Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Нети:)нови [re: Tet a tet]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано12.12.11 23:09



Не ви знам историите това беше излишно.
Няма идеални хора, няма идеални модератори, няма идеални клубари. Просто Нети (моето уважение към нея) чу и видя какво се случва и реагира адекватно...... Няма какво повече да се каже, няма смисъл повече да се коментира работата на модераторите.



Тема Re: Занови [re: LlRA..]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано12.12.11 23:09



Прочетох тук таме по диагонал постовете ти и .. във всеки един долавям страхът ти, че ако останеш сама с мислите си ще се самоунищожиш.

Клубът ти е антибиотикът срещу теб самата

. Тъжно!

Но пък за всички нас си е комплимент да бъдем Лекарство.

ех !



Тема Re: нови [re: tia9]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано12.12.11 23:22



Имали са претенции към поведението ти към тях, каза ли са ги, остава да решиш дали да ги чуеш

Е, аз нямам ли претенции към тяхното поведение

...и да имам си трая, щото не съм претенциозна в нета, а в живота извън:))...кои въобще са тези някои дето като не могат да имат претенции в реала, се изживяват да имат претенции тук...е така за да разтоварят към някой:))...ми не мога да уважавам подобно поведение-сори

Но остави това, мани моите неща, не са важни те...Анбра липсва

Ще видиш как от тук насетне Бореком и Нети само ще модерират!...няма да я допуснат да е част от екипа и това ще им е последната грешка, след това ще има нови избори:)))...сега това ти се струва невероятно...но почакай да видиш......звездите ми го говорят:)

Как му се ще на Бореком да ме банне в този момент...просто го усещам по ефира...не му се слуша за Анбриня...неудобно някак си:))...нещата с Анбра са сериозни!...чудя се защо клуба не пита!

Редактирано от LlRA.. на 12.12.11 23:27.



Тема Re: Нети:)нови [re: LlRA..]  
Автор Liya ()
Публикувано12.12.11 23:26



Престани да противопоставяш Нети на Анбра! Това е в твоята глава само! Ако Анбра има какво да казва, ще го каже! Махай се!



Тема Re: Нети:)нови [re: Liya]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано12.12.11 23:29



Нали, неудобни неща четеш:))



Какво му щукна на някой да напомня за Анбра:)))...ужас...ерес:)))

Но всяко нещо с времето си......затова съм спокойна:))



Тема До Модераторите!нови [re: Liya]  
Автор Liya ()
Публикувано12.12.11 23:31



Би ли могъл някой от тримата модератори да прекрати тази нелепост Лира да си лее денонощно болните мисли в нашето клубче и да му дава облик! С мъжа й ли трябва да се свържем или с домоуправителя или с ЧЕЗ да й спре тока, или да съберем парички за психиатър, или ВИЕ можете да направите нещо по въпроса?



Тема Re: Нети:)нови [re: LlRA..]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано12.12.11 23:32



Мнението ми е....така излагаш Анбра, достатъчно разумна жена е да реши сама как и кога да пише. А приятел е дума със съдържание, приятелите не се поставят в неудобна ситуация.......помисли върху това. Приятел е този който замазва гафовете ти или този заради когото не би направила такива, за да не го злепоставиш?))
Не смятам, че Амбра се нуждае от адвокат, останала съм с впечатление, че доста добре се справя........когато иска.

тези някои дето като не могат да имат претенции в реала, се изживяват да имат претенции тук. едва ли можеш да си сигурна в това.
Е, аз нямам ли претенции към тяхното поведение ако имаш го казваш и толкова, това направиха и те........наранила си доста хора, щом има такава реакция, помисли върху това

Ще видиш как от тук насетне Бореком и Нети само ще модерират!...няма да я допуснат да е част от екипа и това ще им е последната грешка, след това ще има нови избори: ..тя не модерира от доста време, едва ли някой и е забранил.

От цялата тази драма страда Анбра, това не е начин да запазиш доброто и име, напротив - вредиш и.


...нещата с Анбра са сериозни!...чудя се защо клуба не пита! Анбра знае.



Тема Re: Нети:)нови [re: LlRA..]  
Автор Liya ()
Публикувано12.12.11 23:34



...затова съм спокойна:))
Аз съм спокойна, спокойна съм... споко, спокойна съм... спокойна съм, спокич... повтаряй след мен... а такааа... добро момиче... спокойна съм...



Тема Re: [re: LlRA..]  
Автор delins ()
Публикувано12.12.11 23:34



Ти изтрещя съвсем

. Анбра добре знае, мнението на всички за тебе ... и то не от този клуб ... Вземи се скрии малко, в името и паметта на някой, дето му се бориш за наследството !!!! Пък бил той и различен !

Редактирано от delins на 13.12.11 00:27.



Тема Re: Нети:) [re: tia9]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано12.12.11 23:40



Според мен това звучи много лицемерно към Анбриня...не пиша случайно по темата...! Нещата са сериозни...грозни постъпки към нея има...най-лесно е обаче доста народ да се прави на разсеян, когато стане дума за нея.

Когато някой не разбира мълчанието ти, няма да разбере и думите ти!

Познато е , нали?

Този въпрос елегантно се отбягваше до сега...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.