Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Е, какво стана сеганови [re: Koм]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано03.09.11 22:19



някои категории дами Коме, някои категории





Тема Re: теманови [re: Kkaнeлa]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано03.09.11 22:20



не

имам наблюдения и коментирам



Тема Re: теманови [re: dymo]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано03.09.11 22:20



... душо... явно четеш много научна фантастика :) На запад също както в БГ има нормални разводи а има и зверски скандали съпроводени със всичките му там цигании.. Та не ми говори че след подобни неща хората демонстрират уважение един към друг...

. Даже доколкото знам забрана за доближаване до незнам си колко метра от бившия (та) е патент именно на западняците... Та се чудя дали не демонстрират уважението си един към друг.. от разстояние...? С мятане на камъни например...
А тук както си описала има и такива разводи, при които всички си остават приятели... Но естествено не са масови май.....
Та заеби българските мъже.... тук има всякакви такива та не слагай общ знаменател.....

п.с. нали се сещаш, че не всяка жена заслужава да я уважаваш (друг е въпроса защо си се забъркал с нея и къде си гледал)...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: прозрение:)нови [re: LlRA..]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано03.09.11 22:27



да, явно е така, мъжко момче ли е..
например аз се запознах сега в България , запознахме се с един много готин пичага, разведен, екс съпругата в Англия, заробена с кредити, той например си дава етаж от къщата под наем за да и помогне, готин и наистина говори с уважение за нея, такова готино барбекю ни направи


а толкова вино изпихме , ех...само в България го има този готин , непринуден приятелски гуляй
той ми сподели , че си намерил юношеската любов сега ...във фейс бук :)) и си я чака да дойде при него и да заживеят, тя е в странство и тя е чужденка, и тя разведена... но отива при него и то в България, нали се казва така от където е мъжа, там е и жената, т.е има и пичове все още



Тема Re: теманови [re: 4usmivki]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано03.09.11 22:30



ти наборче не се помаивай ами вади тефтеря и молива и си води записки , толкова бисери в един ден рядко излизат.......

„Душевно болен, но духовно богат!“
Морално дезоориентиран.


Тема Re: теманови [re: 4usmivki]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано03.09.11 22:31



колко ....злоба има в теб...жал ми е..
никой не говори за букети от 30 евра...
говорим за стрък откъснат в полето, за много други работи, ама то когато един е зъл, и огорчен, съжалявам, явно си изстрадал не е твоя вината...



Тема Re: теманови [re: lud gidiq]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано03.09.11 22:33



не е разсеяна ве , носят я на ръце и нищо не вижда завалийката......

Тук грешиш наборе.....баш мн добре си вижда..... ама как лошо се пада на дупе..... друга тема.....
Не случайно казах да гледа следващите 10 години......
Нямаш си и идея колко са ми ясни такива.....
То и писанието и я изказа.....как се опитва да има резервни жертви за нататъка - лошо няма де.....
Ама да не ми чете морал....някакъв парцал.....
Ку ще и работодател ми стане..... и да ми сере на тиквата......
Ама за другото да мълчи......
Щото на такава....ми ебала сефиникийски....
Тя ли ще обяснява кое и как?!
То си личи отвсякъде, че е боклук.... въпроса е да сбере кинти и да ни стане работодател...... и да си живурка.....ама надали ще и се получи.....ша търпи да я тъпчат....

Никой, никога няма да спечели битката при половете. Има твърде много сдобрявания с врага.


Тема Re: теманови [re: lud gidiq]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано03.09.11 22:34



и така да е, не виждам лошо в това, носили са ме, носят ме и ще ме носят





Тема Re: теманови [re: chavdar4e]  
Автор 4i4ohippo (фен на ч....ето)
Публикувано03.09.11 22:36



а купувачи има лиииии? купувачи се търсят!



Тема Re: теманови [re: 4usmivki]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано03.09.11 22:36



наборче, само леко с изказа, че ...знаеш.....

„Душевно болен, но духовно богат!“
Морално дезоориентиран.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.