Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Ама че гадост!нови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано14.01.12 00:31



На такова поведение не мога да му разбера мотивацията да ме убиеш!


Че не може ли новата му приятелка да му роди дете, та трябва не само да те разведе, но и детето ти да вземе?

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: ON Да питам!нови [re: chavdar4e]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано14.01.12 00:32



.... пасна ми на натюрелът.... мерси,Чавдарче... много ми е важно да си добре и права, нали се сещаш...

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: ON Да питам!нови [re: Raf OFecin]  
Автор Melany99 ()
Публикувано14.01.12 00:32



Кафее, едно време други мъже имаше...и други жени!

И аз си спомням компанията на моите родители какви купони правеха, какви серенади посред нощ, маскени балове...

Сегашните мъже прахът само могат да им дишат.



Тема Re: ON Да питам!нови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор ДжинЛуизаФинч (Скаут)
Публикувано14.01.12 00:38



сега като те прочетох - ми стана ясно, че ми липсва тази много съществена част от формулировката. Че откакто Мелани зададе въпрос за рецепта мисля ли, мисля



туй си го записвам!

"В живота, за разлика от шахмата, не всяка дама е царица."

Тема Re: Ама че гадост!нови [re: MamaNetty]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано14.01.12 00:40



... ми, не... има проблем, след някви криминални опити..... твърде много време и внимание им отделих... вместо да си гледам спокойно детето...

...къде го чукаш, къде се пука...

Редактирано от cлaдyнka мeдyнka на 14.01.12 00:54.



Тема Re: ON Да питам!нови [re: 4usmivki]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.01.12 00:43



Ти на колко години си всъщност?
Мъжът ми стана баща на 26, но никога не е помислял казвал или писал такива глупости как щял да изчука най-готината съученичка на сина си, за да му докаже, че е боклук, как щял лично да го води по курви, за да ги опознае и т.н., да не изброявам всичките ти бисери. Никога не е писал и говорил напълно неадекватно, неграмотно и на диалект, за да се прави на интересен.



Тема Re: ON Да питам!нови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.01.12 00:46



Бащата да отглежда щерка ви с новата, а ти да и плащаш издръжка, пропорционална на тамошната ти заплата, това ли е идеята?





Тема Re: ON Да питам!нови [re: Aлиca.]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано14.01.12 00:50



.... вероятно неговата част от плана... не ми намигай, чувствам се неудобно ... но след малко ще изтрия написания срам... малкото, ако стане клубарче, баре да не се срамува от майка си след време....

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: ON Да питам!нови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.01.12 00:55



Ти пък! От чуждите тънки сметки ли да ти е неудобно? А сега как се решиха нещата?

Малката още 10 г. няма работа да чете тук. Драсни, пък после трий, ако те притеснява.



Тема Re: ON Да питам!нови [re: Aлиca.]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано14.01.12 00:55



Ти на колко години си всъщност?
35 вече - дъртак.
Мъжът ми стана баща на 26
Аз на 28
но никога не е помислял казвал или писал такива глупости как щял да изчука най-готината съученичка на сина си, за да му докаже, че е боклук, как щял лично да го води по курви, за да ги опознае и т.н., да не изброявам всичките ти бисери

Чеки малко... аз казах АКО ТРЯБВА.....
ти разлики правиш ли или си на къс синджир?

Никога не е писал и говорил напълно неадекватно, неграмотно и на диалект, за да се прави на интересен.

Ми мен така ме кефи - проблем? Нали ме разбираш?
Не съм ти мъж, а и да съм ти - се тая :)
Прави ми се на интересен, обичам диалектната форма, защото за мен е богата на изказ и емоция.
Къв точно ти е проблема?!
Така исками така правя!

Ако вземеш добра жена ще си щастлив. Ако вземеш лоша жена - ще станеш философ.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.