Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:59 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Ъ? Фокус?  
Автор 2biri (член)
Публикувано17.10.11 20:24



Абрака-дабра - имало тема - нямало тема. И що така?

Барем 2 изречения обяснение? Щото ако е така, за кво да пишем изобщо. Вятър и смях.



Тема Re: Ъ? Фокус? [re: 2biri]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано17.10.11 20:31



Даже цели 2





Тема Re: Ъ? Фокус? [re: 2biri]  
Автор 2biri (член)
Публикувано17.10.11 20:39



Ама аз наистина се чудя. Докато изчета казуса и напиша и хак - толкова. Бойко ли се е гнервирал - не разбирам?



Тема Re: Ъ? Фокус? [re: chavdar4e]  
Автор 2biri (член)
Публикувано17.10.11 20:43



3 са с катинар, ако сме честни. Само че третата не я е хванала магията.

П.С. Помогни ми със старите ти теми, не съм се отказала. Казусът не го намирам. Година или месец?



Тема Re: Ъ? Фокус? [re: 2biri]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано17.10.11 20:44



Ти и без това не си актуална с този летен ник, да не издърпаш котето за опашката





Тема Re: Ъ? Фокус? [re: 2biri]  
Автор юpaтa ()
Публикувано17.10.11 20:49



със сигурност не си изтървала нещо


мен за скандалните теми на даная ми е любопитно, ама тя като го изплюе, ние докато го видим и вземе, че сама се забърше



Тема Re: Ъ? Фокус? [re: Фиши]  
Автор 2biri (член)
Публикувано17.10.11 20:51



Да ме баннат ли? Ай стига бе



Е, кво да правим - демокрация. Ако те осъдят - ще лежиш. Точка и не мислиш. Абе уж ми е смешно, обаче се случва в живота. И хората си изчакват присъдата тихо и чинно. И после - А си врякнала, А си заключена в банята. И темата завършва с "Обичам го, в банята го разбрах отново"

Оффф, ма кво да му пишеш на подобно решение не знам. Революции? Айде да не е пак от 100 кладенеца вода, докато пак същото Що така тоя клуб кат Кърджали? Много важен станал предизборно.



Тема Re: Ъ? Фокус? [re: юpaтa]  
Автор 2biri (член)
Публикувано17.10.11 20:56



Даная си трие нейните. Тия не ги трие тя, не я вкарвайте във повече излишни филми.



Тема Re: Ъ? Фокус? [re: 2biri]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано17.10.11 21:01



Дай да оправим дереджето в Бургас, за Кърджали да му мислят кърджалийци



Шегувам се, Бирче! Защо да те баннат?! Дори байряк не си развяла!



Тема Re: Ъ? Фокус? [re: 2biri]  
Автор 2biri (член)
Публикувано17.10.11 21:03



Ще се радвам, ако ми отговори модератор или администратор - защо и двете теми - по желание или по преценка на кого конкретно? . Ако ме изтрият или не ми отговорят пак ще питам.

Иначе може да спамите за предизборните дебати, кучешкото време, справедливостта в света, кризата в отношенията и портфейлите и откъде да знам каквото още ви хрумне. Може и за книги, че обичам. Докато някой ми отговори нещо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.