Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Предлагамнови [re: LlRA..]  
Автор danaia nn ()
Публикувано13.12.11 13:05



Аз в коя част да вляза

или още ми е рано

Само да питам де...



Тема Ще ме уморите...нови [re: Втасахме_я]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано13.12.11 13:22



..за едното чудо от смях, е-е-е-й... с тия цветисти диалози и тоз коминочистачески хумор...


Втасе, Втасе... липсваше ми твоята земна енергия, да знаеш! Дай, джасни у клуба една онтопик тема, да си разприкажем душите, следразводно, предновогодно...
Пък аз обещавам, ще я чистя съвестно от всякви инфекции, като новоназначена санитарка - кабинета на завеждащ хирургията...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Предлагамнови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано13.12.11 13:35



Милоу, дан си забравиш скилидката с чесън - да си седи у левия джоб, кат си пишеш с някои персони тъдява



М+З=ВЛ


Тема Re: Предлагамнови [re: danaia nn]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано13.12.11 13:36



Влез на третото излайване.

М+З=ВЛ




Тема Re: Предлагамнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор danaia nn ()
Публикувано13.12.11 13:39



Твоето мнение не го ща, друга ни е стратегията





Тема Re: Предлагамнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано13.12.11 13:41



Не ма подстрекавай да си заработвам бана!

От тука насетне ше цари само мир и любов...и некоя друга бананова кора, дан шикерясаме ептен!:-)))))))



Тема Моля ..нови [re: Втасахме_я]  
Автор borecomМодератор (зЪ блуден)
Публикувано13.12.11 13:45



Закачам се за теб и искам да вменя сериозно отношение. За теб, щот знам че разбираш. Ти, а и мнозинството знаем, че с надприказване сме опитвали многократно и .. неуспешно.

В спорове и личностни доказвания рушнахме Клуба. Ясна за всички е целта на Лира, методите до болка познати, резултатите очевадни.

Не искам да коментирам от къде и как и говорят звездите, кликите, машите и другите и илюзии. Обидно е за Анбра, срамно е за Клуба, руши всекиму мисловността и усетите.

Молбата ми е следната: Разбирайки горното, просто не участваме зад постовете и, които считаме за нехигиенични. Не позволявайте и на вас 'звездите да ви го говорят'. Самообиждаме се.
Това за сега мисля че е адекватното поведение на всеки от нас-Клуба, поне докато не земем по-адекватни мерки. По-добре да обсъдим тях, наместо да се мешаме в разговори със .. звезди.

пЪсЪ .. за разбралите молбата ми .. до по-късно.



Back in Black

Редактирано от borecom на 13.12.11 14:01.



Тема Кой те плаши бе, жена?!нови [re: LlRA..]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано13.12.11 13:47



Успокой се...от сянката си се плашиш, не от друго!
Няма да те банвам, дишай дълбоко...
За всички ни тук е ясно, че си зависима от клуба и театъра, който разиграваш в него, почти колкото наркомана от наркотика си. Я, съм те баннала - я, си премяцала пак, кръвта ти "изстинала" или кръвното ти се дигнало...


Налага се да те щадим и най-вече семейството ти, покрай такъв хубав празник, какъвто очаквате - това вече, съвсем сериозно казано.
Вземи си малко почивка оттук и се радвай на хубавините в живота си!

Дал, Бог години... след време, ако пак изцапотиш виртуалната си премяна и ако много настояваш, ще те поотупаме с някой друг санитарен бан, нямай грижа! Трима сме вече - нищо работа...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Ох...нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано13.12.11 13:51



Сега пък на кучкарних го обърнахте...


Ми, така всички писани ще избягат, бе!
Кво, ще правите после вие, мъжовете без женското "мяу"...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Моля ..нови [re: borecom]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано13.12.11 13:53



Твърдо за! Ше гледам да си прибера Его-то в задния джоб, не муй мястото тука. Убедена съм, че Лира няма да пропусне всеки удобен случай да ми сръфа гащите и да ме иронизира, дори постовете няма да са след мен - е тъй индиректно ше подмята, ма ше видиш ква съм железна. Нема и са сърдя ич...с коет тя ше мине на друго ниво на провокациите, ма тогас ше го мисля. Помни ми думата. Аз те разбрах.






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.