Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бихте ли говорили със съперника/съперницата?нови [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор won (cool)
Публикувано07.01.12 13:44



Смятам, че единственият, с когото трябва да си оправям отношенията в такава ситуация, е човекът, който ми е изневерил. Защото аз с него имам отношения, със съперницата - нямам. Освен това аз не деля някаква награда с нея, аз се интересувам накъде върви светът, който двамата преди това сме градили. Той носи отговорност пред мен, тя няма нищо общо с неговото предателство и не носи отговорност пред мен за неговите постъпки. А за нейните - нямам никакво право да я съдя. И то действам само при налични неоспорими доказателства, никога по подозрения. Така смятам аз.


Не знам да рева ли или да се смея на тези думи, като се сетя за моя житейски опит!
На теория това е така, ама като на твоите преки въпроси има мълчание или лъжи - демек тотален срив на комуникацията от вече бившият ти партньор в живота (но все още съпруг)...

1 серия: Април месец 1989г. - казвам на приятеля си, който е женен (и естествено не се разбира със съпругата си, от няколко месеца даже не живеят заедно), че съм бремена и ще си запазя детето, тъй като вече съм правила един аборт. Казвам също, че вероятно по този начин ще получи по-бързо развод.
От негова страна - мълчание!
2 серия - някъде към 20 май същата година - излизаме ние от жилището на родителите ми, качваме се в колата му ("Трабант") и изведнъж някакъв възрастен мъж се насочва към неговата врата казвайки следното: "Ти какво правиш тука, докато жена ти е в родилният дом?!"

П.П. Бива си го съспенса, а?

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Тема Re: Бихте ли говорили със съперника/съперницата?нови [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано07.01.12 13:53



Та, последва обяснение на четри очи между нас в близкия парк (прекъсвани от позивите ми за повръщане от питеснение), в което аз научих, че той съвсем скоро е станал баща, ама те с нея не се разбирали.
Ами после казах на родителите си защо рева и каква е ситуацията...и те не ме изххвърлиха от къщи, нито отидаха да го крадат или убиват.

3 серия: Края на май - аз съм си вкъщи и той ми казва да изляза, защото съпругата му е отвън и искала да говори с мен!
Ами излязох, казах и че съжалявам, но ще си запазя детето. Не съм знаела каква е действителната ситуация, защото никой не ми я разяснил ... и след това изтресох нещо от рода "той винаги ще ти помага"...
Това беше!

П.П. С това този сезон на сериала свършва...
Ааааа, забравих да ви кажа, че с въпросният мъж (моят бъдещ съпруг) за пръв път правихме секс две седмици след сватбата му (през 1987 г.) с въпросната дама, така че за мен тоя брак си беше "умряла работа" още от тогава. Дано това ви даде указания от каква камбанарийка съм гледала на ситуацията през 89-та.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 07.01.12 16:08.



Тема Re: Бихте ли говорили със съперника/съперницата?нови [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано07.01.12 14:22



Познавайки себе си бих казала не, не бих говорила със съперницата. Но на такива превратности в човешките отношения съм била свидетел, че вече за нищо не съм категорична. Знам ли какво ще ми хрумне след 10 години?

В тази връзка да ви разкажа нещо. Знам го от една моя позната, живяла дълги години в Русия. Става дума за нейна приятелка рускиня. Рускинята имала любовник. С жената на любовника не само, че се познавали, но били и в добри отношения. Един хубав ден на празника на жената 8-ми март съпругата звъни на любовницата и пита: Леночка, Толя при теб ли е? На което Леночка отговаря с не. - Аааа, казва съпругата, нашият пак е тръгнал по курви...


На руски звучи още по-сладко.

Редактирано от copadevino на 07.01.12 14:23.



Тема Re: Бихте ли говорили със съперника/съперницата?нови [re: copadevino]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.01.12 14:24



Ти ся описваш идеалния вариант.







Тема Re: Бихте ли говорили със съперника/съперницата?нови [re: won]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано07.01.12 14:24



Ааааа, забравих да ви кажа, че с въпросният мъж (моят бъдещ съпруг) за пръв път правихме секс две седмици след сватбата му с въпросната дама,

Лелееееее!


Викаш, едва устиска, докато се ожени за някоя, за да му скъсаш шортите от секс.



Тема Re: Бихте ли говорили със съперника/съперницата?нови [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано07.01.12 14:25



Втори сезон.
1 серия
След година и половина развод, приключил по взаимно съгласие, аз бремена със синчето, дъщеря ни е на една година, ние се женим.
ОК, живеем си някак си - бих казала бедни, но щастливи.
За да съм по тмата, някъде ще да е било зимата на 1996-97 нахълтва в хола ни някакъв господин, който искал да говори с мен. Та въпросния господин казва нещо от рода "моят мъж да не се занимавал с неговата жена, която е колежка на мъжът ми и т.н."
Действието се развива и пред очите на свекърва ми. Аз заявявам, че няма такова нещо - мъжът ми си е вкъщи, да държи изкъсо жена си.( В интерес на истината дори не ми е хрумвало, че мъжът ми ми изневерява...Голяма бяла птица...После това семейство все пак стигна до развод, но заради многократни връзки на съпругата.)

н-та серия
Октомври 2004 - тече нашето бракоразводно дело. Разводът е започнат от него през април. Обвинена съм за една моя единствена краткосрочна връзка през лятото на 2000-ната година (която бе уж простена, но после отново раздухана/ раздухвана през периода 2003 до края на делото. Това сюжета на "Знам каво направи миналото лято" си е направо комедия в сравнение с нашия сценарий...) И за други работи бях обвинена - колко лоша домакиня съм - ама аз си се справях средностатистически.
В същото време той има връзка с негова бивша колежка и наша "уж" семейна приятелка.
Средата на октомври - минало е второто дело - аз искам отново помирение и не желая брака да се разтрогва. Казах, че двамата много добре си се справяме с общите си немного високи доходи и грижите си за децата.
На 19 октомври въпросната дама ми се обажда и иска среща с мене. Аз се съгласявам.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 07.01.12 17:07.



Тема Re: Бихте ли говорили със съперника/съперницата?нови [re: Aлиca.]  
Автор won (cool)
Публикувано07.01.12 14:35



Сексът беше еднократен - прие моя покана да ходим на ски на Банско!
(Тогава беше евтино да се карат ски там, така че аз си плащах моите разходи с мои пари. Работех, бях си палава и фрии.) Кво ми пука, че някой бил женен!
Следващият път правихме секс с него някъде края на 88-а.
С мен проблеми не е имал никакви, докато не забременях де - тогава се надявах, че няааакога ще сключим брак. Е, родителите ми щяха да преживеят това да съм самотна майка...)

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 07.01.12 14:55.



Тема Re: Бихте ли говорили със съперника/съперницата?нови [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано07.01.12 14:50



Единственото нещо, което имах да й казвам аз беше, че: "Докато К. мълчи, аз нямам повод за развод!" Второто, което и казах, че двамата се справяме много по-добре с децата-тинейджъри, отколкото всеки по отделно. Това беше моят монолог.
Бяха ми зададени повече въпроси, относно как върви бракоразводното дело. Даване на акъл как да не се инатя, щото "то насила не ставало оставането в брака" и колко лоша съм аз.
Повторих първото си изречение и се разделихме.
Вкъщи, на моите въпроси към съпруга ми "кави са бъдещите му творчески планове" и кави са отношенията му с М., се отговаря, че такива няма и те са само приятели, аз си измислям. После се вкарва рефрена "знам какво направи през лятото на 2000 година".

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 07.01.12 14:57.



Тема Re: Бихте ли говорили със съперника/съперницата?нови [re: won]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано07.01.12 15:02



... посмей се, подхилни се леко

аман от категоричност в тоз живот...

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: Бихте ли говорили със съперника/съперницата? [re: pravil_nick]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано07.01.12 15:08



Ама готино, нали? Що да си хабят нервите жените. Чудя се дали това само в Русия може да се случи...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.