Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема ОФФ тема - лично мнение  
Автор hannibal (Jedi)
Публикувано10.01.12 22:33



Добър вечер на всички. Чета в този клуб приблизително две години и нещо. Пиша много рядко, само когато мога да кажа нещо според мен смислено.

Днес изчетох с внимание поредната тема относно неуредиците в Клуба. Бих искал да споделя моето мнение с всички ви и се извинявам ако сметнете за нахално да пусна тема, но според правилата мисля че имам право на тема която е оф ако е отбелязана надлежно като такава. Предварително благодаря за проявеното търпение. Не желая да обидя никого и ако някой се почувства засенат предварително коленопреклонно го моля за извинение.

В клуба има вече трима модератори. Третия при избора си недвусмислено заяви, че ще демонстрира твърда позиция и при даването на модераторски права Киро, му каза нещо от типа - модерираш без много да се обясняваш. В момента не ми се търси цитата из старите теми ако е още там.

Очевидно е че за да си модератор трябва сила. Вътрешна сила и ясни критерии. Не знаех че съществува доживотен бан, но ето научих днес. Анбра е проявила много сила, търпение и отговорност налагайки такъв. Да си
модератор е очевидно и отговорност.

Може ли да има истинско модериране в клуб, в който модераторите нямат единни общи критерии за оценка на действията? НЕ! Това е все същото аз и още двама мои колеги да оценяваме един младеж по различни критерии. Резултата ще бъде един ОБИДЕН ОБЪРКАН ЧОВЕК НЕ ЗНАЕЩ КЪДЕ Е ИСТИНАТА! Без единство в модерирането - не казвам да се облюбят, а да са единни, екипни с ясно и точни уеднаквени критерии това е ХИМЕРА!

Скъпи съклубари, случва ли ви се понякога да чете какво пишете? Простете, но ако съм външен човек, дошъл да помощ и прочета само темата за изясняване на позициите в клуба (само тази, без да чета грубите изцепки, които всички ние имаме понякога) по-скоро бих си прерязал вените с лъжица отколкото да постна тук тема за помощ. Ако ми бяхте в клас щях да ви дръпна едно конско. Ама арабийско конско по темата - вие акъл имате ли, уж сте зрели хора!!!! СРАМ! СРАМ ЗА ВСИЧКИ НИ!



Try not. Do or do not. There is no try.

Тема Re: ОФФ тема - лично мнение [re: hannibal]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано10.01.12 22:38




... не си режи вените, просто само си изключи бележките и си махни скайпа... това при положение, че мислиш да споделяш собствената си история

...къде го чукаш, къде се пука...

Редактирано от cлaдyнka мeдyнka на 10.01.12 22:45.



Тема Re: ОФФ тема - лично мнение [re: hannibal]  
Автор Втасахме_я (младо сИган)
Публикувано10.01.12 22:44



Туй на всички е ясно и не за срам ми за смях станахме, но и бая народ подкефихме да следи цикличните серияли тука. За сичко си прав. Дай сега и решението ако можеш като незомбиран. Инак другата седмица ще го четеш пак същия.





Тема Re: ОФФ тема - лично мнение [re: Втасахме_я]  
Автор hannibal (Jedi)
Публикувано10.01.12 22:51



Екипност при модериране, ясно критерии, нека всеки щекотлив случай модовете го обсъдят помежду си. Кой ще се изрепчи на единна позиция на трима модове? НИКОЙ! Плюс отваряне на клуба за свеж въздух отвън. Взаимопомощ, та била и болезнен шут в кльощавия задник -ДА! Оф теми за всичко, клюкарник с елементи на разлигавяне ако щеш - ДА! Всякаква преднамерена обида, или погазване на личността или обида просто за спорта и незачитане на факта че срещу теб стои равен - НЕ!

Try not. Do or do not. There is no try.


Тема Re: ОФФ тема - лично мнение [re: hannibal]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано10.01.12 22:54



Надзъртам в клуба отвреме-навреме и аз,но немога да разбера,какво се дели тука.
Някакси не ми е комфортно да не съм в час,светнете ме в интригата!


Сериозно,някой външен човек дошъл да сподели и прочете тея 2-3 теми за клуба и подмолните течения в него,веднага ще се почувства не на място.Все едно е попаднал на фамилна сбирка,където става скандал за имоти и кирливите ризи са във въздуха.
Някои може да си вземат пуканки и да гледат панаира,но хората,дошли да получат съвет и утеха ще си тръгнат.



Тема Re: ОФФ тема - лично мнение [re: hannibal]  
Автор Втасахме_я (младо сИган)
Публикувано10.01.12 22:56



Значи съм се оляла в началния си пост в другата тема и не се е разбрало, че искам всичко това, което пишеш. Абсолютно всичко, но вече в действие. Виждам, че разнобой ще има и ще ни правят свидетели на него, което ме отвращава. Затова искам вот на доверие към всеки мод по отделно, както и анкета за съгласие или несъгласие на всеки клубар по временните мерки за бърза санкция.
Ще го напиша и тук, може да е по-четаемо.
Няма за кога да чакаме и да разсъждаваме върху нещата. Казахме си ги сто пъти вече. Действията са на ход. Още утре, не някога, когато някой пак изтрещи.
Искам вот на доверие.



Тема Re: ОФФ тема - лично мнение [re: hannibal]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано10.01.12 22:58



Гледай на 1 мин. и 12 сек.






Тема е, там е работата, [re: Sarfa]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано10.01.12 23:00



как да бъдат усмирени тия с пуканките!





Тема Re: е, там е работата, [re: parvaty]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано10.01.12 23:04



види са, няма начин ...

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: ОФФ тема - лично мнение [re: hannibal]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано10.01.12 23:04



А-а-а-а-а-а-а-а-а, стига-а-а-а! Писна ми да чета теми за това какви не бива да са темите.

Пишете по темата! Ако не, дайте да си говорим за секс, щото както виждате, липсва ми.

Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.