Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Предлагамнови [re: LlRA..]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано13.12.11 12:20



Що, Ваша милост колко души сте?

М+З=ВЛ




Тема Re: Предлагамнови [re: LlRA..]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано13.12.11 12:21



Споко, ма, и ти си в наниза. Има ли Ин без Ян?!:-)))))) Да си знаеш, че без теб не може да се образува цялото. Дако да си един процент, чиниш колкот целия клуб, ма с обратен знак. :-)))) Затва стига са прай на Лили Иванова, ми пей възторжени химни заедно с нас, че са съживява нещо, дет закопа. Нали искаме да не ни е скучно?! Ревизирай си ползите, ма. :-))))))))))

п.п. Честито на малкото ти дете. Рисува много хубаво. Пожелавам му да е здраво и живота му да е цветен, както в неговите картинки, с преобладаващи ярки цветове. Късмета да е с него!





Тема Re: Предлагамнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано13.12.11 12:21



Цяла руска група





Тема Re: Предлагамнови [re: LlRA..]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано13.12.11 12:22



Руска е добре. Глей да не стане шведска



М+З=ВЛ


Тема Re: Предлагамнови [re: Втасахме_я]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано13.12.11 12:26



Не говори на "МА"...не е възпитано, /не , че очаквам възпитание от теб диър:)/...а нали си с претенЗии...и не се занимавай с детето ми...гледай си там твоите, моля



пу-пу на честитките ти за детето...лицемерни са...не се приемат...енергията с, която си ги пратила пътува към теб, нямаме нужда от нея:)...амин!

Така, че дръжте се прилично и си пишете кротко и възпитано и не се занимавайте с продължаващите плюнки...коректен съвет просто:))...знаем се:))
Знае се кой ви пази гърба...2-ма пъдари ...което си е чист автогол, тепърва ще се усети:)))

Редактирано от LlRA.. на 13.12.11 12:30.



Тема Re: Предлагамнови [re: LlRA..]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано13.12.11 12:30



Не си права, знаеш, че не съм толко лоша и деца не закачам. А дано пътуват наобратно към моите, пожеланието за твоите. Туй е извън наще отношения, ма, усещаш го.



п.п. Претенции немам, дори и перли и дантели не нося, туй дет виждаш - туй съм и такава ме харесваш. :-)))))))



Тема Re: Предлагамнови [re: Втасахме_я]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано13.12.11 12:33



Танцувай, танцувай...сега ти е паднало:))...в тази тема за деца не говори, не съм пускала тема за да ми натрисат честитки:))...айде вземи се тръкни по оная част с честитките...не ти ги щем...като се тръкнеш ти , ще се изтрия и аз



Номера от селски вечеринки...там, на твоята седянка...

Редактирано от LlRA.. на 13.12.11 12:34.



Тема Re: Предлагамнови [re: LlRA..]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано13.12.11 12:39



Няма се тръкна. Едното няма общо с другото, казах. И никога няма да има. Позволих си да напиша за него, само защото те прочетох многократно, инак е извън темата изобще, но няма да се изтрия щото съм искрена. Ти пръй кот знайш.
Виж отношението ми към теб е друга работа.





Тема Re: Предлагамнови [re: Втасахме_я]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано13.12.11 12:48



Дерзай...и под никаква форма не проявявай отношение към детето ми...сори, от теб не е добронамерено, както ми казваше и на мен и на теб ти го казвам усета ми е за нечистоплътност, която лъха от енергията ти...сори, просто те цитирам, моите усещания са същите, затова не се търпим достатъчно...лицемерно е...трябваше да ти го кажа, пък ти се оправдавай пак, колко си добронамерена...не си способна на това, знаеш... псевдо си

...така че считай, че освен с мен, не споменавай нещо относно фамилията ми...ок, разбрахме се...добро момиче, good girl...айде съчинявай си поредната халтура за довечера...



Тема Re: Предлагамнови [re: LlRA..]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано13.12.11 12:54



good girl...а кокъл, пръчка, нещо ше фърлиш ли на кучето ?! Да джафна ли и да повърта опашка, или ше ма скастриш - " ти кого лайш, ма?!"

Ибаааси, ко ма чака сега, че са осмелих да влеза...Да та предупредя, сеир ше има само когато и ако реша, не ма провокирай излишно. То не е кот ти кажеш.

Добре, разбрах та. Сефте го споменах, не искаш. Уважавам правото ти на майка и нема са повтори.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.