Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Семеен статуснови  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано11.12.11 00:36



Въпросът ми е към всички клубари: женени ли сте, живеете на семейни начала, имате си партньор, разведени ли сте или разделени и откога?

Мисля си, че много хора са започнали да пишат тук, когато са се развеждали или разделяли, но са минали години оттогава. Затова сега има много малко теми по тематиката на клуба.

Чудех се кой е клубарят с най-скорошен развод/раздяла. Дали в Клуба на разведените пишат развеждащи се/разделящи се в момента?



ДеМона Лиза е с най-скорошен развод, но те са се разделили с мъжа и отдавна.



Тема Re: Семеен статуснови [re: Beщицa;)]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано11.12.11 00:48



Пиша и бЕгам да лЕгам



С два развода зад гърба си...един по взаимно съгласие и един по вина...ама каква вина...като за 3 развода
Понастоящем омъжена, но с дух на разведена...

Съпружето също е с 2 развода зад гърба си...и двата по вина, първият по вина на съпругата, втория по негова:))/щото го откраднах!/...и двамата сме заедно от трето теглене...и той е с такъв дух дето не дава гаранции:)...то нЕма начин като 2 броя в Името на народа са ти у джобчето

Живи , здрави!

п.с. повръщам се да допиша...+2 многосериозни съжителства на семейни начала за по около 4 години всяко, които се оказаха по-травмиращи след приключването им отколкото разводите....и+една ГЛ, без съжителство но бая годинки...но за това избягвам да пиша, защото това ме промени за цял живот...карайки ме да минавам насън през живота, колкото да го избутаме нЕкак си:))). ..

Редактирано от LlRA.. на 11.12.11 01:02.



Тема Re: Семеен статуснови [re: LlRA..]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано11.12.11 01:08



Понастоящем си омъжена и то от доста време вече.



Нали знаеш, че временните неща ...

Аз имах сериозна и травмираща раздяла през 2006 г., започнах да пиша тук през 2007 г. а това си е доста отдавна. След това имах няколко връзки без начало и без край, някак ситуациите се развиваха от самосебе си. А сега живея с децата и този, с когото се разделих през 2006 г. В момента отношенията ни са много, много зле, но не знам защо, аз вярвам, че скоро всичко ще се оправи.



Тема Re: Семеен статуснови [re: Beщицa;)]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано11.12.11 01:12



Тъй вече почвам да те разбирам.
И ко викаш те мъчи :))))

Ако вземеш добра жена ще си щастлив. Ако вземеш лоша жена - ще станеш философ.


Тема Re: Семеен статуснови [re: Beщицa;)]  
Автор danaia nn ()
Публикувано11.12.11 01:12



Много смешна тема

Омъжена съм за ГЛ и това не подлежи на коментар изобщо





Тема Re: Семеен статуснови [re: 4usmivki]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано11.12.11 01:25



Трябва ли да ме мъчи нещо, че да пусна тема?
Знам историята на много от клубарите, но има много други, на които не я знам или тя вече се е променила. Напр. ПТЖ-то се сдоби с жена и деца, доколкото споменава. Кафето се завърна с нов ник и пишеща не от Бг.

Който иска да си сподели.





Тема Re: Семеен статуснови [re: danaia nn]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано11.12.11 01:27



Весели се, то не може все да сме сериозни.





Тема Re: Семеен статуснови [re: Beщицa;)]  
Автор danaia nn ()
Публикувано11.12.11 01:33



просто казвам, че развода е минало

А ти с какъв статут си?



Тема Re: Семеен статуснови [re: danaia nn]  
Автор borecom (зЪ блуден)
Публикувано11.12.11 01:37



М .. ГЛ е?

Ако е марка машинки, то доста народ в заедност с ГЛ.



Back in Black

Тема Re: Семеен статуснови [re: borecom]  
Автор danaia nn ()
Публикувано11.12.11 01:51



Зависи от о/су/бекта. Шарани, котки, пишки, такива ми ти работи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.