Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: теманови [re: dymo]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано03.09.11 20:33



Чеки ув/л/ажа авторката бре :))))

Сакам едно - ти да направиш описаното от теб....и да видим кога ще те огрее...
през крив макарон гледала ли си клипа на "минавааа, големия кораб минава"?
И твоичките...ако им рухне всякаква социална система/пенсии, здраве и т.н./ и се озоват с по 50 евра......кат бито куче ще квичиш да се връщаш и да молиш някой те вземе....
Не можеш си представиш за 10 години да ги изгребат 3-4 пъти и колата да е 2 рубли....
А представи си го.....
Иначе кат дете.....кофите с цветята бяха строени и подарявахме на всяко момиче.....
карамфил или книга беше най досадното нещо.....
когат ти ограбят живота и спестяванията, а други се ояждат с тях..... ко искаш от потърпевшите?!
В растежа си видях как голяма част от българките станаха евтините курви на Европа.....кат толкоз си се самоуважавала.....отишла си и си се продала....не те виня....НО....помни ми думата - следващите 10 години ще видиш доста промени!
Нещата трябваха да минат през война....може би....но щеше да е страшна....мерцедесите, дънките и ТВ Сони....победиха - засега....
Първо помисли какво коства на БГ мъж 20-50 лв за букет и 10-20 евро за дойчо.... При 5-6 000 лв средна заплата......колко му е хилядарка годишно за цветя!
Не можем всички да си наведем дупетата.....
Иначе моето по- скъпо щях да го продавам от твоето....

Никой, никога няма да спечели битката при половете. Има твърде много сдобрявания с врага.


Тема Re: теманови [re: elianna_]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано03.09.11 20:42



Бъркаш жените нещо ......бе пиши си там за китки.....по ти се удава....



„Душевно болен, но духовно богат!“
Морално дезоориентиран.

Тема Re: теманови [re: 4usmivki]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано03.09.11 20:45



наборе мерси за пояснението....грешката е вярна.....



„Душевно болен, но духовно богат!“
Морално дезоориентиран.

Тема Абенови [re: dymo]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано03.09.11 20:52



ще кажа, че това с уважението към бившите мъж или жена е много относително, като начин на демонстриране.

За едни уважението може да се изразява в интереса към тях, а за други уважението е да не им се бъркат в "следващия" живот, или да намалят до минимум допирните точки, или по възможност съвсем да изчезнат от полезрението им.

Зависи най-вече от това, какво искат или не искат, бившите, да си причиняват.

Лично аз, това, с цъфването на вратата на бившия ми с букет цветя на всеки празник, не бих го оценика подобаващо. Виж, ако изпрати 2/словом - два/ билета за Холандия, че да им помириша лалетата отблизо, ще го спомена в молитвите си





Тема Re: теманови [re: lud gidiq]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано03.09.11 20:59



Е аз малко по- силно се изказах.....конфликта щеше да е конвенционален, блокаж на морски граници....и нямаше да има мутри и разграбване на Източна Европа....
Кога се освиниха онея и и жените ни станаха курвите на Европа?
Кога ни разоръжиха.....
и трябваше да гледаме 7-мо класни чужденци
Просто едно военно оложение и нямаше да има мутри с пиЩолетчета, ако им изляза с взвода....
Жените ни не са виновни....
Ама такаааа ли?! Що сръбкините, черногорките, албанките, словенките, словачките, чеххкините, унггарките....и т.н не станаха евтините курви на Европа?
А българките?!!!
п.п: Аз знам - българките имаха цялата свобода на Света

Никой, никога няма да спечели битката при половете. Има твърде много сдобрявания с врага.


Тема Re: теманови [re: 4usmivki]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано03.09.11 21:03



Бе, да бе, евтините са украинките и рускините, наште са евтината работна ръка за черната работа





Тема Re: теманови [re: chavdar4e]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано03.09.11 21:08



и туй го има, ама вече циганките, нашите попоскъпнаха.....


Те ся са по- вип.....
Преди годин им беше модата да се оженят за по- богатичък, да родят и да прибират по 2-3 000 евро месечно.....то и италианците цигани, та бързо усетиха циганските номера

Никой, никога няма да спечели битката при половете. Има твърде много сдобрявания с врага.

Тема Re: теманови [re: 4usmivki]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано03.09.11 21:12



абе да ти кажа , разбирам ги и тези момичета.....част от клубарките тука идея си нямат какво е да си шивачка в Петрич , или медицинска сестра в Кермен... да работиш за 300 лева , да избираш между сеслките бекове---тоя дето най-малко пие и дето най-малко бие.....

.... и какво му остава на такова момиче освен да тръгне за чужбина....пък там квото дойде....обикновено е някой местен идиот дето жена не е виждал от времето когато рокенрола беше млад.....
Абе както казваше един млад и преуспяващ французин, дето ходеше 8 години с едно момиче от Карлово-между другото много готино дете.....
Как да се оженя за нея , като ще ме изключат от голф-клуба......

„Душевно болен, но духовно богат!“
Морално дезоориентиран.

Редактирано от lud gidiq на 03.09.11 21:14.



Тема Re: теманови [re: lud gidiq]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано03.09.11 21:18



Тебе Данайка свали ли те или мога да те нацелувам за това, че си ми дописал мислата??





Тема Re: теманови [re: chavdar4e]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано03.09.11 21:22



Мне.........заеби клубния фолклор.....


Целувай...., но имам респект от жени дето боравят с няколко езика.....на мен хич не ми се отдава.....

„Душевно болен, но духовно богат!“
Морално дезоориентиран.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.