Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: А този разговорнови [re: danaia nn]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано06.01.12 17:38



и трупай лоша карма...



Тема Не рабрах...нови [re: ha!]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано07.01.12 23:28



...каква истерия? За какво говориш?!


Истерична ли ти се виждам наистина с тази тема...леле-е-е-е, къде ме отвя...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Божке...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано08.01.12 01:47



... аз сефте разбирам, че имало малък и голям пакет стоматологични услуги!


Пък, уж съм в тая сфера...
Досега винаги съм плащала на колегите-зъболекари директно, дори и когато съм имала право на някакво намаление или безплатна услуга по здравна книжка. Всъщност и без това за децата не знам да има услуга "брекети" по НЗОК, а на мен това ми е най-големият стоматологичен разход за детето - излезе към 4000 досега... а още работа има.
Абе, както казва тук един от подчинените ми - "Здравната каса остана само за циганите..."

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Божке...нови [re: MamaNetty]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано08.01.12 01:54



Надето е искал ада каже , че отпада големият пакет за деца до 18 години...тоест има доста безплатни услуги за децата. Не че има голям и малък пакет.



Тема Да, това е вярно.нови [re: mirror_]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано08.01.12 01:56



За стипендиите искаха някаква декларация за доходи, въпреки, че уж нямало значение, щом е за успех.
Колкото до добрата воля на таткото - мисля, че я има.
Убедена съм, че той ще иска все пак да говори лично с мен, ако смята да дава пари и занапред - нормално е защото се интересува, къде ще учи тя.
А пък откаже да дава - тогава пък аз ще го търся...


Междувременно, според съветите ви, информирах вече "детето" за правата и за задълженията му като стане на 18 - да има готовност до рожденния си ден, който е след 3 месеца и се успокоих, че ще оправи навреме формалностите.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Дано, мила...нови [re: pravil_nick]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано08.01.12 02:13



... мен ще зарадва и успокои /не само заради парите/, но детето още повече -просто с тази подкрепа, независимо от сумата, ще се чувства дете на двама ни.

Значи някои мъже все пак порастват...м?



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Ами...нови [re: Gyly]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано08.01.12 02:22



... аз такива истории си знаех, че ще има в темата...80-лева....
Българска, мила родна действителност, какво да се прави.



Твоята дъщеря на колко години е?
Питам, защото нали само до 25г. можело да има издръжка?

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Благодаря...нови [re: danaia nn]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано08.01.12 02:26



... задето ми отговори, така подробно.
Наистина си права, че детето в крайна сметка ще получава финансова подкрепа от този, който му я дава...
Колкото за моята дъщеря - още сме далеч от студетството на практика и не зная дали и каква възможност за работа ще има през летните ваканции.
Надявам се...да има и да си изкарва допълнително парички.

Но да работи през семестрите определено няма да има възможност, дори и да не замине за чужбина - това го знам със сигурност и не си правя илюзии.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Ето на!нови [re: copadevino]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано08.01.12 02:44



И аз съм в същата ситуация...и двете с детето не умеем много да водим разговори за пари, а и таткото по рождение не е от дащните...
Затова и се притеснявам, как да подходя и дали изобщо да правя нещо по въпроса след като, ако той откаже - единственият начин да бъде накаран да плаща е детето да го съди. Последното за мен е абсурдно и няма да го допусна.

П.С. Благодаря ти че сподели... успокоих се, че не сме само ние, на които ни е по-лесно да изкараме пари, отколкото да ги искаме от други...


В твоя случай /след като не става дума за издръжка, а по-скоро за подарък/, като че ли най-добре е ти да говориш ти с таткото и да насърчиш добрата му воля. Не виждам как дъщеря ти би могла да се включи в инициативата на своя глава и да каже - татко, дай пари...хммм.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: А този разговорнови [re: danaia nn]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано08.01.12 02:46



Да, това е по-добра идея, особено ако има връзки в съда...

Не искайте много, за да може да платите цената.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.