Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема "Знам какво направи миналото лято!"нови  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано19.12.11 21:21



п.п. Дядо ти Коледа!




Преди малко ми пратиха долният текст, в опит да ме посмирят малко.

Човешката душа изглежда има нужда и от грозното, и от пречещото, и от противоречивото… Иначе как ще определим стойността на прекрасното?

Явно така сме устроени - винаги да търсим съпоставки, за да определим къде по скалата „щастие-нещастие” се намираме в момента.

А може би няма нито щастие, нито нещастие! Просто има сравняване между едно състояние и друго. Нищо повече. И само който е изпитал безгранична злочестина, може да изпита безгранично щастие. Човек трябва да е пожелал да умре, за да разбере колко хубав е животът.


Аз кат една типично човешка душа, нищо грозно не мий чуждо, ма сегиз-тогиз са усещам и искам да се поправям. В таз връзка туй е новата фешън коледна тема : "Знам какво направи миналото лято (заигравка със заглавие на филм), мискинино, поради което да очакваш подаръци е мега-ултра наглост!"
Сяка година интерпретираме празника под наслов : искам, искам! Фърлям поглед към прежни коледни мечтания и забелязвам, че на много от нас желанията ни са се сбъднали. Искам да знам, щот сте слушкали или е слуайност?
С две думи : Ко искам сега, обаче и с кво ше са постарая да го заслужа. Заслужавам ли го или Вселената бая кредити ми даде. Или па ми са полага по презумция, може и тъй да се окаже. Предлагам да са пречистим, за да седнем с умити ръце на Коледната маса. Ш са задъстим иначе!

Аде, кой ше бъде пръв?



Тема Re: "Знам какво направи миналото лято!"нови [re: Втасахме_я]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано19.12.11 21:30



Аз таман си налях два пръста пречиствателно и след малко сам готов!



Тема Re: "Знам какво направи миналото лято!"нови [re: Втасахме_я]  
Автор UbuHtu Man 11x (Oneiric Ocelot)
Публикувано19.12.11 21:31











Тема Re: "Знам какво направи миналото лято!"нови [re: XlNG]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано19.12.11 21:33



И да не духаш пречистен по тоз начин коледните свещички, щот за Коледа ше получиш червено камионче...пожарникарско!





Тема Re: "Знам какво направи миналото лято!"нови [re: Втасахме_я]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано19.12.11 21:33



днес разбрах, че дъщеря ми не е яла, защото продуктите в хладилника като никога са вкарани в кутии и тя -Не ги вижда; Обвини ме че и създавам "Лабиринти "



Мая?! Много сложно бе - ще го мисля поне ден

Пък аз така или иначе се движа по



Тема Re: "Знам какво направи миналото лято!"нови [re: Втасахме_я]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано19.12.11 21:38



Сега точно нищо не искам, ден да мине, друг да дойде...
Пречистена съм физиологично след въздействието на вчерашната баница с праз и масло


Човек трябва да е пожелал да умре, за да разбере колко хубав е животът.
Ин дис моумънт в това са ми съсредоточени мислите, барон Мюнхаузен



Тема Re: Искам...нови [re: Втасахме_я]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано19.12.11 21:39



Ко искам...искам да се отвори едно завещание и да гледам прецаканите физиономии на едни роднини...то не, че аз ще бъда облагодетелствана, нямам илюзии...ама друго си е да седнеш пречистен на Коледната маса, спомняйки си нечии прецакани физиономии и то по Коледа



Дзтън , дзън, дзън.......



Тема Re: "Знам какво направи миналото лято!"нови [re: Втасахме_я]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано19.12.11 21:40



Ихаааа! От радост ми иде да си навия маркуча!





Тема Re: "Знам какво направи миналото лято!"нови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано19.12.11 21:49



Искам да гепя NGC 5128. Догодина щи кажа дали съм успял



М+З=ВЛ


Тема Re: "Знам какво направи миналото лято!"нови [re: XlNG]  
Автор won (cool)
Публикувано19.12.11 21:49



Светена вода?



Growing old is mandatory; growing up is optional.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.