Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Бихте ли говорили със съперника/съперницата?нови  
Автор Bиkи Kpиcтинa (Барселона)
Публикувано06.01.12 21:16



Взех повод за първата си тема в този клуб от едно мнение в темата на Бети. Дочетох я току що. Направи ми впечатление, че някой й препоръча да поговори с Катето (съперницата) и се сетих, че никога не съм разбирала това.

Да не си кривим душата, на всеки са му изневерявали, включително и на мен. Вероятно и тепърва ще ми се случва, не съм тръгнала да умирам, нито да спирам да се занимавам с мъже, освен това не ставам по-млада. И винаги, когато са ми изневерявали, са ми хрумвали милиони неща, но никога, дори опиянена от психотропни вещества или под напора на полуналудни емоции, не ми е хрумвало да си оправям отношенията със съперницата. Смятам, че единственият, с когото трябва да си оправям отношенията в такава ситуация, е човекът, който ми е изневерил. Защото аз с него имам отношения, със съперницата - нямам. Освен това аз не деля някаква награда с нея, аз се интересувам накъде върви светът, който двамата преди това сме градили. Той носи отговорност пред мен, тя няма нищо общо с неговото предателство и не носи отговорност пред мен за неговите постъпки. А за нейните - нямам никакво право да я съдя. И то действам само при налични неоспорими доказателства, никога по подозрения. Така смятам аз.

Но ми прави впечатление, че особено жените постъпват различно. Веднъж една приятелка ми каза, че е звъняла на жена, за която подозирала, че мъжът й харесва, за да й каже да не им разваля семейството. Други пък държат на всяка цена да ги видят, следят ги, причакват ти, сравняват се с тях, състезават се. Това ми се струва излишно, но може би греша.

Та какво мислите вие по въпроса?



Тема Re: Бихте ли говорили със съперника/съперницата?нови [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор Haглeц ()
Публикувано06.01.12 21:23



Признавам си, че съм имал подобни тласъци, но винаги съм стигал до извода, че няма нормална логика да се прави подобно нещо.
На мен той същий бай шнуй ми звънна в един критичен миг и аз се държах относително сдържано. Не му казах какво си мисля за него, баш както си го мислех.
Знам защо го направи той, но не знам защо аз го слушах все пак.
И още ме е яд как все едно си продаваше старата кола. Запазена била, не давала в миналото дефекти. Да съм я вземел, щот той вече имал друга-нова и лъскава.



WALL·E

Тема Re: Бихте ли говорили със съперника/съперницата?нови [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано06.01.12 21:29



Случвало ми се е веднъж.......Бях попаднал в каша в която само жена може да те забърка......


Та поне се изясни ситуацията....
Но понеже вече остарявам , мисля че подобна ситуация е излишно натоварване....

Мечтая да станеш такава, каквато беше тогава, когато мечтаеше да бъдеш такава, каквато си сега!


Тема Много интересен казус!нови [re: Haглeц]  
Автор Bиkи Kpиcтинa (Барселона)
Публикувано06.01.12 21:31



Не се бях замисляла за това - да ти звънне съперницата/съперникът, когато ти си титуляр. Просто никога не съм била в това положение и не ми се е налагало да обмислям подобна възможност. Все съм била титулярка. А обикновено титулярите звънят на претендентите в опит да си запазят статуквото.

Браво за хладнокръвието! Имам чувство, че ако се замеся в подобна ситуация - не съм сигурна, че няма да стане, животът е пред мен да се излагам още доста - сигурно не бих си помислила да го правя. Не бих се обадила на титулярката. Защо да го правя!? Какво деля с нея!?

Спомням си, че една веднъж ми се обади след края и на нейната връзка с човека, когото деляхме. (Моята с него приключи при нейната поява.) Било дошло време да си поговорим. Очевидно ме бе изучавала. Отговорих й толкова цинично и графично сексуално, че тя се уплаши и забрави пътя към мен. Но това беше и моята цел - да ми се разкара от главата. :)



Тема Re: Бихте ли говорили със съперника/съперницата?нови [re: lud gidiq]  
Автор Bиkи Kpиcтинa (Барселона)
Публикувано06.01.12 21:32



Стига бе! Аз мислех, че само жените го правят това, а първите отговорили в темата ми, са двама мъже. Ще си преразгледам изводите. :)



Тема Re: Бихте ли говорили със съперника/съперницата?нови [re: Haглeц]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано06.01.12 21:32



все едно си продаваше старата кола. Запазена била, не давала в миналото дефекти
Възхищавам се на спокойствието ти.....ситуацията която описа, звучи абсурдно....

Мечтая да станеш такава, каквато беше тогава, когато мечтаеше да бъдеш такава, каквато си сега!


Тема Re: Много интересен казус!нови [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор Haглeц ()
Публикувано06.01.12 21:33



Ха, ха!
Аз не казах репертоара си от сръбски цветущи.
Пожелах им приятно забавление в оставащия им живот.
И срязах връвта.

WALL·E


Тема Re: Бихте ли говорили със съперника/съперницата?нови [re: lud gidiq]  
Автор Haглeц ()
Публикувано06.01.12 21:35



Да, бе.
В първия миг не повярвах, че точно тоя ми звъни.
После си дадох сметка, че все пак съм добър вариант - да плащам чуждите сметки и да решавам чуждите ребуси.
Та, усмихнах се и предпочетох да съм наречен прост, но да не продължавам да бъда де факто.

WALL·E


Тема Re: Бихте ли говорили със съперника/съперницата?нови [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано06.01.12 21:36



Е на каква тема да си говорим?
Освен общ фронт срещу "врага", хихиххх, шегувам се, разбира се...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Бихте ли говорили със съперника/съперницата?нови [re: anbra]  
Автор Bиkи Kpиcтинa (Барселона)
Публикувано06.01.12 21:38



Diabolique! :)

Не, сериозно - http://www.imdb.com/title/tt0116095/ - има го и това. Ама аз съм против убийството. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.