Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ясно е  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано13.12.11 09:58



световната конспирация я движи лира и &. видимо. ся, като семпъл ник не знам със сигурност кой е лидер и кой подставено лице, но общата схема се вижда. поне като петно



Тема Re: ясно енови [re: ha!]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано13.12.11 10:05



Лира нищо не движи:)...Лира просто има мнение и го афишира, а не се смотава ...както го правят и други клубари и биват отстранени, когато пречат на ...който пречат

:)) Просто е:))...и намеквам за сериозни подмолни проблеми...а който има нещо под шапката си да се сеща, който не...негов проблем:)

То се даде достатъчно поле за изява на един оранжев ник със знаменце над ника си...идва време да поговорим и за това:)...лека полека...но идва това време:))

Сега ще ме баннат, та да се потули и успокои историята...но това ще е привидно:))..после ще има и цунами...не след дълго...знаеш, звездите ми го говорят

п.с Темата е ОФФ...подсещам те, отбележи го

Редактирано от LlRA.. на 13.12.11 10:09.



Тема Re: ясно енови [re: LlRA..]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано13.12.11 10:13



Лира не само го афишира, Лира ненужно го преекспонира

. Да не би "Окупирай Уолстрийт" да се е преместило тук и да е метаморфозирало до "Окупирай КНР"? Колко печално...




Тема Re: ясно енови [re: PipilotaV.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано13.12.11 10:19



Тц, не се е:))...иронията е добра...но не вълнува



Не омаловажавай нещата с "ненужно го преекспонира"...нещата са видни...вече замазването не върши работа



Тема глей ся, Лира,нови [re: LlRA..]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано13.12.11 10:22



как ме подсещаш да те поздравявам:





Тема Re: ясно енови [re: ha!]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано13.12.11 10:26



Чак пък световна конспирация.... при Лирка нещата са на ниво квартални сплетни. Пробва се милата, ама удря на камък. Сметай, щом си е зарязала милиардите и ляга и става с клуба, на кво дереже е



М+З=ВЛ


Тема Re: ясно енови [re: LlRA..]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано13.12.11 10:27



О, Лира, далеч съм от мисълта, че мога да ти създам някаква емоция и да разбудя вълнения, пък и това не ме интересува. Интересува ме единствено да поукротиш леко кампанията "анти- Нети".




Тема Re: глей ся, Лира,нови [re: parvaty]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано13.12.11 10:27



Казах ти, браузера ми не отваря нищо, стар бил, а аз не искам да го сменям ...а и започвам приготовленията за рожденият ден, та ще ви поизоставя за сега:)...а ако Нети ме банне и за повече



Усмихнат ден желая



Тема Re: ясно енови [re: PipilotaV.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано13.12.11 10:29



Всичко ще си дойде на мястото...то кара, кара, па обърне





Тема Re: ясно енови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано13.12.11 10:30



Днес за пари нЕма да мислим...дечко празнува...парите са подробност, купона е важен



Мисля си и за Алиса...и наложеният и бан!

Редактирано от LlRA.. на 13.12.11 10:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.