Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:42 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Офф: Женанови  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано04.10.11 19:09



Към дамската част:

Чувствали сте се някога така, сякаш жената у вас я няма или... че сте я затворили (осъзнато или не) в черупка и не можете да я "извадите" навън (изключвам периодите, когато децата ви са били много малки и сте били потънали в безброй грижи за тях)? И настъпи ли пробуждане в даден момент? Кое го провокира?



Тема Re: Офф: Женанови [re: Hungry eyes]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано04.10.11 19:17



настъпи, когато истински се влюбих и за мое щастие констатирах , че любовта е взаимна, тогава забравих и кариера и безкрайните заседания и офис подливане на вода, тогава и сега за радост моя съм: жена, много е хубаво

в момента след работа се прибрах, метнах една хубава гозба на котлона за моя любим мъжага, направих божествена зелена салата с прибавка на тиквени семки(обелени разбира се ) и зърна от нар


и сега съм в очакване на завръщане на домочадието и гледам скучновати новини за борсите, кризата и ситуацията в Гърция и европейският съюз

Редактирано от dymo на 04.10.11 19:18.



Тема Re: Офф: Женанови [re: Hungry eyes]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано04.10.11 19:38



Никога не съм имала такъв случай в краткия си живот



Винаги съм била женствено естрогенно пробудена



Тема Re: Офф: Женанови [re: Hungry eyes]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано04.10.11 19:49



Случвало се е, с години продължаваше.........нямах друг избор тогава или поне така смятах.



Тема охх ..нови [re: Hungry eyes]  
Автор borecom (неЪм нерви ..)
Публикувано04.10.11 19:59



Не ме напомняй за това. Се с тоз злощастен усет на липса .. животувам.



Back in Black

Тема Re: Офф: Женанови [re: Hungry eyes]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано04.10.11 20:07



Мдам, раздялата и развода


Отслабнах, тръгнах на йога, започнах много да се грижа за себе си, надживях всичко и се влюбих. Разцъфтях. Върнах си усмивката, цвета на кожата, блясъкът в очите, балансирам между сто хиляди неща, но ми е безкрайно добре, пу-пу
Всеки ден ми е подарък, душата ми е светла и пее и това се отразява върху всички около мен. Ентусиазмът, любовта и "греенето" са заразни!
Но пък лееееко понапълнях, хихихии... Не толкова, че да не си влизам в новите тесни дънки и къси поли, де



Тема Re:нови [re: borecom]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано04.10.11 20:09



Без шегички, моля. И без това от няколко часа рева и май няма да спра скоро.



Тема Re: Офф: Женанови [re: Hungry eyes]  
Автор 2biri (член)
Публикувано04.10.11 20:10



Да, за съжаление - често. Някак сама за себе си не намирам смисъл в голяма част от типично женските неща.

Иначе честно, не разбирам как може една жена да предпочита да отиде на маникюр, вместо на бира или на спа, вместо на езда, или на мол вместо да прочете нещо.



Иначе - да - гримирам се понякога, скубя си космите, готвя и т.н. Много държа да се обличам адекватно - вкл. и скъпо и фръцкаво, ако се налага. Но не умея да бъда много женствена ей така - по принцип, щото било женско. Скучно ми е, предпочитам да свърша нещо по-полезно или да не върша нищо.



Тема Re: Офф: Женанови [re: Hungry eyes]  
Автор danaia nn ()
Публикувано04.10.11 20:12



Никога, освен ако не се яви майка ми да ми мрънка за косата. Всъщност тя ми мрънка от 15 годишна. А моите процедури са поне 4 часа. Слушам я де

Ама иначе хич не ми пука каква ми е косата, стига да е руса



Тема Re: Офф: Женанови [re: 2biri]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано04.10.11 20:15



А какво пречи след маникюр и прическа, да отидеш на бира, а после да си полегнеш с хубава книга или пред филм? Оня ден, докато готвех домати с ориз и пералнята въртеше, си лакирах ноктите, говорех си с децата, слушах политически анализ и бях с маска на лицето!!


Време има винаги за всичко, ако го искаш!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.