше подобна дегизировка /не само в Дир, но и в Елмаз, доколкото помня/ и съответните "героични" сценарии?
Моля те, нека прекратим тая тема - достатъчно е, че сгафилият ще си носи моралните последствия, че е станал пак за смях....а ти си получила поредното доказателство, че разводът ти е бил за добро.
Вълкът козината си мени, нравът - не.

Ще изчакам няколко часа и после ще заключа темата, защото е прекалено лична, а и не искам да става поле за излишни дрязги между клубари.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Лошо!нови [re: MamaNetty]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано19.01.12 11:01



За пореден път си права , защото не искам наистина да нарушавам бон-тона на клуба няма да се впускам в подробности. Много се пазя и от параноя, но не забравяй, че не получих ни отговор, ни извинение за явна, директна обида от девойката Мелани.Не само това, но и Борето си отнесе гадорията, без изобщо да знае в каква се намесва. Тя реагира така, защото аз бях пуснала мнението-муха.Дадох пример на типично поведение на бившия в нета, без да казвам, че е той.Е. да ама не само получих ответ от партизанката, но И си пуснаха тема - нейна с типичните им мисли "Кои сте, вие джанъм, да сте щастливи и красиви след бившите?"Граматична и типична грешка, ми бе достатъчна да сложи отговор на въпросът зад кой ник се крие бившия.
Ех тез "керливи ризи".Веем ги в клуба от петилетка и не се научихме как да ги пишем!Направо му препоръчвам да са новият му ник.


На Чавдарчето се извинявам.Отнесе го, като куцо пиле домат, щот първа ми влезна.Там верно малко бях изпаднала в крайност, но определено чувствам, че групата има въздействие върху И.За което тя не е виновна.Въпрос на околна среда, но моите извинения!
Към всички - Бъдете нащрек!
Хубав ден на всички!Оф, да не направя и аз като италианския капитан на кораба-лайнер.Много нелепо, ако е така: За да каже здрасти на приятел от брега, да затриеш сума ти човешки живот.Това му се казва мал шанс!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от tyrsiistina на 19.01.12 11:08.</EM></FONT></P>

Редактирано от tyrsiistina на 19.01.12 11:10.



Тема Мелъни, да ти кажа Нети,нови [re: MamaNetty]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано19.01.12 11:57



е не само форумен трол - тя си е трол по принцип! Навсякъде е с това име - Мелъни - тук, в скайп, където искаш! Само души, да й кажеш нещо, и го превръща в клюка! Това е някой човек, неясно кой, но за мен не е почтен! От нещо споделено с нея , мухичка някаква, се получава слон - лично го изпитах на гърба си!

Така, че тя не е чистоплътна, ти знаеш и кои са й дружките - изводите оставям на четящите!

Съжалявам, но за мен това е горчивата истина! Аз си платих цената на лековерното споделяне и приемането, че някой се интересува от теб истински, не заради клюката! Солено, но я платих! Просто искам да знаеш, а и останалите да прочетат! Не, че защитавам Търсиистината, но това... Мелъни ... НЕ! Сори! Тя провокира Бъбъл да направи скандала, който беше кулминацията на гадостта в клуба! Имам и архив на скайпа си от въпросната вечер, така, че мога да го докажа... не, че имам такава потребност! НО - това е истината! Клюки и сплетни! Храна от хорските случки! Форумен вампиризъм - нищо повече!

Редактирано от parvaty на 19.01.12 11:58.



Тема Re: Мелъни, да ти кажа Нети,нови [re: parvaty]  
Автор danaia nn ()
Публикувано19.01.12 12:09



Не съм сигурна дали е така. Пиша си по цял ден с Мел и нямам никакви проблеми.

Ако може да не се трие темата, за да го прочете и тя. Все пак спи жената предполагам



Тема п.п. това е ПОСЛЕДНИЯ ми пост по темата,нови [re: parvaty]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано19.01.12 12:10



няма да влизам в дискусия и да нося вода - нито от един, нито през девет кладенеца! Просто изказвам мнение!



Тема Re: Лошо! [re: tyrsiistina]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано19.01.12 12:10



Остай го ти капитана - той явно не е достоен да бъде такъв - лигльо и подмазвач, щом заради едната лустросана любезност вкара толкоз хора в гроба без време.
Че и сякаш не чувства вина...




П.С. За керливите ризи и аз вече ще имам едно на ум.
Досега, вероятно погрешно, го асоциирах с някакви щипки за пране и правилно простряни тениски, а не ризи...

Не искайте много, за да може да платите цената.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.