Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:55 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Orcad]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано05.10.11 08:17



Вече не искам, ако не е истинско. Разбираш ли?

Искам да не се занимавам с глупости и да хвана една посока, в която да вървя. Да не се разпилявам и, както се пееше в онази песен, не "да се раздавам на дребно, без да се пестя"... Онли фък е точно раздаване на дребно. Не искам повече това.

Редактирано от Hungry eyes на 05.10.11 08:20.



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано05.10.11 08:22



т`ва е щот си тъпа и мислиш прекалено
изминат етап, от наши гледни точки
................
центъра на пясъчника
лопатата е в ръката
удри здраво и после влачи
хм
и с тояга става



Тема Re:нови [re: Orcad]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано05.10.11 08:25





Ти като един колега, който след като кажа, че няма да ям още еди-какво си, и той: "Абе, как така, влачИ бе, влачИ, като ти се е паднало!"

Мисля да използвам боздуган - там не само строполяването, но и зашеметяването за дълго време е гарантирано... :-) Охх... :-)))))

Редактирано от Hungry eyes на 05.10.11 08:26.



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано05.10.11 08:27



ми да ми кво

той да не е служил при твоите градски, твоя колега
щот аз по-надалеко бях, ама същий мозък при влачене на дивеч





Тема Re:нови [re: chavdar4e]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.10.11 08:34



Но жестовете са важни, когато покажеш, че искаш някого Ъхъ, ъхъ... И това не е точно свалка, а просто ясно определено отношение, а не "искам, искам, ама и аз не знам какво искам".

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Инови [re: paзбиpaм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.10.11 08:43



що си мислиш, че го правят, защото не те смятат за жена? Защото по-често е така.

Седим си наскоро с една компания от млади хора. В нея две много симпатични момчета и 5-6 момичета. Та в компанията имаше 2-3 момичета- готини, обаче точно такива, пред които момчетата не се притесняват да приказват и една тип "мъжемелачка". Е, познай дали докато тази една беше на масата, момчетата обърнаха внимание на другите!

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Офф: Женанови [re: Hungry eyes]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано05.10.11 08:57



Просто етап, Хънгри, просто етап...
Но може да продължи с години, много дълги години...ама наистина много...
Пробуждането е когато прежалиш себе си и се втурнеш нанякъде без да разсъждаваш какво и защо.
Да, говоря за любов...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Koм (ветеран)
Публикувано05.10.11 09:10



не се заяждам, бе жена. Давам ти акъл...
Ама - хубаво - щом не щеш - няма.



Тема Re:нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано05.10.11 09:13



Има жени, на които им е дадено свише... Макар че преди време бях на нумеролог, или как се казва, и рождената дата казва, че ми е дадено да ми идва отръки всичко, в което се изисква чар. Според някои мои познати съм умеела да манипулирам мъжете, ако пожелая. Аз пък си мисля, че съм много зле - и в заниманията, свързани с чар, и в ролята си на жена...

Редактирано от Hungry eyes на 05.10.11 09:18.



Тема Re:нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано05.10.11 09:15



Докато четох, га че ли някои и мен ме слагат в тази категория "мъжемелачка". Че и на външност ме докараха - кифли, патърни, маникюри, козметици, молове... Нищо общо нямам с този образ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.