Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Като каза-зубъри:)нови [re: LlRA..]  
Автор Haглeц ()
Публикувано15.12.11 20:09



ха ха
това е петъчен лаф

WALL·E


Тема Re: Като каза-зубъри:)нови [re: LlRA..]  
Автор Haглeц ()
Публикувано15.12.11 20:10



Извини ме!
Пропуснах.
Честит рожден ден на детето!


Другото си го знаеш.

WALL·E

Тема Re: Ся, ОФФ.... и т.н.нови [re: Haглeц]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.12.11 20:19



Ще кажа, че на мен ми харесва такъв подход, макар че при него може да отпаднат ученолюбиви, но не толкова надарени деца. В крайна сметка прогресът не се движи от читанки, а от читанки със способности. Пък и логичното мислене също се учи донякъде.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: сега сериозно!нови [re: Haглeц]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.12.11 20:22



Първо ТЕНКС за поздравите за РД!



Второ, по темата...едно време един дърт евреин зад океана ми разправяше за разликите между образованието например в наши университети и тези световните-известните, скъпите, престижните, лобистките даже...и защо от там излизат-политици, топ юристи, доФтори и пр.
Поводът беше мой въпрос , с какво толкова се различават нещата дето се учат по нашенско и тЕхно...все пак математиката си е математика, физиката физика и пр. -точни сериозни науки...отговори ми-"В начина и подхода към материята. Иначе де факто нещата, които се изучават са постулатни и както си ги учат и тук...но с малката разлика, че тук, просто си ги учат...докато в ОНЕЗИ университети има куп специализирани часове не за зубрене, а за жонглиране с материята - целта е да ползват информацията и знанията за да манипулират и си играят чрез нея...с масите / демоса и пр. след като завършат"...е, малко грубичко звучи за нечии деликатни ушички, но мен отговора ме удовлетвори и съм поддръжник на този вид усвояване на материята...

Спирам, че пак ще ме погнат за всяване на ужасТ и конспирация...:))
/то не че в партийните университетски централи на Москва е по-различно де/

Колко наивност по света боже:)...и колко удобно за тези, които знаят какво правят...и без уроци по доброта-молим!



Тема Re: Ся, ОФФ.... и т.н.нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.12.11 20:30



Според мен ученолюбивите са от полза само на себе си и собственият си стремеж за себедоказване и заравяне в знанията и книгите и никаква връзк ас действителността...и напълно безполезни за обществото с това...докато другите, надарените, флексибилните, анализиращите, търсещите, неспокойните духове/ стига и да има кой да ги насочи в това все пак, защото и това има нужда от напътстване кое, как...ето тези са двигателя


Ония ученолюбивите само хабят материала и времето на преподавателите и парите мен ако питаш

п.с. прочети поста ми до Наглеца от преди малко:)

Редактирано от LlRA.. на 15.12.11 20:37.



Тема Re: сега сериозно!нови [re: LlRA..]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано15.12.11 20:37



целта е да ползват информацията и знанията за да манипулират и си играят чрез нея...с масите / демоса и пр. след като завършат

Хубаво ти е обяснил евреина....
Но е пропуснал една важна подробност
И в БГ университет се учи туй, но или тати не е милионер, или няма подходяща корпорация наблизо - е туй е разликата.
За другото си права
п.п: А и масите/демоса, и пазара е друг - по- скоро няма прилики
Ако вземеш добра жена ще си щастлив. Ако вземеш лоша жена - ще станеш философ.

Редактирано от 4usmivki на 15.12.11 20:38.



Тема Re: Ся, ОФФ.... и т.н.нови [re: LlRA..]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано15.12.11 20:40



Аз бях отличничка както в гимназията, така и в университета. Много ми се отдаваше да уча и не съм спирала до ден днешен.



Тема Re: сега сериозно!нови [re: 4usmivki]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.12.11 20:40



Ми тогаз накъде с тез нашенски цървули и галоши...хахаха:)))...абе смешки



караме на куц крак тъдява



Тема Re: Ся, ОФФ.... и т.н.нови [re: ariel$$]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.12.11 20:47



Значи си от талантите дето хем учат, хем прилагат и действат и са полезни...и все пак едното надделява предполагам...ученето или действието?...двете няма как да вървят едно за друго.
Всъщност тези дето действат силно повече клонят към изобретателите и онова вътрешното - пробивност, находчивост, адаптивност...не малко хитрост и усет за насоката и т.н. -разбираш ме:)...знанията са им само опора за насочване на действието...а и не винаги разчитат на собствените знания...те просто купуват мозъците, които чинно им предоставят информацията , с която да боравят...затова има тия ГОРЕ и тия -отстрани-ползваните





Тема Re: сега сериозно!нови [re: LlRA..]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано15.12.11 20:47



според техните норми и на куц крак не караме
Но не сме забатачили половината свят с нашите дългове, нямаме огромна военна машина
Потъвайки не можем да повлечем и други
Иначе е излишно да ти казвам кво им е положението
харвард вече не е оня хаврард
и т.н.
Ние не можем си и помислим с тях и на куц крак
Ние другъде
В момента в които са ненужни и глей сеир

Ако вземеш добра жена ще си щастлив. Ако вземеш лоша жена - ще станеш философ.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.