Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:12 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Ъ? Фокус? [re: 2biri]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано17.10.11 22:18



Кои са тези 4-ма възможни?



Мама Нети, Анбра и Киро:))...или на Мама Нети цепиш ника на две?

п.с. Знае той, че тя прилича на майка си , щото е от стара коза яре



Тема Re: Ъ? Фокус? [re: LlRA..]  
Автор 2biri (член)
Публикувано17.10.11 22:23



Надежда? Дали някой ще ми отговори изобщо защо? Ако не утре пак да пусна тема, а?

Ако не ги изнервя, ще ги ядосам. Ама наистина така все едно съм изяла 3 кебапчета и трябва да се скатавам за което. Ми не съм яла, искам да знам.



Тема Re: За 40 дни [re: mirror_]  
Автор 2biri (член)
Публикувано17.10.11 22:27



На небостъргача ли? Близо сме, много сме. И малачета колкото искаш

. Има кръчма до него, за немалачета



Тема Re: Ъ? Фокус? [re: 2biri]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано17.10.11 22:29



Не се хаби...излишно е:))...а и темите си бяха за гори Тилилейски, наистина:))





Тема Re: Ъ? Фокус? [re: LlRA..]  
Автор 2biri (член)
Публикувано17.10.11 22:34



Не бяха за триене. Не и без два реда обяснение. Не отнема много. Два реда - кой ги закрива и защо - "защото са за гори Тилилейски" става също, ако друго не може да се измисли. А то нищо. Изказах се, зачетох Тайгун. Тая жена пише рядко тук, нали? А пише екстра, но не - дай да ударим секирата. И после нищо - няма тема, няма проблем. Нито аз съм псувала, нито тя. Защо?



Тема Re: Ъ? Фокус? [re: 2biri]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано17.10.11 22:37



Не се вживявай толкова бре:)...





Тема Re: Ъ? Фокус? [re: anbra]  
Автор 2biri (член)
Публикувано17.10.11 22:40



В изчезналата тема те питах дали наистина банът на Парвати е за 3 месеца. И ако да - пак защо толкова много - цитирам себе си, не другите - "за тая нефелна псувня"? И ако ми обясниш как се търси обяснение най-културно от ангажираните? С бележки до всички възможни? Можеш ли да поемеш ангажимента да ми кажеш кой изтри тия две теми и защо точно? На теб сигурно ще отговорят?



Тема Re: Ъ? Фокус? [re: LlRA..]  
Автор 2biri (член)
Публикувано17.10.11 22:43



Що? Принципно питам, не псувам, не обиждам. Толкова ли е лошо? Любопитно ми е кой е и мисля, че имам право да знам - писала съм - това е. Що е проблем да се каже кой и защо?



Тема Re: А мирясай де... [re: 2biri]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано17.10.11 22:46



ето, чети...не е за 3 месеца, до 13 ноември само...амахааа, ама дръжте се по-клубно професионално де:))...какво е това скачане, направи си първо проучването, после скачай...все наготово чакате:)))







Тема Re: Ъ? Фокус? [re: 2biri]  
Автор Taigun (женски вУк;)
Публикувано17.10.11 22:47



Фокус-мокус препаратус

! Не се ядосвай, дабъл-биричке... нЕма сми. Както ми рЕкна преди мъничко любима клубарка една: "ти пък що се ядосваш за глупости?!? Тоя клуб отдавна вече е взел-дал!" Тъжно, ама вярно. Живот...


П.С. Вероятно Надя е "хлорирала". Затова е проблем да се каже и кой и защо.
Нейсе...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.